TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Klasikiniai SAAB
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Rudik » 2010 Lap 29, 19:37

Prieš keleta dienų videogagoje pamačiau video, kur žmogus demonstruoja funkcija "night panel" SAAB'e 9-5, o komentare prie video panauduotas žodis - naikintuvas. Man"prikibus"prie mineto žodžio, žmogus argumentavo,-kad tikri SAAB'istai vadina savo keturrates priemones-naikintuvais...Paklaustas,-kas tie tikri saabistai?-dave patarima užeiti i Aeropolio foruma, čia visi jie yra...Dar buvo bandimu tam tikros automarkes pritaikit tam tikram tipui žmonių..(kam įdomu plačiau, videogagoi suras komentarus prie mineto video).
Budamas suintriguotas, nusprendžiau pasmalsaut, nes mano žiniomis Lietuvoje yra dvi pagrindines stovyklos: SAAB'istai(raudonuoji knyga) ir Naujeji SAAB'istai. Vienems artimesne buvusio SAAB'o filosofija, kiti prijima GM'o tos filosofijos interpretacija...ir t.t. Bet jos ir jungia kažkas, suprantu emocijas (meile akla, ypač pirma), man idomi logiška puse, argumentai... Nes tas žmogus taip ir nesugebejo paaškint, pasislepe po: no comments.

p.s. Norejos parašiti kur kas daugiau, bet kol kas susilaikisiu..
Pylenskis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009 Kov 17, 14:15
Miestas: Kaunas
Contact:

Standartinė Pylenskis » 2010 Lap 29, 19:52

fanatizmo yra tarp ivairiu markiu gerbeju, bet fanatizmas vaikiska, masina yra transporto priemone
forester
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Standartinė Rudik » 2010 Lap 29, 19:58

blin idejau ne i ta skiriu :scratch:

poilsio kambari yra ta tema, sorry :(

bet, tiek to tegu buna ten ir čia, jug dvi stovyklos...
Paskutinį kartą redagavo 1 Rudik. Iš viso redaguota 2010 kartus.
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2010 Lap 29, 20:00

Pylenskis rašė:masina yra transporto priemone


Tau Pylenski reikia duoti pylos už tokius žodžius. :-D
SAAB 900
Pylenskis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009 Kov 17, 14:15
Miestas: Kaunas
Contact:

Standartinė Pylenskis » 2010 Lap 29, 20:58

Atsiprasau:)
forester
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Lap 29, 22:32

Pylenskis rašė:Atsiprasau:)


Laiku pasitaisei :twisted: :-D
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2010 Lap 29, 22:54

Audris rašė:
Pylenskis rašė:masina yra transporto priemone


Tau Pylenski reikia duoti pylos už tokius žodžius. :-D


Taigis žmogus gal kitą transporto priemonę VARTOJA...
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Shumeras » 2010 Lap 29, 22:56

rudik900 rašė:Prieš keleta dienų videogagoje pamačiau video, kur žmogus demonstruoja funkcija "night panel" SAAB'e 9-5, o komentare prie video panauduotas žodis - naikintuvas. Man"prikibus"prie mineto žodžio, žmogus argumentavo,-kad tikri SAAB'istai vadina savo keturrates priemones-naikintuvais...Paklaustas,-kas tie tikri saabistai?-dave patarima užeiti i Aeropolio foruma, čia visi jie yra...Dar buvo bandimu tam tikros automarkes pritaikit tam tikram tipui žmonių..(kam įdomu plačiau, videogagoi suras komentarus prie mineto video).
Budamas suintriguotas, nusprendžiau pasmalsaut, nes mano žiniomis Lietuvoje yra dvi pagrindines stovyklos: SAAB'istai(raudonuoji knyga) ir Naujeji SAAB'istai. Vienems artimesne buvusio SAAB'o filosofija, kiti prijima GM'o tos filosofijos interpretacija...ir t.t. Bet jos ir jungia kažkas, suprantu emocijas (meile akla, ypač pirma), man idomi logiška puse, argumentai... Nes tas žmogus taip ir nesugebejo paaškint, pasislepe po: no comments.

p.s. Norejos parašiti kur kas daugiau, bet kol kas susilaikisiu..


O čia kiekvienam savo, anksčiau stresuodavau, o dabar jau ne... Vieniems tik SAAB iki 1993 paduok, kitiems naujausias klyksmas svarbiau - ir kiekvienas savaip teisus.
www.vdk.lt + SAAB
Snatch
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1211
Užsiregistravo: 2006 Spa 05, 23:11
Miestas: Vilnius

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Snatch » 2010 Lap 29, 23:49

rudik900 rašė:p.s. Norejos parašiti kur kas daugiau, bet kol kas susilaikisiu..

Ir gerai, nes dauguma "saabistų", o ypač lietuviškai skaitantys, mėgsta kai jiems rašo lietuviškai.
e85
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Rudik » 2010 Lap 30, 00:20

Snatch rašė:
rudik900 rašė:p.s. Norejos parašiti kur kas daugiau, bet kol kas susilaikisiu..

Ir gerai, nes dauguma "saabistų", o ypač lietuviškai skaitantys, mėgsta kai jiems rašo lietuviškai.



kas norėjo tas suprato, o kabutes labai į tema panaudojai +5
tokie "kabutėse" labai skaudžiai reaguoja "poilsio kambarys" skyriuje, ten ta tema ir įdėta..
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Perkūnas » 2010 Lap 30, 10:24

rudik900 rašė:Prieš keleta dienų videogagoje pamačiau video, kur žmogus demonstruoja funkcija "night panel" SAAB'e 9-5, o komentare prie video panauduotas žodis - naikintuvas. Man"prikibus"prie mineto žodžio, žmogus argumentavo,-kad tikri SAAB'istai vadina savo keturrates priemones-naikintuvais...Paklaustas,-kas tie tikri saabistai?-dave patarima užeiti i Aeropolio foruma, čia visi jie yra...Dar buvo bandimu tam tikros automarkes pritaikit tam tikram tipui žmonių..(kam įdomu plačiau, videogagoi suras komentarus prie mineto video).
Budamas suintriguotas, nusprendžiau pasmalsaut, nes mano žiniomis Lietuvoje yra dvi pagrindines stovyklos: SAAB'istai(raudonuoji knyga) ir Naujeji SAAB'istai. Vienems artimesne buvusio SAAB'o filosofija, kiti prijima GM'o tos filosofijos interpretacija...ir t.t. Bet jos ir jungia kažkas, suprantu emocijas (meile akla, ypač pirma), man idomi logiška puse, argumentai... Nes tas žmogus taip ir nesugebejo paaškint, pasislepe po: no comments.

p.s. Norejos parašiti kur kas daugiau, bet kol kas susilaikisiu..
Kaip suprantu,pats isivaizduoji esas - "rymtas saabistas".Vazineji tik klasikiniais saabais,gyveni Uzupy...Bet pritruko demesio,o gal visai jo nebuvo,taigi suradai aeropolio foruma ir isivaizdavai,kad cia ,milziniska ispudi padarysi.Ar taip buvo ? Gali neneigti,nes tai bus,tik gynyba.
Toliau,apie filosofija.Gal gali isskirti kuo ji skiriasi iki 1993 metu,ir po ju ? Arba,pats pirmas neisdestei argumentu,kodel vairuoji saaba.
Zodziu,siame forume liaudis - paprasta.Idejiniu saabistu - vienetai.Taip ,kad ciniska,su uzslepta ironija bendravimo stiliu,galetum pakeisti,jei tikies bendravimo.
Paskutinį kartą redagavo 1 Perkūnas. Iš viso redaguota 2010 kartus.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2010 Lap 30, 10:29

Hm, kaip nekeista, bet NUO..IKI Davidsono postas atitinka mano nuomonę :)
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Haro
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 456
Užsiregistravo: 2010 Bir 13, 00:33
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Haro » 2010 Lap 30, 11:25

Na as nezinau ar galima mane laikyti tikruoju sabistu gal tik psiaudo :)
taigi mano atvejis kai issilaikiau teises pradejau jieskoti kuo cia dabar sustriau pasivazinejus. Aisku kaip ir kiekvienas niolikmetis norejau buti isskirtine asmenybe parodyti pasaliui, kad cia as as :) taigi kazkokiu neytikimu budu teko pasivazineti su og900 ir labai patiko aisku dar imponavo kad ju nera taip ir mazai taigi nusprendziau kad kadanors tikrai turesiu saba su odinem sildomom sedynem, autopilotu ir turbo, :) gal skamba kiek kvailokai bet taip buvo. Aisku is pirmo pirkimo pavyko ikirsti GM900 su pora is svajoniu. po jo dar vienas GM900. Na po to po truputi pradejo formuotis tai ka vadiname saab liga daznai po vieno norisi kito ir t.t. Kiek pabrendes pradejau ieskoti kokios tai retesnes senesnes masinos tvarkmui(visgi liko noras buti iskirtiniu ir siek tiek is minios issiskirti). Taip pas mane atsidure saab 99. Nors matyt tai tik laimes reikalas nes ieskojau masinos kuria LT turetu nelabai daug zmoniu.
Na tai va toks is manes sabistas.
Saab 900 B236R Stage 1 MY95 greito kasdienuko projektas
Saab 2x 99 2.0 AT 1976 2.0 MT 1982
Saab 96 1.5 MT MY68
Saab 900, 9-3, 9-5 naudotos dalys
Tel 868 penki 20 penki 70
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Audriss99 » 2010 Lap 30, 11:48

Davidson rašė:Vazineji tik klasikiniais saabais,gyveni Uzupy...


Labai šmaikštu - kažkodėl Davidsonui susirodo, kad visi klasikai gyvena Užupyje palapinių miestelyje prie Shumero parduotuvėlės.
Beje, minėtas asmuo rašo iš Norvegijos...
SAAB 900
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Re: TIKRI SAAB'istai - kas jie?

Standartinė Perkūnas » 2010 Lap 30, 12:22

Audris rašė:
Davidson rašė:Vazineji tik klasikiniais saabais,gyveni Uzupy...


Labai šmaikštu - kažkodėl Davidsonui susirodo, kad visi klasikai gyvena Užupyje palapinių miestelyje prie Shumero parduotuvėlės.
Beje, minėtas asmuo rašo iš Norvegijos...
Nieks, tam Davidsonui,nesusirodo.Kaip sako Snatch,reikia pagaut minti tarp eiluciu...Buvo cia toks,gal ir dabar yra,susireiksmines klasikinis veikejas is Uzupio...
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių