Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Daivanas » 2015 Geg 04, 22:28

svitas rašė:https://www.youtube.com/watch?v=ehalLlNiQqU


ir ka čia tas tavo video turėtų reikšti? čia kažkaip man padės surasti problemą? :)
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
svitas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2015 Kov 18, 10:59

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė svitas » 2015 Geg 04, 22:46

nemano video čia kaip turbina sugedus. nepadės jai tik internete gedimo ieškosi.
Saab 9-5 2.3t 136kw TD05HR-16G6-9.8T 1000cc Stage 4 ?kw B235E 2001
Panevėžys
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Audriss99 » 2015 Geg 05, 08:04

Pas mane tepalas taip pat po truputį dingsta, rytais kai šalčiau jei nepašildai, išmeta nedaug mėlyno dūmo. Turba restauruota/nauja - jos išėjime sausa. Įtariu žiedus, nes galva perrinkta. Bandžiau pilti RVS-o - kažkiek padėjo. Buvo mintis ir man pastatyti tepalo gaudyklę...
SAAB 900
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Daivanas » 2015 Geg 05, 08:37

svitas rašė:nemano video čia kaip turbina sugedus. nepadės jai tik internete gedimo ieškosi.


Tai o kaip turėčiau ieškoti gedimo išimti turbo ir pamatyti ta pati ka ir mačiau kad ašelė nekliba ir netepaluota? ar vežti į servisą? manau čia daug gedimų šiame forume ir yra surasta interneto pagalba, t.y. pasiskaičius forumiečių panašias bėdas ir patarimus..

Audriss99 rašė:Pas mane tepalas taip pat po truputį dingsta, rytais kai šalčiau jei nepašildai, išmeta nedaug mėlyno dūmo. Turba restauruota/nauja - jos išėjime sausa. Įtariu žiedus, nes galva perrinkta. Bandžiau pilti RVS-o - kažkiek padėjo. Buvo mintis ir man pastatyti tepalo gaudyklę...


O kaip paspaudi ir turbo užpučia tai turbūt nei kiek nemeta balto - pilkšvo dūmo? Na kai keisiu tepalus irgi sumastes RVS supilt gal kažkiek pagerins bendra būkle ir pravalys variklį, taip pat imsiu karteri išsivalysiu, bet dar liko man pavažinėt su senais nemažai.. O tepalo gaudykle jau bandysiu per šiandien kažkokią tai susikonstruot..

O tai jeigu žiedai jau būtu pasibaige tai ne pastoviai dūmintu? ar irgi pradžiai tik ant didelio boost'o?
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Audriss99 » 2015 Geg 05, 09:51

Kiek bendravau su kolegom taip ir nesupratau iš kur tie dūmai. Povilas keitė žiedus, bet, kiek žinau, vis tiek kažkiek padūmina...
Man susidarė įspūdis kad reikia arba variklį perrinkti, arba važinėti nesukant galvos.
Jei žiedai - turėtų dūminti visą laiką, jei turba - paspaudus; vožtuvų gumelės - rytais, nors žinau kad net su naujom kai kam dūmina - pvz., kai išsidėvėjusios kreipiančiosios.

Labai įdomu ar padės tepalo gaudyklė.
SAAB 900
Kanteris
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2015 Sau 01, 09:51

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Kanteris » 2015 Geg 05, 09:57

Maniskis ryte nemazai ismesdavo, pakeiciau gumeles voztuvu, dabar nebeismeta arba labai labai minimaliai jeigu salta naktis buna :)
9-5 Aero '2006
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Daivanas » 2015 Geg 05, 10:34

Audriss99 rašė:Kiek bendravau su kolegom taip ir nesupratau iš kur tie dūmai. Povilas keitė žiedus, bet, kiek žinau, vis tiek kažkiek padūmina...
Man susidarė įspūdis kad reikia arba variklį perrinkti, arba važinėti nesukant galvos.
Jei žiedai - turėtų dūminti visą laiką, jei turba - paspaudus; vožtuvų gumelės - rytais, nors žinau kad net su naujom kai kam dūmina - pvz., kai išsidėvėjusios kreipiančiosios.

Labai įdomu ar padės tepalo gaudyklė.


Tai va pas mane dabar ir užkūrus ir ramiai važinėjant nedūmina bet užmynus tai padūmina ypač antru ir trečiu bėgiu, net permetant bėgi išmeta dūmo.. Tai sakyčiau turbina bet kad ji švari graži, nebent šalta dalis ten prastai atrodo iš tos pusės dar neapžiūrėjau labai prastas priėjimas.. Kolkas mėginsiu ta gaudykle užkabint ir pažiūrėsiu ar toliau man siurba į įsiurbimą tepalą.

Tiesa o logiškai mastant gali būt kad dėl boost leak'o turbina per stipriai užsisuka kompensuodama slėgio kritimą įsiurbime ir taško stipriau tepalus? galvoju čia pasidaryt koki kamštį ir pamėgint boost leak testą pasidaryt nes kai dar visos originalios šlangos gal nuo senumo yra vietų per kurias praleidžia...
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Audriss99 » 2015 Geg 05, 10:51

Šaltą dalį reikia patikrinti; dėl nesandarumo - kažkaip netikiu. Pas mane kažkada stovėjo T25 - kiekvieną kartą paspaudus išmesdavo mėlyną dūmą... Išilginis klibėjimas buvo gal 1 cm; o skersinio visai nejutau...
SAAB 900
Vartotojo avataras
Povilas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 2012 Gru 30, 19:43
Miestas: Kaunas

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Povilas » 2015 Geg 05, 11:34

Aš buvau priėjęs išvados, kad mano motoro vožtuvų įvorės, arba kitaip vadinamos kreipiančiosios padilę. Simptomai tokie pat kaip gumelių, tik rydavo 1L/1000km tepalo. Ir dar kai pastovėdavau prie sankryžos ir pradėdavau važiuot, bei važiuojant nuo kalno stabdydavau varikliu ir paskui mindavau gazą išmesdavo mėlyną debesėlį :) Žiedai buvo keisti, vožtuvų gumelės dukart pakeistos, turba keista. Kaip ir nebelieka daugiau kaltininkų. Ir visos nelaimės su tuo motoru pasibaigė 04.11d Kačerginės žiede :lol: Įsidėjau kitą variklį iš Haro, taip pat TD04 turbiną iš Prūso, tai dabar net keista kai nereikia dapylinėt tepalo, nežinau kaip reiks priprast :-D

Sakyčiau, kad nesukit galvos kol tepalo litrais nereik dapylinėt. Girdėjau gandus kad liambda zondai nugaišta nuo tepalo išmetime, bet metus pravažinėjau, sudeginau jo nemažai, ir nei widebandas nei stockinis liambda nenugaišo.
900NG '97 2.0Turbo
Stage 2, 181kW
Alcohol powered
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Daivanas » 2015 Geg 06, 21:48

Na va pasigaminau ta gaudyklę, kaip atrodo galit mano temoj pažėt, na įspūdžiai kolkas po pirmos dienos lyg ir neblogi, vaikant 2-3 bėgiu nedūmina lyg ir.. kiek per veidrodėlius mačiau.. tik permetant bėgi išmeta dūmu debesėli.. Pavažinėsiu žėsiu kaip ten su tuo tepalu kiek prigaudys ir reiks dar boost leak'o ieškot nes įtariu kad toks yra.. 3 bėgis labai bukas kažkoks pasidares..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė timeless » 2015 Geg 06, 21:54

Audriss99 rašė:… Pas mane kažkada stovėjo T25 - kiekvieną kartą paspaudus išmesdavo mėlyną dūmą... Išilginis klibėjimas buvo gal 1 cm; o skersinio visai nejutau...
cm? :)
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Audriss99 » 2015 Geg 07, 08:29

Taip - būtent ~1 cm. Net pats nustebau. Kai ėmė kaukti važinėjau dar metus kol prdėjo dūminti...
SAAB 900
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Rudik » 2015 Geg 09, 23:07

Daivanas rašė:Na va pasigaminau ta gaudyklę, kaip atrodo galit mano temoj pažėt, na įspūdžiai kolkas po pirmos dienos lyg ir neblogi, vaikant 2-3 bėgiu nedūmina lyg ir.. kiek per veidrodėlius mačiau.. tik permetant bėgi išmeta dūmu debesėli.. Pavažinėsiu žėsiu kaip ten su tuo tepalu kiek prigaudys ir reiks dar boost leak'o ieškot nes įtariu kad toks yra.. 3 bėgis labai bukas kažkoks pasidares..

Pabandyk permest begi nenumetant "gazo", jei dumu nebus, tada "turbai" torba, 99,99%
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Daivanas » 2015 Geg 10, 10:44

Rudik rašė:Pabandyk permest begi nenumetant "gazo", jei dumu nebus, tada "turbai" torba, 99,99%


Na bandysiu tik teko nusiimt kolkas perdaryt ta gaudykle tai šiandien vėl įsidėsiu ir išbandysiu šita metoda :) dar buvau nuėmes šlanga įsiurbimo tiesiai kur i turbina eina tai pastebėjau kad iš to vamzduko kur iš variklio dangčio ateina tepalo upelis mažas toks nubėges, tai kad traukia tepala tai 100% tik dabar klausimas ar čia nuo tokio kiekio gali taip dūmint ar čia dar ir pačios turbinos gumos kokios jau leidžia..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Mark
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2014 Vas 07, 16:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Standartinė Mark » 2015 Geg 10, 11:39

Pabandyk permest begi nenumetant "gazo", jei dumu nebus, tada "turbai" torba, 99,99%[/quote]

Svarbiausia gaza dugnas kad butu, ir ziurek kuris stumoklis pirmas pro kapota isleks :D
Saab 9-5 Aero MY01 AT B235R + CHIP'su pakelis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių