Klasika..

Klasikiniai SAAB
UmR

Klasika..

Standartinė UmR » 2007 Sau 05, 19:34

Kas jūsų nuomone iš dabar gaminamų automobilių (tarkim, 2000 - 2006 m.) galėtų ateityje pretenduoti į klasikinius, vertinamus modelius?
Man kažkaip liūdna pasidarė pagalvojus..
PS Kalbam apie standartinius, eilinius modelius, ne ford gt ar pan.
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Klasika..

Standartinė Audriss99 » 2007 Sau 05, 21:27

UmR rašė:Kas jūsų nuomone iš dabar gaminamų automobilių (tarkim, 2000 - 2006 m.) galėtų ateityje pretenduoti į klasikinius, vertinamus modelius?
Man kažkaip liūdna pasidarė pagalvojus..
PS Kalbam apie standartinius, eilinius modelius, ne ford gt ar pan.


O apie meną?
Vienžo vartotojiška visuomenė visame kame. Dekadansas...
SAAB 900
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Re: Klasika..

Standartinė Meshka » 2007 Sau 05, 21:51

UmR rašė:Kas jūsų nuomone iš dabar gaminamų automobilių (tarkim, 2000 - 2006 m.) galėtų ateityje pretenduoti į klasikinius, vertinamus modelius?
Man kažkaip liūdna pasidarė pagalvojus..
PS Kalbam apie standartinius, eilinius modelius, ne ford gt ar pan.


Jei kalbi kokrečiai apie Saab,tai labai sunku prognozuot,nes Saab'ų modelių gama ganėtinai siaura.Na o jeigu opskritai,tai mano nuomone,daugiausia šansų turi amerikiniai.
9-5 '03 2.3t Arc
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2007 Sau 05, 22:07

Ziurint i dabarti is sono labai sunku spresti, nes mano galva viskas priklauso nuo poziurio - po 15 metu gali atodyti visai kitaip. Juk nera modeliu, kurie specialiai gaminami tam, kad po kazkiek laiko juos butu galima vadinti klasika... Seip gal koks idomesnis variantas butu Mazda RX8 bet turbut ne tiek del savo bendros auros, kiek del savo variklio... Gal dar kokia Alfa Romeo Brera, nu sita tai ziauriai grazi.
Kartais susidaro toks ispudis kad kai kurie japoniski modeliai turi daugiau auros nei kad tarkim vokiski ar prancuziski tautoveziai ir sitrojenai.
UmR

Re: Klasika..

Standartinė UmR » 2007 Sau 05, 22:19

domkratas rašė:Jei kalbi kokrečiai apie Saab,tai labai sunku prognozuot,nes Saab'ų modelių gama ganėtinai siaura.Na o jeigu opskritai,tai mano nuomone,daugiausia šansų turi amerikiniai.

Ne apie saab; o kas konkrečiai iš amerikonų?
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Klasika..

Standartinė Shumeras » 2007 Sau 06, 00:13

UmR rašė:
domkratas rašė:Jei kalbi kokrečiai apie Saab,tai labai sunku prognozuot,nes Saab'ų modelių gama ganėtinai siaura.Na o jeigu opskritai,tai mano nuomone,daugiausia šansų turi amerikiniai.

Ne apie saab; o kas konkrečiai iš amerikonų?


mustang, pvz...
www.vdk.lt + SAAB
spunta
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2005 Lap 28, 16:55
Contact:

Standartinė spunta » 2007 Sau 06, 11:47

Mitsubishi Pajero Sport - primenantis tikra dzipa, bei turintis pakankamai konforto :-D , kuo toliau tuo liudniau darosi i auto ziuret, dar kokie 15 m ir auto bus vienodi skirsis tik zenkliukai brrr.... liudna, graudu darosi :(
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2007 Sau 06, 12:21

Aš manau, kad kaip tik po 15 metų bus viskas gerai, nes visi jau dabar yra atsikandę masinio produkto ir taupymo ant kokybės. Kai tik susiformuos naujas realus poreikis individualybei ir asmenybės išraiškai, tai atsiras ir pasiūla :roll: Nas kaip dabar yra, tai baisu ir pagalvoti :?

Elementarus PVZ. Dydieji prekybos centrai. Užsienyje ypač europoje pastebima tendencia, kad žmonės vis rečiau pradeda juose apsipirkinėti, o pradeda didėti mažų parduotuvių vaidmuo rinkoje.

Belieka tikėtis, kad tokia tendencija ir toliau plis į kias sritis, ir SAAB bus SAAB, AUDI bus AUDI ir t.t.
SAAB 9000CSE
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Re: Klasika..

Standartinė Meshka » 2007 Sau 06, 16:11

UmR rašė:
domkratas rašė:Jei kalbi kokrečiai apie Saab,tai labai sunku prognozuot,nes Saab'ų modelių gama ganėtinai siaura.Na o jeigu opskritai,tai mano nuomone,daugiausia šansų turi amerikiniai.

Ne apie saab; o kas konkrečiai iš amerikonų?


Nežinau ar dar juos gamina,bet mano nuomone, Jeep Wrangler turi savo charakterį ir išsiskiria iš visos džipų chebros.Kai kas jau dabar juos laiko klasika.
Japonų tarpe gal Nissan Murano :roll: .
9-5 '03 2.3t Arc
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Meshka » 2007 Sau 06, 16:13

Kaleusius rašė:Kartais susidaro toks ispudis kad kai kurie japoniski modeliai turi daugiau auros nei kad tarkim vokiski ar prancuziski tautoveziai ir sitrojenai.


gerai kad Algis Ramanauskas nemato :-D
9-5 '03 2.3t Arc
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2007 Sau 06, 18:58

domkratas rašė:gerai kad Algis Ramanauskas nemato :-D

Apie senesnius as nekalbu... jie ir man visai patinka, taciau dabartiniai kazkaip prarade dali dvasios senosios. Na galbut dar c6 panasesnis, o tie kiti tai kaaszinau...
Vartotojo avataras
zeraras
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 09:40
Miestas: Vilnius

Standartinė zeraras » 2007 Sau 06, 20:05

siandien kaip tik maciau du Citroen CS vienas paskui kita vaziuojancius (isblizginti ir bent jau vidus matesi atrestauruotas). Gaila lijo, tai nuotraukos nepadariau.
O siaip gal galima butu patikslinti klausima: kaip pasakyti, kad automobilis yra vertinamas?
tarkime speju kad Prius ar Honda Civic bus vertinami ateityje.
O siaip visos masinos vienodeja: visos buna prikimstos tu technologiju. pvz teko siandien pora kartu apsirikti: galvojau pagaliau pamaciau SAAB 9-7, o pasirodo tai Hyuandai kazkokis off-road'as.
taip kad sunku pasakyti del isskirtinumo ir tuo labiau vertingumo.
juozux
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 691
Užsiregistravo: 2006 Rgs 06, 07:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė juozux » 2007 Sau 07, 18:41

citroenai-nerealus 8) xm,cx super!!c5 gaiduva
EX saab 9000 cs 2.3T LEKTUVUX-NAIKINTUVUX
Volvo V70 T-5 geartronic '04
http://www.mozaikosideja.lt
Vytasin
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lap 13, 21:08
Miestas: Klaipėda

Standartinė Vytasin » 2007 Sau 07, 20:01

Kyla žiaurus itarimas - iš materialistinių paskatų šis klausimas pasistojo - pasoga dukrai kaupiama..... :lol: :lol: :lol:
900OG
Volvo 142
MB 115
vava
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2006 Bal 04, 19:05
Miestas: Vilnius

Standartinė vava » 2007 Sau 07, 21:15

Vytasin rašė:Kyla žiaurus itarimas - iš materialistinių paskatų šis klausimas pasistojo - pasoga dukrai kaupiama..... :lol: :lol: :lol:



tai ka, UmR, o gal teisus kolega??? ;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 43 ir 0 svečių