ka gavote dovanu per sias sv. Kaledas?:D

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
flexterful
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010 Geg 24, 16:09
Miestas: Kaunas

Standartinė flexterful » 2011 Sau 12, 13:35

Visiskai teisingai.
Gyveno 2 vyrukai. Vienas alkoholikas, kitas - abstinentas. Girtuoklis prisigere, sedo prie vairo, ir numuse abstinenta perejoje.

Nesakau kad reikia liuobt. Tiesiog tas "negerimas" jis dazniausiai buna labiau egocentrizmo pasekme, o ne kazkokios medicinines/psichologines ar kitokios problemos sprendimas.

Pats esu negeres pernai lygiai pusmeti. Beda buvo tokia. Mane dzinu vadindavo, sako tik atidarai bonka - ir tu atsirandi. Uztekdavo vieno gurksnio ir vakaro tema staigiai pasikeisdavo i "kur gauti dar?!".

Riebus "offtopic", atsiprasau.
Saab 9000 CSE Anniversary '98, 2.0T, LPGAS
Vartotojo avataras
selvedre
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2010 Rgs 20, 15:13
Miestas: Kaunas

Standartinė selvedre » 2011 Sau 12, 13:53

tipinis vakarėlio scenarijus.. tik pasakyk, kad negeri ir visi iškart įvairiausiais argumentais bando įrodyti alkoholio naudą.
nenori ir negeria, koks jūsų reikalas, man beveik pusmetis, kai nelenda, vien pagalvojus nupurto. Nei pergėręs buvau nei ką, tiesiog, dingo noras gert ir viskas. Nesakau, kad nė lašo per pusmetį, bet nelenda. Ir ne prie ko čia jūsų psichopatinės egocentrizmo teorijos :P

o dovanų gavau..Parker tušinuką, geras šiltas odines pirštines, gėrimai nesiskaito, per greitai gali išgaruot:)
Pikc
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2010 Lie 24, 10:26
Miestas: Rugby

Standartinė Pikc » 2011 Sau 12, 14:30

flexterful rašė: Mane dzinu vadindavo, sako tik atidarai bonka - ir tu atsirandi.


Labai patiko sitas. Dovanu gavau: USB laikmena 32gb, kvepalu, pinigine, teleloto bilieta ir pokerio "cipsus". Muset geras buvau :)
9-3 1.9 TiD Vector Sport Estate MY07 VRUM VRUM
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2011 Sau 12, 20:34

pjezo rašė:... draugas anksciauvisai negerdavo, bet tai kompanijose puikiausiai linksmai leido laika ir jam visai tai netrukde:) ...
Man irgi buvo durnas laikotarpis, bet buvo draugai geri ir vis tiek kviesdavo į pobūvius. Po trejeto valandėlių jausdavausi jau kaip nepritapėlis tarp gerai įkaušusių.
Selvedre, pastaruoju metu ir man nieks nelenda (alus tik), bet ramina mane, kad tik toks laikotarpis, tai praeis.
Dovanų gavau kepurę (sako su ja "greitesnis" atrodau :lol: ), odinę padorią tašiukę (pydarkę) vasarai, arbatos ruošimo komplektą, nuo savęs pasidovanojau IR spindulių detektorių :-D
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2011 Sau 12, 22:19

Ačiū Selvedre už palaikyma. Šaip aš kai turiu savo tvirta nusistatyma,tai manęs nieks nepalenks.Greičiau galiu kažką pasiūsti ant triejų raidžių,nei leisti kažkam reguliuot mano gyvenimą ir panašiai. ;)
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
Jazz'as
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007 Sau 10, 22:06
Miestas: Klaipeda
Contact:

Standartinė Jazz'as » 2011 Sau 14, 12:23

Materialių dovanų kažkaip negavau, nors kaip sužadėtinę pavadinti net nesugalvoju... :roll: :lol:
Gera Muzika gydo! Tikrai tikrai!!! (9-5, CNB 305)
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2011 Sau 18, 11:43

Jazz'as rašė:Materialių dovanų kažkaip negavau, nors kaip sužadėtinę pavadinti net nesugalvoju... :roll: :lol:


ne nu, tai cia kaip ir ne dovana gi...

na nebent suzadetine tai ne tavo- nu tada kaip dovana...
arba didele beda...
cia jau kaip pasiseks...
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 53 ir 0 svečių