SAAB detaliu vagyste

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
kwninja
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2012 Bal 17, 14:36
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė kwninja » 2012 Rgp 19, 20:11

Felix rašė:kameros tai yra, bet ne faktas kat nufilmavo, o jei ir nufilmavo - kas is to?


Max policija tures ju veidus o is veidu vos ne nulis naudos....
Kukiz
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2006 Spa 05, 19:42
Miestas: Vilnius

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Kukiz » 2012 Rgp 20, 07:08

Nors prisiminus kaip aš Akropolyje ieškojau teisybės kai man sulaužė bamperį, tai gal ir be reikalo paklausiau apie kameras;) Nei numerių, nei veidų, nieko ten nesimato.
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

SAAB detaliu vagyste

Standartinė drh » 2012 Rgp 20, 07:22

Felix rašė:Siandien isejas is savanoriu rimi radau masina be abeju numeriu. Policijoi pasake kad jau kaz kas uzsipile benzo su mano numeriais. Kai gausiu naujus - butinai priknedisiu :twisted:

aisku numerius pavokt sekundziu reikalas, bet blem, malonumas menkas.
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė aurissan » 2012 Rgp 20, 09:15

Ypač dabar, kai jau tokių pačių numerių nebeišdavinėja :?
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Dancius » 2012 Rgp 20, 10:32

Man kazkas bande automatine antena nukarosint. Bet sulauze virsutine verzle ir tiek.
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Algis. » 2012 Rgp 23, 08:26

Felix rašė:kameros tai yra, bet ne faktas kat nufilmavo, o jei ir nufilmavo - kas is to?


Tau iš to - LAAABAI didelė nauda.
Jei nebūtų nufilmuota, galėtum susilaukti gan nemenkų nemalonumų...ir kvietimų atvykti į policijos komisariatą (ir, manau, jų dar tikrai bus) aiškintis dėl įvykių, apie kuriuos net nenumanai.
9-5, 2,2 TiD, MY 02
Felix
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2009 Gru 27, 16:30
Miestas: Vilnius

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Felix » 2012 Rgp 23, 18:41

Tau iš to - LAAABAI didelė nauda.
Jei nebūtų nufilmuota, galėtum susilaukti gan nemenkų nemalonumų...ir kvietimų atvykti į policijos komisariatą (ir, manau, jų dar tikrai bus) aiškintis dėl įvykių, apie kuriuos net nenumanai.[/quote]
Tai kad as iskart pranesiau policijai, net buvau pas jos apsilankes. Numeriai yra paieskoj. Nemanau kad man turetu reikst pretenziju. Daugiau kitu nepatogu (nauji numeriai - 91 lt, draudimas, technine apziura uz israsyta poperiu praso 20 lt)
9-3 2,2TiD '00
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė aurissan » 2012 Rgp 23, 18:48

Tegu pakelia kuro kainas iki 7Lt/ltr ir jau galės statyti apsauginius prie degalinių ir piltis tik su pasu ar vairuotojo pažymėjimu, plius susimokant iš anksto.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

SAAB detaliu vagyste

Standartinė drh » 2012 Rgp 23, 19:14

aurissan rašė:Tegu pakelia kuro kainas iki 7Lt/ltr ir jau galės statyti apsauginius prie degalinių ir piltis tik su pasu ar vairuotojo pažymėjimu, plius susimokant iš anksto.

greiciausiai kad iki senatves tiek ir dar daugiau sulauksim!
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Algis. » 2012 Rgp 24, 11:02

Felix rašė:
Algis. rašė:Tau iš to - LAAABAI didelė nauda.
Jei nebūtų nufilmuota, galėtum susilaukti gan nemenkų nemalonumų...ir kvietimų atvykti į policijos komisariatą (ir, manau, jų dar tikrai bus) aiškintis dėl įvykių, apie kuriuos net nenumanai.

Tai kad as iskart pranesiau policijai, net buvau pas jos apsilankes. Numeriai yra paieskoj. Nemanau kad man turetu reikst pretenziju. Daugiau kitu nepatogu (nauji numeriai - 91 lt, draudimas, technine apziura uz israsyta poperiu praso 20 lt)


Tai, kad tu iškart pranešei, dar nereiškia, jog nesulauksi kvietimų...patikėk. Kadangi pirmiausia skambina numerių savininkui, nepriklausomai ar numeriai pamesti/pavogti, ar ant automobilio. Kai sulauksi, nepasikuklink pranešt. ;-)
9-5, 2,2 TiD, MY 02
Felix
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2009 Gru 27, 16:30
Miestas: Vilnius

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Felix » 2012 Rgp 24, 11:35

Algis. rašė:
Felix rašė:
Algis. rašė:Tau iš to - LAAABAI didelė nauda.
Jei nebūtų nufilmuota, galėtum susilaukti gan nemenkų nemalonumų...ir kvietimų atvykti į policijos komisariatą (ir, manau, jų dar tikrai bus) aiškintis dėl įvykių, apie kuriuos net nenumanai.

Tai kad as iskart pranesiau policijai, net buvau pas jos apsilankes. Numeriai yra paieskoj. Nemanau kad man turetu reikst pretenziju. Daugiau kitu nepatogu (nauji numeriai - 91 lt, draudimas, technine apziura uz israsyta poperiu praso 20 lt)


Tai, kad tu iškart pranešei, dar nereiškia, jog nesulauksi kvietimų...patikėk. Kadangi pirmiausia skambina numerių savininkui, nepriklausomai ar numeriai pamesti/pavogti, ar ant automobilio. Kai sulauksi, nepasikuklink pranešt. ;-)


Tai kad as jau ne numeriu savininkas, jie paieskoj. Nu jei kas - pranesiu.
9-3 2,2TiD '00
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Re: SAAB detaliu vagyste

Standartinė Algis. » 2012 Rgp 24, 16:43

Felix rašė:Tai kad as jau ne numeriu savininkas, jie paieskoj. Nu jei kas - pranesiu.


Ne, bet tu įdomus... :lol:
1. Numeriai registruoti tavo vardu, bet tu ne savininkas... :shock: Jei praneši, kad numeriai pamesti/pavogti, tai dar nereiškia, kad tu jų pats nenuėmei norėdamas gauti kitus ir, galimai, turėdamas tikslą panaudoti senuosius nusikalstamų veikų vykdymui. Tie numeriai (kol nebus surasti) bus tavo forever.
2. Garantuoju, kad papuolus šiems numeriams į kamerų akiratį (arba jei kažkas vėl panaudos juos), būsi kviečiamas pats pirmas, pasiaiškinti kur buvai ir ką darei tuo metu. Neduokdie, kamerose užfiksuotas asmuo bus išoriškai panašus į tave (žinant naudojamų kamerų kokybę, 35-40% vyrų ir 20-25% moterų jų vaizdeliuose - panašūs)
9-5, 2,2 TiD, MY 02

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių