keistas garsas is audio

Vartotojo avataras
selvedre
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2010 Rgs 20, 15:13
Miestas: Kaunas

Standartinė selvedre » 2011 Kov 25, 09:11

pas mane tie garsai irgi neveikia, tik aš tai vertinu kaip privalumą :-D
pasikinkes veja
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2011 Vas 25, 21:28
Miestas: Klaipeda

Standartinė pasikinkes veja » 2011 Kov 25, 09:15

nu jo tu gal ir teisus, bet ka su audio daryt?
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Standartinė romask » 2011 Kov 26, 08:41

Tuos dingusius garsus skleidzia SID'as, tai problema turetu buti gilesne, ne tik radijos bloke...
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
Tomukas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011 Kov 26, 22:28

Standartinė Tomukas » 2011 Bal 15, 11:55

pasikinkes veja rašė:galutinai prtibaige tas garsas, tai nusprenziau paieskot is kur jis sklinda. tai stai ka pastebejau: garsas jeigu neklystu sklinda is tos vietos kur pacioje radioje pasijungia labai panasus i optini kabeli, kol garsas sklinda matosi kaip pajungimo vietoje dega raudonai.(visa tai matosi per pacios radios ausinimo skylutes)
Dabar iskilo dar viena problema, ta radia kuriam tai laikui buvau atjunges, tai dabar ji nebveikia, dega tik apsvietimo mygtukai, jokiu kitu givybes pozymiu nera, taip pat nebeliko posukiu reles garso , neprisegtu saugos dirzu ir atidarytu duru ispejamuju garsu. Ar pavyks tai atgaivint su TECH2 o gal galima kokiu tai budu padaryt paciam, ir kas tai daro ant KLP?


O kaip radija issitraukete? Nes pas mane tas pats erzinantis cypimas is radio..
pasikinkes veja
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2011 Vas 25, 21:28
Miestas: Klaipeda

Standartinė pasikinkes veja » 2011 Bal 15, 17:49

radija isitraukia nesunkiai. pirma reik groteles virsum jos islupt, ten atidziau paziurejes apacioje (groteliu)pamatysi skylutes, kisk plona atsuktuva nuspausk ir bandyk klibint. pirma atlaisvink desine puse. kai islupsi tas groteles pamatysi radijos varztelius, anuos atsuki ir radija tavo. Tik naudos is to maza, garsas visvien nedings. Sklinda jis is pacios radijos, kur pasijungia sviesolaidiniai laidai, matosi per ausinimo skylutes. Jeigu pavyks ta garsa panaikint su malonumu isklausysiu.
sekmes

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 65 ir 0 svečių