pamoka :)

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
andres
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2012 Spa 16, 20:54

pamoka :)

Standartinė andres » 2013 Kov 03, 12:39

Sveiki,

papasakosiu savo rytini nuotyki. O viskas prasidejo taip, vakar gryzau is parduotuves su savo SAAB 93 2003m, pastaciau automobili prie namu ir kaip ten buvo kad kai traukiau rakteli paspaudziau bagazines atidarymo mygtuka ir to nepastebejau, tai bagazines dangtis atsoko bet pilnai neatsidare. Pasiemiau pirkinius is auto ir patikrines ar durys uzsirakinusios parejau namo. Buvo kazkas apie 18 val, tai neuzilgo jau buvo ir tamsu. Siaip per langa mano auto is buto matosi kur stovi karts nuo karto aki uzmetu jei einu i ta kambari paziuriu ar tebestovi, bet nuolat prie lango nesedziu :-D O lauke kaip tycia nakti stiprus vejas buvo, tai matyt man ta bagazines dangti ir pakele nuo vejo. O bagazineje buvo senas sedynes uztiesalas, krokodilai, kablys ir laselis langu ploviklio. Nu zodziu nuejau as miegot nemates kad bagazine sabo pradaryta ir taip ramiai ismiegojau iki 11val ryto, kol atsikeles ir priejes prie lango negalejau patiket savo akimis, kad bagazine atidaryta. Pirma mintis apvoge. Tai tik staigiai i batus, apsimiegojes visas pribegu prie masinos didelem akim, jau isisvaizduoju kaip bus isplestas ir uzraktas isdraskytas, mintys jau sukas gal dar ir kokius akumuliatorius pavoge, bet ir vel sau priestarauju mintyse, kad nera ka vogt juk tuscias tas sabas...ir pagaliau pribegu prie bagazines, sirdis dauzos kai paselus ir mano nuostabai niekas nedinge, niekas neisplesta, tik bagazine slapia (prilijo per nakti). antra mintis galvoju gal uzraktas bagazines sugedes ir vejas atplese, bet uzdariau noriu atidaryti viskas normaliai, uzsidaro kaip priklauso. po to patikrinu duris, jos uzdarytos, kapotas taip pat, pasikeliu kapota paziureti ar niekas nedingo, bet viskas savo vietoje, tada uzkuriau auto paziureti gal nebesikuria, bet ir cia viskas OK :lol: tada jau galutinai nusiraminau viska uzdarinejau kelis kartus dar apejau aplink auto patikrinau ar viskas uzsidare ir jau neskubedamas einu atgal namo..o tuo tarpu kaimynai prie langu prilipe, kad vepso kam cia taip atsitiko ir koks cia durnius per nakti bagazines neuzsidare..ir tuo paciu iskilo tokie prisiminimai, dar vaikysteje kai gyvenau mazam miestelyje buvo tevam isplese masina tai kaimynai iskarto ryte i duris paskambino sako jusu masinos durys atidarytos o cia nors ir zino kur auto savininkas gyvena, bet geriau ziures per langa kuo viskas baigsis, nes gal kas nors ka paims is bagazines, gal prisnigs, gal bagazines dangti stiprus vejas nuples, nes vis idomiau negu nueiti pasakyti kaimynui, kad kazkas su tavo auto netaip :-D tai man pamoka, kad reikia paziuret netik ar durys uzsirakino, bet ir bagazines nepamirsti :) tai va taip su lengvu stresu pradejau sekmadienio diena :lol:
utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Re: pamoka :)

Standartinė utah » 2013 Kov 04, 18:26

Bent mano 9-5'ukas pradeda kaukt po 10-15sekundziu jei nueinu neuzdares bagazniko :)
9-5 2,3t MY02
Vartotojo avataras
bruzas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: 2013 Sau 30, 15:24
Miestas: Memelland

Re: pamoka :)

Standartinė bruzas » 2013 Kov 04, 18:41

utah rašė:Bent mano 9-5'ukas pradeda kaukt po 10-15sekundziu jei nueinu neuzdares bagazniko :)

bet pypsi jau aftermarketinis pypsiukas, ne?
9-5 B205E MY99 - Daily Wagon - Stage 1
utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Re: pamoka :)

Standartinė utah » 2013 Kov 04, 21:25

Gamykline signalizacija.
9-5 2,3t MY02
Vartotojo avataras
bruzas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: 2013 Sau 30, 15:24
Miestas: Memelland

Re: pamoka :)

Standartinė bruzas » 2013 Kov 04, 21:57

Tai turbut keiciasi su metais funkcijos ryskiai. Mano 9-5 manuale parasyta buvo, kad jei palieki neuzdarytas duris ar bagazine, kapota tai signalke "ismeta" ta vieta is apsaugos ir viskas. Po to uzdarius vel prijungia. Bet apie signalizavima nieko net neuzsiminta.
9-5 B205E MY99 - Daily Wagon - Stage 1
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Re: pamoka :)

Standartinė Khary900 » 2013 Kov 04, 22:03

Šaunu jog viskas gerai ir laimingai baigėsi. Pamoka gera tampa tuomet , kai jį įsisavinama, manau taip ir yra. Sėkmingų skrydžių.
Ps- dėl kaimynų...jau praėjo tavo tėvuko laikai- kai viso 12-aukščio gyventojai pažinojo vienas kitą....dabar žmonės pikti, ir gretimi kaimynai nebesibičiuliauja...Gaila man to.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: pamoka :)

Standartinė romask » 2013 Kov 04, 22:10

Turejau pamoka su bagazine - teko vaziuot atsarginio raktelio is Alytaus i Vilniu pasiimt, kai lango pagailejau :-D Masinos neatrakines bagazines nebeatidarineju :) A ne, antra kart Vilniuj buvau pasimoves an to pacio... kai zmona gimdyt pradejo, masinoj striuke su raktais bagazinej visa diena pragulejo prie gimdymo namu :lol:

O del kaimynu, tai yra ju visur normaliu, kaip yra ir nelabai, o tie nekokie ir sudaro bendra ispudi... Ypac ekonomines klases rajonuose...
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių