Labai kietas gazo pedalas

Senų temų archyvas
Trust_no1
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 20:55
Miestas: Vilnius
Contact:

Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Trust_no1 » 2006 Spa 17, 14:39

Pas mane visada jis buvo toks gan kietokas, bet nekreipiau demesio, o dabar pastebejau, kad uzsivedus is pradziu normaliai, o paskui jauciasi kaip jis taip sustyngsta, kad darosi sunku spausti net.. Kas galetu buti, hidraulika, skystimelio kokio truksta gal? Gal eina be serviso isikisimo sutvarkyt toki reikaliuka?
SAAB 9000 Aero
Eat my dust;]
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Danis » 2006 Spa 17, 19:33

Trust_no1 rašė:Pas mane visada jis buvo toks gan kietokas, bet nekreipiau demesio, o dabar pastebejau, kad uzsivedus is pradziu normaliai, o paskui jauciasi kaip jis taip sustyngsta, kad darosi sunku spausti net.. Kas galetu buti, hidraulika, skystimelio kokio truksta gal? Gal eina be serviso isikisimo sutvarkyt toki reikaliuka?

Tau saabukas aiskia zinia siuncia - gana lakstyt viena karta :!: Del to ir pedalas kietas, priesinasi spaudimui :-D
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Audriss99 » 2006 Spa 17, 19:37

Trust_no1 rašė:Pas mane visada jis buvo toks gan kietokas, bet nekreipiau demesio, o dabar pastebejau, kad uzsivedus is pradziu normaliai, o paskui jauciasi kaip jis taip sustyngsta, kad darosi sunku spausti net.. Kas galetu buti, hidraulika, skystimelio kokio truksta gal? Gal eina be serviso isikisimo sutvarkyt toki reikaliuka?

Turbūt ne automatas. Tada arba trosas, arba sklendė. Tikiuosi pats pedalas salone neprirūdijęs...
SAAB 900
Trust_no1
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 20:55
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Trust_no1 » 2006 Spa 17, 21:19

Audris rašė:
Trust_no1 rašė:Pas mane visada jis buvo toks gan kietokas, bet nekreipiau demesio, o dabar pastebejau, kad uzsivedus is pradziu normaliai, o paskui jauciasi kaip jis taip sustyngsta, kad darosi sunku spausti net.. Kas galetu buti, hidraulika, skystimelio kokio truksta gal? Gal eina be serviso isikisimo sutvarkyt toki reikaliuka?

Turbūt ne automatas. Tada arba trosas, arba sklendė. Tikiuosi pats pedalas salone neprirūdijęs...


mechanika pas mane.. Jei taip butu, tai iskarto isedus jaustusi kad kietas, o dabar is pradziu norma, o uz kiek laiko jau vos ispaust galima..
SAAB 9000 Aero

Eat my dust;]
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Shumeras » 2006 Spa 17, 22:02

Trust_no1 rašė:
Audris rašė:
Trust_no1 rašė:Pas mane visada jis buvo toks gan kietokas, bet nekreipiau demesio, o dabar pastebejau, kad uzsivedus is pradziu normaliai, o paskui jauciasi kaip jis taip sustyngsta, kad darosi sunku spausti net.. Kas galetu buti, hidraulika, skystimelio kokio truksta gal? Gal eina be serviso isikisimo sutvarkyt toki reikaliuka?

Turbūt ne automatas. Tada arba trosas, arba sklendė. Tikiuosi pats pedalas salone neprirūdijęs...


mechanika pas mane.. Jei taip butu, tai iskarto isedus jaustusi kad kietas, o dabar is pradziu norma, o uz kiek laiko jau vos ispaust galima..


o droselis elektrononis ar trosas?
www.vdk.lt + SAAB
Ricis SAAB 9000 CS
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 582
Užsiregistravo: 2006 Rgp 02, 15:37

Standartinė Ricis SAAB 9000 CS » 2006 Spa 18, 06:08

Pas mane panasiai buvo...

Bet pas mane is kart uzvedus... sugedes buvo vienas vakuuminiu davikliuku...

Pedalo neimanomo beveik buvo paspausti ir dirbdavo auto ant 100-200 apsuku... tas daiktas man kainavo 350lt

Nuvaryk i paneriu ser, ten is karto pasakys kas yra... tik ne i Aeropoli...
Vartotojo avataras
virgis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 846
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:45
Miestas: vln
Contact:

Standartinė virgis » 2006 Spa 18, 20:15

Ricis SAAB 9000 CS rašė:Pas mane panasiai buvo...

Bet pas mane is kart uzvedus... sugedes buvo vienas vakuuminiu davikliuku...

Pedalo neimanomo beveik buvo paspausti ir dirbdavo auto ant 100-200 apsuku... tas daiktas man kainavo 350lt

Nuvaryk i paneriu ser, ten is karto pasakys kas yra... tik ne i Aeropoli...
nereik painiot x su pirstu,pas tave gi TCS !
Ricis SAAB 9000 CS
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 582
Užsiregistravo: 2006 Rgp 02, 15:37

Standartinė Ricis SAAB 9000 CS » 2006 Spa 19, 07:16

o koks skirtumas? juk ir be TCS tas pats davikliukas stovi...
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Spa 19, 07:53

Ricis SAAB 9000 CS rašė:o koks skirtumas? juk ir be TCS tas pats davikliukas stovi...
Stovet tai stovi, tik nera TCS, kuris pedalo neleidzia mygt kiek nori ir apsukas mazina
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
Andrees
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010 Lap 03, 17:12

kietas gazo pedalas

Standartinė Andrees » 2013 Bal 07, 21:06

Sveiki,turiu dar saab 9000 2.3T(senuka)92m. kietas pedalas DEGA LEMPUTE TCS.Kas zinot kaip ir kur pataisyt tokia problema? Ir stabdzio pedalas kietas ABS neveikia, dega ANTILOCK IR SAUKTUKAS.Gal kazka patarsit,dekui
Saab
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė aurissan » 2013 Bal 08, 09:14

Dėl stabdžio pedalo kietumo, tai reiktų pasitikrint vakuumo žarneles į stiprintuvą. Ir pačio stiprintuvo sandarumą. Įprastai jei membrana nesandari, tai užkūrus variklį salone girdėt oro šnypštimas. Pasitikrink skysčių lygį prieš tvarkymus.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
PRUSAS
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2007 Bir 08, 12:31
Miestas: Kaunas

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė PRUSAS » 2013 Bal 08, 10:27

aurissan rašė:Dėl stabdžio pedalo kietumo, tai reiktų pasitikrint vakuumo žarneles į stiprintuvą. Ir pačio stiprintuvo sandarumą. Įprastai jei membrana nesandari, tai užkūrus variklį salone girdėt oro šnypštimas. Pasitikrink skysčių lygį prieš tvarkymus.

elektrinis turetu but stiprintuvas.
Pradziai vistiek reikia ziuret vakumines slangeles (nes ten ir i sklende turetu ateit vakumas) ir pabandyk sukeisti salenoidus (vienas yra uz variklio ant perskyrimo tarp variklio ir salono , kitas prie akumuliatoriaus ant sparno. Tada pasimatuok varzas ABS davikliu nepamenu kiek ten turi but , gali but kuris nustipes) as del sios problemos pastaciau i srota 9K :( nepavyko sutaisyti nei savarankiskai nei Piliakalniui , nei Kestui is Grifino :(
http://www.turbinuremontas.lt
9000 2.3 t. MY'93 AT vezantis :)
Andrees
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010 Lap 03, 17:12

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Andrees » 2013 Bal 08, 13:03

Dekui pameginsiu patikrinti,bet labiau mane neramina "gazo" pedalo kietumas jis jau senai kietas ir lempute dega TCS CTRL ar cia pataisoma?aisku uz gera suma viska gali pataisyt,bet kas gali buti,gal kas gali patart?
Saab
PRUSAS
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2007 Bir 08, 12:31
Miestas: Kaunas

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė PRUSAS » 2013 Bal 08, 13:18

Andrees rašė:Dekui pameginsiu patikrinti,bet labiau mane neramina "gazo" pedalo kietumas jis jau senai kietas ir lempute dega TCS CTRL ar cia pataisoma?aisku uz gera suma viska gali pataisyt,bet kas gali buti,gal kas gali patart?

kaip ir minejau pasitikrink visus vakumus ir sukeisk salenoidus. Gazas kietas nes nera vakumo.Sklende jus su vakumu ane?
http://www.turbinuremontas.lt
9000 2.3 t. MY'93 AT vezantis :)
Andrees
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010 Lap 03, 17:12

Re: Labai kietas gazo pedalas

Standartinė Andrees » 2013 Bal 10, 15:15

PRUSAS rašė:
Andrees rašė:Dekui pameginsiu patikrinti,bet labiau mane neramina "gazo" pedalo kietumas jis jau senai kietas ir lempute dega TCS CTRL ar cia pataisoma?aisku uz gera suma viska gali pataisyt,bet kas gali buti,gal kas gali patart?

kaip ir minejau pasitikrink visus vakumus ir sukeisk salenoidus. Gazas kietas nes nera vakumo.Sklende jus su vakumu ane?

Sukeiciau solenoidus tas pats viskas tik dabar geriau traukia :)
Saab

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių