,,check engine'' lempute

Vartotojo avataras
Levka
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007 Vas 27, 23:58

Standartinė Levka » 2008 Kov 17, 21:06

Shumeras rašė:
aero4fun rašė:Any ideas :?:
:roll:


nune... nebent Taro kortos...


Man labiau patinka kavos tirsciai :lol:
4,8s to 100km/h
TomasK
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007 Geg 20, 21:03
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė TomasK » 2008 Kov 31, 12:31

Sveiki,

pas mane panasi problema buvo del tos lemputes "check engine", tai pirmu atveju buvo pakeistas termostatas, bet vel lempute uzsidege lygiai po savaites. Tai ji vel uzgesdavo ir t.t. Neiskentejau ir degant lemputei nuvazivau eilini karta i Aeropolis. Klaidas nuskaite, pasirode zvakes ir kasete. Zvakes pasikeiciau, tad trecia diena kol kas nebeuzsidega. Blogiau bus jei teks keisti kasete.

---------------------------------------
MY '03 9-5 Aero BOA 037
Vartotojo avataras
Wincini
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 13:44
Miestas: Vilnius

Standartinė Wincini » 2008 Kov 31, 13:10

Va pas mane lempute dega, nes auto duju nemegsta :) vaziuojant ant duju, CE uzsidega, perjungus kura ir kuri laika (diena) pavazinejus ant benzino CE dingsta :) zodziu, saab'as piketuoja pries automobilines dujas, nors jos yra "gamyklines", nepatinka jam ir tiek ;) itakos jokios nepastebejau vaziuojant, komentarai kad variklis a la "safe mode" dirba CE degant man nepasitvirtino, o ir aeropolis toki dalyka bobuciu pletkais pavadino... nebezinau kuo tiket, nezinioj gyvenu :lol:
SAAB 9-5 SE, 2.0t, MY98
Tu man pati pati brangiausia.... :D
Vartotojo avataras
sK
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2007 Kov 15, 15:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė sK » 2008 Kov 31, 14:27

Aš būčiau linkęs kaltinti lietuviškų dujų kokybę, o ne dujas apskritai. Bet čia tik nuogirdos, užsienyje SAABina dar nebėgiojo, neuostė užsienietiškų bezdaliukų.
SAAB 900 2.0T Coupė, 1995
"SAAB deep blue", CCD_059
IV kartos OMVL LPG
Mano blogas
Irklarankis shamanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Kov 31, 22:28
Miestas: Vilnius

Kapitalinis veza!!!

Standartinė Irklarankis shamanas » 2008 Kov 31, 22:53

Sveiki visi.

As noreciau isgirsti jusu nuomones.
Uzkniso mirksincios "chek engine" ir tepalo lemputes ir nusprendziau padaryti diagnostika. O mirkseti jos pradedavo kai ausinimo skyscio rodykle pakildavo iki skales vidurio. Taigi bandziau daryti diagnostika vienoje firmeleje, bet tenyksciai negalejo nuskaityti kodu ta iranga kuria turejo. Apsilankiau aeropolyje, ten gavau ataskaita apie kalanti varikli ir pasiulyma mesti masina lauk, susiradau Daudriu, kur visa indikatoriu degimo priezastis pasirodo buvo tepalo spaudimo ir temperaturos sugede davikliai. O kalimas ejo nuo neva atsileidusios grandines. Taipogi reikejo patvarkyti traskancia vaziuokle.
Davikliai buvo pakeisti, vaziuokle sutvarkyta (keista atrama ir atraminis guolis), grandine paverzta, tepalas pakeistas. Remontas kainavo 1020 litu. Kita diena, ausinimo skyscio rodyklei atsistojus per skales viduri, chek engine ir tepalo indikatoriai pradejo degti taip pat kaip ir dege, is variklio girdejosi metalo garsas, kurio keliama vibracija jautesi per pedalus. Grizus i daudriu paaiskejo, kad vaziuoklei tereikejo suverzti viena is salenbloku, o del deganciu lempuciu pasiule nuimineti redukcini voztuva ir ieskoti priezasciu del kuriu eme kisti tepalo spaudimas.
Darbo dienai einant i pabaiga sulaukiau skambucio ir buvau paparasytas palaukti dar diena, nes bus nuiminejamas karteris ir tikrinami svaistykliniai indeklai. Juos patikrinus paaiskejo, kad reikia slifuoti alkunini velena, ir keisti ideklus, tarpines grandines ir ciela kucia kitu daliu. Zodziu rimtas kapitalinis. O patys indeklai buvo taip sudile, kad net folga apvynioti kai mano Saab 900 buvo ruosiamas pardavimui.
Taigi degancios lemputes man gali atsieti apie 5000 litu. Tiek, kiek kainavo pati masina. 1020 jau buvo sumoketa ir nuejo per niek, variklio nukelimas/ pastatymas bei defektavimas 2000, detales 1899.

Jei nepavargote skaityti iki sios vietos, labai jums dekoju uz tai. :)
Kalbos apie mano mirti yra smarkiai perdetos
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2008 Kov 31, 23:37

skaityti nepavargom.. aeropolis buvo teisus. vienok, baisiai liudna istorija :(
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
SenoliS
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: 2006 Geg 23, 10:02
Miestas: Sostinė

Standartinė SenoliS » 2008 Bal 01, 07:18

Čia žiūriu Irklarankiui su Daudrium panašiai, kaip man buvo... tik aš pas juos nieko neremontavau :roll: tai nuostolio nepatyriau, bet jų diagnozuota "neliga" išlindo po poros savaičių per uodegą devyniems mėnesiams :evil:
SAAB 9-3SS 2,0t
Vartotojo avataras
ziopliai
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 2005 Gru 02, 09:10
Miestas: Vilnius

Standartinė ziopliai » 2008 Bal 01, 07:21

drh rašė:skaityti nepavargom.. aeropolis buvo teisus. vienok, baisiai liudna istorija :(

+1 Aeropoliui
uzuojauta del masinos, tvarkyti, ko gero, neapsimoka
9-5 Aero Griffin MY2009
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2008 Bal 01, 07:44

Dar vienas is daugelio minusu Daudriui. O Aeropoliui matyt pliusas. Beje, o kodėl prieš pirkdamas mašina nepadarei jos patikros?
Vartotojo avataras
Oldb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 461
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 18:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Oldb » 2008 Bal 01, 08:03

Koks variklis pas patį, Irklaranki?
SAAB'alas NG 900 S coupe B234 MY96 - buvo
Volvo 855 T-5R wagon B5204T MY 95 green shadow - buvo
VW Sharan 1.9 TDI 1Z MY96 green bug
Nissan X-Trail T31 2.0 MR20DE MY2009 chitrila
Irklarankis shamanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Kov 31, 22:28
Miestas: Vilnius

Re: Kapitalinis veza!!!

Standartinė Irklarankis shamanas » 2008 Bal 01, 09:40

Mano variklis yra 2,3 litro talpos. Saab 900. nelieka nieko, kaip remontuoti. varikli rasti gera yra sunku. o radus ne ka maziau iseitu ne ka maziau reiketu ikisti, kad perstatytumei ir pakeistumei paskirstymo grandines ir visa kita.
:D
Taigi as draugiskai galiu visiem patarti, kad degancios lemputes prie gero neveda:)
Dekui visiems uz geranoriskuma:)
Kalbos apie mano mirti yra smarkiai perdetos
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2008 Bal 01, 10:00

Irklaranki, dar pabusiu geranoriskas. Mesk lauk tu sita egzemplioriu uz maximaliai imanoma kaina ir ieskok kito. Nuostolis bus, bet kolkas tik toks.
Stop-loss juk turi suveikt.
juozux
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 691
Užsiregistravo: 2006 Rgs 06, 07:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė juozux » 2008 Bal 01, 11:07

Kaleusius rašė:Irklaranki, dar pabusiu geranoriskas. Mesk lauk tu sita egzemplioriu uz maximaliai imanoma kaina ir ieskok kito. Nuostolis bus, bet kolkas tik toks.
Stop-loss juk turi suveikt.
man check engine būna ,kad užsidega,bet po kurio laiko užgęsta :roll: Tai net nzn
EX saab 9000 cs 2.3T LEKTUVUX-NAIKINTUVUX
Volvo V70 T-5 geartronic '04
http://www.mozaikosideja.lt
Vartotojo avataras
Oldb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 461
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 18:42
Miestas: Vilnius

Re: Kapitalinis veza!!!

Standartinė Oldb » 2008 Bal 01, 12:52

Irklarankis shamanas rašė:Mano variklis yra 2,3 litro talpos. Saab 900


Maniškis toks pat, kol kas tikrai džiaugiuosi, nes jokių bėdų su varikliu neturėjau. Audrius iš Panerių serviso minėjo, kad šitie varikliai jautrūs tepalų kiekio atžvilgiu. Rekomendavo sistemingai sekti jų kiekį ir ęsant poreikiui nedelsiant pildyti.
SAAB'alas NG 900 S coupe B234 MY96 - buvo
Volvo 855 T-5R wagon B5204T MY 95 green shadow - buvo
VW Sharan 1.9 TDI 1Z MY96 green bug
Nissan X-Trail T31 2.0 MR20DE MY2009 chitrila
Vartotojo avataras
Wincini
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 13:44
Miestas: Vilnius

Standartinė Wincini » 2008 Bal 02, 09:53

Pasigirsiu kolegos (nors lietuviai nemegsta kai kitam gerai), gavau toki civilizacijos stebukla kaip kuro kortele ir isdidziai nuo duju perejau prie benzino, tai CE daugiau nebematau! Riebiai saabas valgo ir nebesiskundzia :) moralas: vargina CE - keisk darba :D
SAAB 9-5 SE, 2.0t, MY98

Tu man pati pati brangiausia.... :D

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 44 ir 0 svečių