vairo kolonele?

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2007 Lie 12, 08:07

Domkrac rašė:Aš irgi turiu bėdų su vairu.Sipmtomai tokie:stovint vietoj šiek tiek pasukus vairą (ne iki galo :!: ) atsiranda žemo dažnio vibracija.Tai atsitinka tik įjungus pavarą ant D arba ant R.Panerių vyriokai peržiūrėjo beveik visus agregatus,kurie sėdi ant diržo.Buvo pabyrėjęs kondiškės kompresoriaus guolis-sutvarkė,bet tas vibravimas tik šiek tiek sumažėjo,bet nedingo.Generatoriaus guolis irgi tvarkoj. Skysčių pakanka.Kas dar gali būt?Audrimantas dar įtarė stiprintuvo siurblį :roll:
Manau,kad taip ir turi buti.Ijungi pavara ir laikai ant stabdziu - jau variklis gauna apkrova,pasuki vaira - apkrovimas dar didesnis,apsukos krenta,stai tau ir vibracija.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
sMatis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007 Bir 02, 16:28
Miestas: Gargzdai-Vilnius
Contact:

ok

Standartinė sMatis » 2007 Lie 12, 19:13

uzsipyliau siandien to skyscio stiprintuvui ... viskas ok .. dingo garsas ir geriau vairas sukinejasi .... tik idomu kaip jis taip dingo ... skyscio lygis nesieke net minimumo ribos .. turbut kazkur ji leidzia ... nes pastebejau jog po masina sustojus ir pastovejus atsiranda prilasejusi deme ... nelabai tik matau is kur leidzia ... :|
::: SAAB 9-5 SE 2.3 TURBO 1998-12-30 :::
Vartotojo avataras
sK
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2007 Kov 15, 15:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė sK » 2007 Lie 12, 19:17

Pas mane tas pats... Ir dalypinėti reikia tikrai dažnai. Todėl, kol neprisiruošiu sutvarkyti nuvežti, bagažinėje vežiuojuosi litriuką (vis tuštėjantį) stiprintuvo skysčio.
Kur nutekėjimas yra - nežinau. Vakar visą variklio skyrių, ypač iš stiprintuvo skysčio bakelio išeinančias, nuvaliau, kad pamatyčiau galimus nutekėjimus. Pats bakelis drėgnokas, o vienas sujungimas (plastmasė-metalas, kaip suprantu) yra drėgnas - pačioje bjauriausioje vietoje, prie salono sienelės (už variklio, žiūrint nuo priekinio bamperio) - nepasiekiau nė nuvalyti, taigi priėjimas tragiškas...
SAAB 900 2.0T Coupė, 1995
"SAAB deep blue", CCD_059
IV kartos OMVL LPG
Mano blogas
Vartotojo avataras
auris
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2006 Geg 08, 18:52
Miestas: Vilnius

Standartinė auris » 2007 Lie 12, 20:01

Reik ziuret visa sistema, kur ten leidzia. Mano manymu leisti gali:
vairo kolonele
Siurblys
Slangos pradile arba nesandariai prijungtos.

Jei jau matai bala prilasejusia, nelauk, vesk i remonta. Nes taip bekankindamas dar ir siurbli damusi (jei jis dar geras).
MY2008 9-3 2.0T, AT- sedanas
EX MY2001 9-5 2.3t, MT - vagonas
Vartotojo avataras
sMatis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007 Bir 02, 16:28
Miestas: Gargzdai-Vilnius
Contact:

hmmmm

Standartinė sMatis » 2007 Lie 12, 21:20

hmmm gali buti kad kazkokie slangai leidzia ... :/ ... man neseniai biski praplovinejo slangus ... viena pats radau gerai nepriverzta tai dasiverziau ... o ten giliau tai neaisku ... galbut pamirso kazka garaziniai :/// ... nors siaip ... gal kas nors ir pratruko ... nes lasejima pastebejau vos tik pries kelias dienas .... seniau tikrai nelasedavo ....
::: SAAB 9-5 SE 2.3 TURBO 1998-12-30 :::
Vartotojo avataras
sMatis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007 Bir 02, 16:28
Miestas: Gargzdai-Vilnius
Contact:

Standartinė sMatis » 2007 Rgp 03, 23:36

hmmmm ... isiterpsiu cia, kad nekurti naujos temos...
isties jau kazkas rimto darosi su mano saabo vairu...
sukinejasi tikrai sunkiau...sunkokai...nesa i desine puse... pats sukasi...
stovint vietoj ir susukant i kaire puse jauciausi sioks toks pasipriesinimas, ir sokineja apsukos... i desine normaliau...stiprintuvo skystis nemazeja...
negali buti kad kokios traukes pareidineja ? nepamesiu ratu :/ ?
gal siurblys... :/ o gal kolonele ? turbut teks vezht i servisa ... idomu kiek gali atsieiti tokie remontai aeropolyje tarkim.....
::: SAAB 9-5 SE 2.3 TURBO 1998-12-30 :::
Vartotojo avataras
Man_tu_kas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008 Bir 05, 17:36
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: vairo kolonele?

Standartinė Man_tu_kas » 2012 Lie 05, 20:54

Sveiki, norėčiau Jūsų pasiteirauti kaip pakeisti SAAB 95, 2,3t, 169kW, 1999 m. vairo stiprintuvo alyvą, nes pastebėjau atsukęs dangtelį, kad sklinda lyg padegusio telapo kvapas, ir alyvos beveik prie pabaigos, gal kas galite tikslų alyvos tipą parašyt ir kiek jos telpa gal kas galit kokia iliustraciją įmest, kad papraščiau orentuotis būtu. Ačiū. :?:

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių