SAAB detaliu vagyste

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2009 Vas 24, 20:38

sabusa rašė:SAAB durelių ir degimo spynelės neprasukamos :!: :!: :!: Kaip tokie seniai turėtumėte žinoti :!:

Prasiplėsk biški :) Kažką panašaus esu girdėjęs, bet..
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2009 Vas 24, 22:00

Kažkada buvau rašęs savo patyrimą su degimo spynele, tingiu dabar pasakoti ir nebepamenu senąjame ar dabartiniame forume info yra :roll:

Trumpai tariant spynos ar tam tikri svarbūs blokai jų yra titaniniai, dėl to gali sukti su kuo nori, bet spynelės neprasuksi ir auto neužvesi, tik pačią spyną sulaužysi ir tiek. Tas pats ir su broliukais volvo.
SAAB 9000CSE
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2009 Vas 25, 00:33

sabusa rašė:Kažkada buvau rašęs savo patyrimą su degimo spynele, tingiu dabar pasakoti ir nebepamenu senąjame ar dabartiniame forume info yra :roll:

Trumpai tariant spynos ar tam tikri svarbūs blokai jų yra titaniniai, dėl to gali sukti su kuo nori, bet spynelės neprasuksi ir auto neužvesi, tik pačią spyną sulaužysi ir tiek. Tas pats ir su broliukais volvo.


Na del titano spyneliu tai tamsta jau i Daemona panashus...
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
SenoliS
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: 2006 Geg 23, 10:02
Miestas: Sostinė

Standartinė SenoliS » 2009 Vas 25, 08:43

Man bandė prasukt durelių spyną ir neprasuko, bo žirklės nulūžo. Aš irgi rusų forume skaičiau, kad spynų šerdys iš titano lydinio :roll:
SAAB 9-3SS 2,0t
daemonas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 2007 Rgs 22, 20:21
Miestas: ir kaune galima gyventi, buvo

Standartinė daemonas » 2009 Vas 25, 11:05

del ko cia daemona kaisiojat?
kalbant apie spyneles, tai maniske prasukta. ar tai vagis stiprus ar tai tvirta iranki turejo
900NG 2.0T 136kW
blood type WD-40
mrtomasitas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2009 Vas 12, 08:29
Miestas: UK

Standartinė mrtomasitas » 2009 Vas 25, 14:24

sabusa rašė:SAAB durelių ir degimo spynelės neprasukamos :!: :!: :!: Kaip tokie seniai turėtumėte žinoti :!:


va va va, būtent degimo spynelė kažkada ir išgelbejo mano 900'tuką,kurį kadaise seniai turėjau. Dureles atidarė blogiukai,bet degimo spynelėje jų visraktis ir nulūžo :lol: :lol:
Neblogai
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2008 Gru 01, 09:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Neblogai » 2009 Vas 26, 10:16

"Nusiaubė kelyje paliktą mašiną"
Lietuvos rytas; Pusl. Nr.: p. 9; 2009-02-26; Arūnas Karaliūnas
Palikti sugedusį automobilį be priežiūros -pavojinga. Tuo įsitikino Kaišiadorių rajono gyventojas, dėl nusikaltėlių išpuolio patyręs keliasdešimties tūkstančių litų nuostolį.

24 metų kaišiadoriškis V.G. vasario 22-osios vakarą greitkeliu Kaunas-Klaipėda važiavo namo.

Netoli restorano "Deivina" jo automobilis "Saab 9-5" sugedo, todėl jaunuolis prieš penkerius metus pagamintą mašiną paliko, o namus pasiekė pakeleivingu automobiliu.

Pasiimti "Saab" jis grįžo pirmadienį apie 16 valandą, bet nusikaltėliai automobilį jau buvo suniokoję. Vandalai nuplėšė šoninius mašinos galinio vaizdo veidrodėlius, išdaužė šoninių durelių langą, išplėšė automagneto-lą, oro kondicionierių ir vairo saugos oro pagalvę.

Visas "Saab" kėbulas buvo subadytas aštriu daiktu ir sulankstytas. Galbūt net mėtyta akmenimis.

Kaišiadoriškis automobilį buvo apdraudęs kasko draudimu, todėl nuostolius turėtų atlyginti draudimo bendrovė.

Policijos pareigūnai stebisi, kad nusikaltėliai susigundė "Saab" automobilio detalėmis."

Vagys ir šūdžiai :evil: (mašina ne mano).
SAAB 9-3 '00 2.0t B204E
SAAB 9-5 '01 2.3t B235E
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2009 Vas 26, 11:03

Tai va kur mano veidrodėliai nukeliavo...
Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

Standartinė Atoms » 2009 Vas 26, 11:30

Algis. rašė:Tai va kur mano veidrodėliai nukeliavo...


Algi, tu manai, kad jam po tokio "remonto" bereikėjo tavo veidrodėlių?

P.S. Policininkų išvada tai auksinė:) Nuo SAAB'ų jau daugiau nei metų lupa detalius.
SAAB 9-5 2.3t AT '02
Neblogai
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2008 Gru 01, 09:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Neblogai » 2009 Vas 26, 11:32

Tomašas rašė:
Algis. rašė:Tai va kur mano veidrodėliai nukeliavo...


Algi, tu manai, kad jam po tokio "remonto" bereikėjo tavo veidrodėlių?

P.S. Policininkų išvada tai auksinė:) Nuo SAAB'ų jau daugiau nei metų lupa detalius.


Belieka padėkot pareigūnams, nors ir už tokią "poziciją" :-D
SAAB 9-3 '00 2.0t B204E
SAAB 9-5 '01 2.3t B235E
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2009 Vas 26, 11:35

Tomašas rašė:Algi, tu manai, kad jam po tokio "remonto" bereikėjo tavo veidrodėlių?


Tai aišku, kad reikėjo... Gi kitur niekur tokių nėra... :lol:

Tomašas rašė:P.S. Policininkų išvada tai auksinė:) Nuo SAAB'ų jau daugiau nei metų lupa detalius.


Šiaip jau paėmus statistiką (kiek pavagiama nuo VW Passat ar Audi), tai nuo Saab'ų tikrai nevagiama... Bent jau buvo. Dabar situacija keičiasi...
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Vas 26, 15:10

Neblogai rašė:"Nusiaubė kelyje paliktą mašiną"
Lietuvos rytas; Pusl. Nr.: p. 9; 2009-02-26; Arūnas Karaliūnas
Palikti sugedusį automobilį be priežiūros -pavojinga. Tuo įsitikino Kaišiadorių rajono gyventojas, dėl nusikaltėlių išpuolio patyręs keliasdešimties tūkstančių litų nuostolį.

24 metų kaišiadoriškis V.G. vasario 22-osios vakarą greitkeliu Kaunas-Klaipėda važiavo namo.

Netoli restorano "Deivina" jo automobilis "Saab 9-5" sugedo, todėl jaunuolis prieš penkerius metus pagamintą mašiną paliko, o namus pasiekė pakeleivingu automobiliu.

Pasiimti "Saab" jis grįžo pirmadienį apie 16 valandą, bet nusikaltėliai automobilį jau buvo suniokoję. Vandalai nuplėšė šoninius mašinos galinio vaizdo veidrodėlius, išdaužė šoninių durelių langą, išplėšė automagneto-lą, oro kondicionierių ir vairo saugos oro pagalvę.

Visas "Saab" kėbulas buvo subadytas aštriu daiktu ir sulankstytas. Galbūt net mėtyta akmenimis.

Kaišiadoriškis automobilį buvo apdraudęs kasko draudimu, todėl nuostolius turėtų atlyginti draudimo bendrovė.

Policijos pareigūnai stebisi, kad nusikaltėliai susigundė "Saab" automobilio detalėmis."

Vagys ir šūdžiai :evil: (mašina ne mano).


Nu p*dc, pagaciau, tai as ji/juos subadyciau su astriu daiktu :evil: :evil: :evil:
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2009 Kov 01, 00:18

daemonas rašė:del ko cia daemona kaisiojat?


Tautosaka, tskant...
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2009 Kov 10, 09:29

Vakar vos nenukentejau prie "Forum Palace",sakyciau,ne naktiniu laiku,tarp 18:30-21:30 val.Sakau "vos",nes radau atplesta priekinio bamperio juosta ir atsuktuvo,ar dar kokio prietaiso, zyme.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė domas.j » 2009 Kov 10, 13:37

kiekviena diena nutupdau lektuva prie forum palace, keista, reikes pasisaugot, o tu apatinej aikstelej buvai palikes ar virsutinej?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių