nesikuria

Senų temų archyvas
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 11, 15:21

redb rašė:man patinka tokios temos :lol:
o tai auksarankis pasikeites prietaisu skydeli mato gal koki check engine? ar dar kokia nesamone?
jei itari siurbli - pasiklausyk ar jis veikia ijungus degima, jeigu jau viskas taip blogai - nuimk kuro padavima nuo rail'o ir paziurek ar varo per ji saliara kai suki starteri. blemba nu kruva variantu - naudokis galva nors kiek...


skydelis meta tik airbagus. nes dar nepakeicau modulio (ECU). Kuras per slanga iki variklio daeina. Buvau nuemes ir ziurejau. Kazkur varikly blokuoja arba to kuro neuzdega
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 11, 15:22

Algis. rašė:
icikiux rašė:apie bordiura..visi turiu savo tarmes. vieni sako baldiuras, kiti bordiuras, o kiti saligatvio bortas..nesikabinek del zodziu.. dziaugiuosi dar tiek jog gyvendamas uk nepamirstu lt kalbos :lol: :lol:


Respect :salut:


Taika :salut:
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 11, 15:25

ir klausimelis. del ko magas galetu neveikt? nereiguoja y on mygtuka. visas fyskes pratikrinau pora kartu. lyg viskas veikia. saugisklius irgi tikrinau
9-3 2.2 TID Vector 2004m
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2010 Spa 11, 15:29

icikiux rašė:
redb rašė:man patinka tokios temos :lol:
o tai auksarankis pasikeites prietaisu skydeli mato gal koki check engine? ar dar kokia nesamone?
jei itari siurbli - pasiklausyk ar jis veikia ijungus degima, jeigu jau viskas taip blogai - nuimk kuro padavima nuo rail'o ir paziurek ar varo per ji saliara kai suki starteri. blemba nu kruva variantu - naudokis galva nors kiek...


skydelis meta tik airbagus. nes dar nepakeicau modulio (ECU). Kuras per slanga iki variklio daeina. Buvau nuemes ir ziurejau. Kazkur varikly blokuoja arba to kuro neuzdega


Kuras užsidega pats, nuo spaudimo. Busted...
Bandyk iš buksyro. Patraukęs puskilometrį, turėtum užvest. Man atrodo, kad į kuro sistemą pateko oro, kurio nepavyksta starteriu išstumt iš purkštukų. Turėjau džiaugsmą (pagal SID parodymus dar turėjau pravažiuoti 79km) sustoti dėl kuro išeikvojimo nulin... Užpylęs 20L, nusodinau akumą ir tiek žinių... O patraukus 2-a pavara, jau po 15-20 metrų užsivedė.
9-5, 2,2 TiD, MY 02
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 11, 15:34

reiks vakare pabandyt gal patemt. jeigu rasiu vitos kur. tau uk net lt, jog tampai kur nori ir kiek nori.o be tampymo neturi kitu variantu? :arrow:
9-3 2.2 TID Vector 2004m
saaab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2010 Lie 25, 21:17

Standartinė saaab » 2010 Spa 11, 18:19

salerkos uzsipilk
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2010 Spa 11, 19:48

Filtrai švarūs, akumas žvalus? Ką apie pakaitinimo žvakes gali pasakyti? Nežinau ar tokios ten yra. Gal nuo įprastų dalykų reikėtų pradėti. O tik vėliau giliau sliekų ieškoti.
SAAB 900
saaab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2010 Lie 25, 21:17

Standartinė saaab » 2010 Spa 11, 19:51

icikiux rašė:reiks vakare pabandyt gal patemt. jeigu rasiu vitos kur. tau uk net lt, jog tampai kur nori ir kiek nori.o be tampymo neturi kitu variantu? :arrow:


tik nesnekek nesamoniu, kad ner kur patempti juk nereikia tempti 50km
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Spa 11, 20:22

Audris rašė:Filtrai švarūs, akumas žvalus? Ką apie pakaitinimo žvakes gali pasakyti? Nežinau ar tokios ten yra. Gal nuo įprastų dalykų reikėtų pradėti. O tik vėliau giliau sliekų ieškoti.


pakaitinimo žvakės ne prie ko-jos dirba tik nuo -5,pas mane praėjusia žiemą pas mane žvakių pakaitinimas buvo dingęs,tai ir prie -20 be žvakių vesdavausi.
Kažkas minėjo klausyt siurblį ijungus degimą-čia tikra nesąmonė,kadangi čia dizelis- ir siurblys dirba nuo grandinės.
Tamstos vietoj pirmą bandyčiau tempti, jei ne padėtų-keisk rakto baterijas-nejau garantuotas,jog antram rakte geros baterijos?
Jei kuras į variklį pareina,tai filtras ne prie ko.Neatmesčiau ir siurblio,o šio atveju reiškčiau užuojauta,kadangi pas tave 2in1 siurblys ir jo kompas vienam korpuse,dėlto jo kaina yra laabai didelė.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Spa 11, 21:13

Khary rašė:
Audris rašė:Filtrai švarūs, akumas žvalus? Ką apie pakaitinimo žvakes gali pasakyti? Nežinau ar tokios ten yra. Gal nuo įprastų dalykų reikėtų pradėti. O tik vėliau giliau sliekų ieškoti.


pakaitinimo žvakės ne prie ko-jos dirba tik nuo -5,pas mane praėjusia žiemą pas mane žvakių pakaitinimas buvo dingęs,tai ir prie -20 be žvakių vesdavausi.
Kažkas minėjo klausyt siurblį ijungus degimą-čia tikra nesąmonė,kadangi čia dizelis- ir siurblys dirba nuo grandinės.
Tamstos vietoj pirmą bandyčiau tempti, jei ne padėtų-keisk rakto baterijas-nejau garantuotas,jog antram rakte geros baterijos?
Jei kuras į variklį pareina,tai filtras ne prie ko.Neatmesčiau ir siurblio,o šio atveju reiškčiau užuojauta,kadangi pas tave 2in1 siurblys ir jo kompas vienam korpuse,dėlto jo kaina yra laabai didelė.

apie siurbli as minejau. ne iskart pagalvojau kad cia dyzelis. geriausi siaip iseitis butu pajungti techa.
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 12, 08:06

deja, bet tempymas nepadejo.. pratempaiu ratuka..kaip negyva.problema tokia jog kuras nedaeina iki variklio. buvau nuemes slangute nuo variklio ir bandziau sukt startery, tai kuris net nelasa.atrodo jog tuscia. burna patraukiau, tada eina :oops: dasipyliau dar 10l dyzelio.taspats :( bandziau kur su dezedorantu, purkstadamas y oro filtra (nuemes slanga) tada kuriasi po biskiuka, kabinasi..reiskias masina kuriasi, tik negauna kuro.. isvada mano tokia, jog arba prieky arba gale siurblys neveikia, nes nera spaudimo. manau dalys bus brangios cia man anglijoj :( :(
9-3 2.2 TID Vector 2004m
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2010 Spa 12, 09:17

icikiux rašė:deja, bet tempymas nepadejo.. pratempaiu ratuka..kaip negyva.problema tokia jog kuras nedaeina iki variklio. buvau nuemes slangute nuo variklio ir bandziau sukt startery, tai kuris net nelasa.atrodo jog tuscia. burna patraukiau, tada eina :oops: dasipyliau dar 10l dyzelio.taspats :( bandziau kur su dezedorantu, purkstadamas y oro filtra (nuemes slanga) tada kuriasi po biskiuka, kabinasi..reiskias masina kuriasi, tik negauna kuro.. isvada mano tokia, jog arba prieky arba gale siurblys neveikia, nes nera spaudimo. manau dalys bus brangios cia man anglijoj :( :(


Neskubėk kaltinti siurblio. Gali būti, kad kažkur siurbia orą. Apsigraibyk sujungimuose.
9-5, 2,2 TiD, MY 02
Vartotojo avataras
selvedre
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2010 Rgs 20, 15:13
Miestas: Kaunas

Standartinė selvedre » 2010 Spa 12, 09:30

arba kas nors gali blokuot siurblį.
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2010 Spa 12, 09:49

selvedre rašė:arba kas nors gali blokuot siurblį.


Visai galimas dalykas. Ypač turint maumeny, jog pakeitęs panelę negali susigraibyt su magu... Tačiau siūlyčiau pradėti nuo paprasčiausių dalykų.
9-5, 2,2 TiD, MY 02
icikiux
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Spa 11, 00:50

Standartinė icikiux » 2010 Spa 12, 10:03

nebeturiu jau vilties ka daryt ir prie ko kabinetis. skambinu recoveriuj siandien, atvaziuos,paims masina ir nuves pas meistrus.bus matyt ka jie pasakyk. jie nat kompo pasijungs ir t.t. kainuos tai kainuos :( bet bent sutaisys, o db savaites ar menesy krapstysiu kryziazody. gal uzteks pajungt kompa ir atblokuot ka nors :) tikekimes.palinkekit sekmes :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
9-3 2.2 TID Vector 2004m

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių