Puslapis 17

Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:01
Daivanas
Auto - Saab 900NG 2.0 Turbo

Sveiki, taigi ieškau kur čia gali būti bėda, ryte užkūrus mašina padirba kokia 20-40sec gražiai, tada pradeda dūmint rimtai, vakar puse kiemo uždūminau norėjau pažiūrėt ar baisiai dūmina.. :)
Bet jeigu iškart užsikuriu ir išvažiavus jau iš kiemo lyg nustoja dūmint, už 100m yra sankryža sustojus prie jos viskas jau tikrai nebedūmina gražiai dirba, tai nesuprantu visiškai kas čia yra.

Galvojau bėda buvo su alsuokliu nes tepalas kur grįžta šlangutė buvo trūkus, tada dūmino irgi pakeitus šlangute lyg susitvarke buvo vienai dienai ir vėl užėjo.. vakumines šlangutes perėjau lyg sujungtos viskas normaliai, ne taip senai keičiau naujom.. Poto kad ir po kelių valandų užkūrus lyg nedūmina viskas normaliai, tik ryte užkūrus kaip garvežys varo dūmus pridėsiu ir video.

Tiesa antifrizas ir tepalas nedingsta pagal mano matavimus..

Video tik užkūrus dirba normaliai dūmas minimalus
https://vid.me/fzyq

Jau galvojau normaliai dirbs bet deja padirbus gal puse minutės vėl lipau iš mašinos filmuot
https://vid.me/IkdW

Kaip ir minėjau išvažiavus iš kiemo ir nuvažiavus prie sankryžos dūminimas vėl pasidaro normalus..

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:03
Grazvis
Užrašyk, koks automobilis, koks variklis ir t.t. arba įsidėk į parašą. Pirma man šovusi mintis dėl dūminimo ryte - eberspacher'is. kas, tikriausiai, nėra visai tiesa :)

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:07
Rudik
Cia gi alfaromieno, Dancius, buves vargsas turbokiaulis... ;)

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:21
Daivanas
Grazvis rašė:Užrašyk, koks automobilis, koks variklis ir t.t. arba įsidėk į parašą. Pirma man šovusi mintis dėl dūminimo ryte - eberspacher'is. kas, tikriausiai, nėra visai tiesa :)


Oj per skubėjima užmiršau parašyt 900ng 2.0 turbo :) dar video pridėjau..

nežinau ar čia pagelbės info tokia ar ne, bet darytas stage1, bet po darymo pravažiavus gal 400km nebuvo nieko panašaus, tas pats ir su dujų įranga.

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:43
Rudik
O kur ten dumai, antram video?

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 14:56
Daivanas
rudik900 rašė:O kur ten dumai, antram video?

Lyg ir matos ar ne? čia tikrai nenormalu na ir matos akivaizdžiai palyginus su pirmu videom, žinau kaip anskčiau buvo, dabar puse kiemo uždūminu tais tirštais dūmais nuo kaimynu jau gėda tai stengiuos iškart užsikūrus išvažiuot iš kiemo ir dingsta dūminimas.. :)

Gaila ilgiau nepafilmavau, bet tikrai žiauriai varo :)

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:01
Dancius
Tu daugiausia mieste vazineji trumpais atstumais ?

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:03
Dancius
rudik900 rašė:Cia gi alfaromieno, Dancius, buves vargsas turbokiaulis... ;)

Rudik,ka norejai tuo pasakyt ?

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:19
lul
man buvo panasiai tik dumindavo visa laika kaip tau, baltai-melynu dumu tai turbina teko pakeist, kitam buvo kad irgi tik uzkurus kazkuri laika padumindavo, tai ten ziedai buvo kalti.

Re:

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:31
Rudik
Dancius rašė:Tu daugiausia mieste vazineji trumpais atstumais ?

As atradau dvirati is naujo, ir tikuos, kad mano bezdalai bespalviai... :-D
Daivanas rašė:..Gaila ilgiau nepafilmavau, bet tikrai žiauriai varo :)

Siaip, garai ten, kiek maciau, o ne dumai.
Dancius rašė:Rudik,ka norejai tuo pasakyt ?

Cia Grazvis rasiau.. ;) Visada itartina, kai zmones nudazo/sutvarko masina sau, ir parduoda (domina keitimas) ja skubiai, ar neitartina...? ;)

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:38
Dancius
Rudik, as jos skubiai nepardavinejau,su ja as beveik nevazinejau,o zmona iki nestumo ir pojo,o pardavem,nes atsibodo vaika kaisiot i kedute atlenkus sedyne . Deivi,ten kaip minejo tik kondensato garai. Apacioi per viduri kazkur yra sujungimas.Garaze su duobe ji atjunk ir vamzdi palenk zemyn,kad isbegtu vanduo is ismetimo;-)

Re: Re:

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:48
Daivanas
rudik900 rašė:Siaip, garai ten, kiek maciau, o ne dumai.

Na atrodė ir kvapas tai kaip sudegusio kuro grynai ir mašinos dureles atidarius iškart į mašina prisirinko teko vėdint :) man toks vaizdas kad ant to saabo "šildymo" rėžimo kai apsukas iki 1.2-1.3k automatiškai mašina laiko dar ir mišinį kažkaip užriebina labai už tai ir dūmina, bet visko čia gali būt nesu mechanikas..

Dėl auto, nusiskundimų neturiu žinojau ką perku, smulkmenų pagrinde tik buvo visokių, o ir kaina atitinkama buvo už idealios būklės dvigubai sumokėjas būčiau.. :) anksčiau tai man dūmino, bet beveik visą laiką dėl to alsuoklio vožtuvėlio pakeitus jį apie dūminimą pamiršes buvau, bet va kažkas vėl išlindo..

Na šiandien manau tikrai gerai mašiną pravažinėjau visais rėžimais ir jeigu buvo ten kokio vandens tai turėjo išgaruot, žėsim kaip ryt kursis..

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 15:57
Rudik
Dar koks variants. Trionikas nelabai "supranta" kas yra dujos, ir jei misinys nesutmpa su juo "manimu", jis nugribauja in pievas. O paskui kai saltas, dirba ant benzo pagal savo nugribavimus, tam tikra laika, kol liambda zondai nepasila.. Pasilus, gal ir susiadaptuoja trumpam, bet persijungius ant duju vel nugribauja... Sitas dalykas, manau daugmaz pas visu, tik visi tyli, tipa gerai viskas, bo neparduosi paskui supercar'a. ;)

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 16:05
Daivanas
rudik900 rašė:Dar koks variants. Trionikas nelabai "supranta" kas yra dujos, ir jei misinys nesutmpa su juo "manimu", jis nugribauja in pievas. O paskui kai saltas, dirba ant benzo pagal savo nugribavimus, tam tikra laika, kol liambda zondai nepasila.. Pasilus, gal ir susiadaptuoja trumpam, bet persijungius ant duju vel nugribauja... Sitas dalykas, manau daugmaz pas visu, tik visi tyli, tipa gerai viskas, bo neparduosi paskui supercar'a. ;)


Žinai aš apie šitą variantą irgi buvau pagalvojas, kad nuresetinus kompą jis kai važinėjau adaptavosi jau ant dujų ir poto gal naudoja dujų mišinio nustatymus visą laiką.. O gal plačiau žinai kaip ten su trionico adaptacija kiek laiko jam reikia susikalibruoti ar jis kas kažkiek laiko ta adaptaciją atlieka? jeigu pvz nuresetinčiau ir ant benzino adaptaciją padaryčiau kažkiek km. tai gal problemos išnyktų..

Re: Dūmina pirmą kartą užkūrus ryte

Parašytas: 2015 Kov 06, 16:15
Povilas
Rudik varijantas gali but teisybe. Atjunk akuma 10min, paskui tik ant benzo pravaziuok per miesta tarkim nuo šilainiu iki marių, ir įvairiais režimais, ir viskas ten prisiadaptuos :) arba vien ant benzo kelias dienas pasivažinėk po reseto. Nes man irgi panašu į kondensatą, o jei skysčiai nedingsta, tai px. :)