pas DAUDRIU

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Vas 07, 14:10

chipaz rašė:Varysiu siandien i Daudriu, formalumu tvarkytis. Ten idomus dalykai dedasi, penktadieni ryte tai viena klasikini saaba policija su transportavimo mashina nusitempe nuo daudriaus garazo duru. klausiau kas nutiko - tyli.
Pritariu rashiusiems, kol bedos paprastos tikrai tvarkysiuos pas savishkius - patikrintus - kaip sakant duosiu jiems uzhdirbt - na o jei ka tai arba ZR arba galiausiai Daudrius


Įsitikinau, kad tiek Daudriuje, tiek ZR kainos galutiniame rezultate gaunasi labai panašios. Be to ZR ir arčiau namų :) Su Gyčiu galima ir pasitarti dėl darbų tikslingumo ir t.t. Po aukščiau minėtos istorijos, Daudriaus lygis kažkaip krito mano akyse.
BioPower
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Vas 07, 14:30

Daudrius... nepatinka ir man jie, o kainos kartais buna ir didesnes nei zaiboracio, kai zvakes reikejo keisti, zaiboratyje pasake kad uz keturias bus kazkur 70 lt, daudius pazadejo uz 60, kai nuvaziavau pradejo š malti, kad jie paziurejo pigesnes, o tos kur man reikia kainuoja po 19 lt uz viena... Tik kai pasakiau kad zaiboratis tokias pat parduoda uz 17.5 surauke marmuzes ir tipo padare nuolaida ir pardave us 70 Lt... Oziai jie..
O del zaibo rato tai pritariu, kol ten dirba Gytis, tikrai verta vaziuoti, zmogus turi ir galva ir sazine, pinigu be reikalo neplesia :)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Deividas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006 Sau 07, 18:51

Standartinė Deividas » 2006 Vas 07, 14:38

A jus man kaip naujam SAAB gerbejui paaiskinkit kas ten ZR per Giedrius? Man pasiseke bendrauti su kazkokiu "priemeju", kurio vardo nepamenu. Tai man nepaliko labai gero ispudzio. O po visos sitos diskusijos esu pilnai susikonfuzines ir Daudriaus bijot pradedu....

Kur dar butu galima pakaba remontuoti Vilniuje?
SAAB 9-3 Vector
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Vas 07, 14:42

draivas rašė:
chipaz rašė:Varysiu siandien i Daudriu, formalumu tvarkytis. Ten idomus dalykai dedasi, penktadieni ryte tai viena klasikini saaba policija su transportavimo mashina nusitempe nuo daudriaus garazo duru. klausiau kas nutiko - tyli.
Pritariu rashiusiems, kol bedos paprastos tikrai tvarkysiuos pas savishkius - patikrintus - kaip sakant duosiu jiems uzhdirbt - na o jei ka tai arba ZR arba galiausiai Daudrius


Įsitikinau, kad tiek Daudriuje, tiek ZR kainos galutiniame rezultate gaunasi labai panašios. Be to ZR ir arčiau namų :) Su Gyčiu galima ir pasitarti dėl darbų tikslingumo ir t.t. Po aukščiau minėtos istorijos, Daudriaus lygis kažkaip krito mano akyse.


Shiaip ispudzhai ish bendravimo su Gyciu _ tik patys geriausi. Kas sudetingesnio su diagnostika, kur reikia aparaturos, tai tik ten, no o shiaip tai pas Audrimanta i Paneriu g. 64a., dabar jis grizho ir viska i savo rankas pereme - taip kad bugai lyg ir ishtaisyti :)))
www.vdk.lt + SAAB
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Vas 07, 14:43

Deividas rašė:A jus man kaip naujam SAAB gerbejui paaiskinkit kas ten ZR per Giedrius? Man pasiseke bendrauti su kazkokiu "priemeju", kurio vardo nepamenu. Tai man nepaliko labai gero ispudzio. O po visos sitos diskusijos esu pilnai susikonfuzines ir Daudriaus bijot pradedu....

Kur dar butu galima pakaba remontuoti Vilniuje?


Gytis , ne Giedrius.
O pakaba tai gi gan nesudetinga, manau drasiai galetu padeti Virgis ar Shumeras, paieskok ju kontaktuose. Beja dar Vytukai prie Avisieniu yra, irgi taiso lektuvelius :)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Vas 07, 14:44

Deividas rašė:A jus man kaip naujam SAAB gerbejui paaiskinkit kas ten ZR per Giedrius? Man pasiseke bendrauti su kazkokiu "priemeju", kurio vardo nepamenu. Tai man nepaliko labai gero ispudzio. O po visos sitos diskusijos esu pilnai susikonfuzines ir Daudriaus bijot pradedu....

Kur dar butu galima pakaba remontuoti Vilniuje?


rekomenduoju Audrimanta Paneriu g 64a., 8687 45223
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Vas 07, 14:47

pjezo rašė:
Deividas rašė:A jus man kaip naujam SAAB gerbejui paaiskinkit kas ten ZR per Giedrius? Man pasiseke bendrauti su kazkokiu "priemeju", kurio vardo nepamenu. Tai man nepaliko labai gero ispudzio. O po visos sitos diskusijos esu pilnai susikonfuzines ir Daudriaus bijot pradedu....

Kur dar butu galima pakaba remontuoti Vilniuje?


Gytis , ne Giedrius.
O pakaba tai gi gan nesudetinga, manau drasiai galetu padeti Virgis ar Shumeras, paieskok ju kontaktuose. Beja dar Vytukai prie Avisieniu yra, irgi taiso lektuvelius :)


Kol buvo Virgis uzh pagrindini, tai per daug ir nerekomendavau, bet dabar grizho Audrimantas, tai su visa atskomybe galiu parekomenduoti, kartais ir naktimis sedi ir PATS sutvarko, jei pazhadejes, tokius kad ier smulkius gedimus, kur kiti tik toliau pasiustu, ar siulytu i nauja keisti...

P.S. ir visai ne del to, kad mano brolis :)))
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2006 Vas 07, 15:28

Shumeras rašė:P.S. ir visai ne del to, kad mano brolis :)))


Uzskaitau :mrgreen: :mrgreen:
Pretendentas i lalaila :-D
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2006 Vas 07, 16:32

Daugiau "geru" atsiliepimu apie Daudriu nebus? :shock:
Vartotojo avataras
Martaz
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:06
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Martaz » 2006 Vas 07, 17:06

Cornholio rašė:Daugiau "geru" atsiliepimu apie Daudriu nebus? :shock:

nu man problema issprende, pinigo sociai paeme. nusiskundimu neturiu. tik man labai nepatiko atmosfera pas juos, itampa ore gali kabinti su shauktu, tik ir suka makaronus, kad piniga nupleshti... jo ir aisku kultura. ZR nieko nesu taises, bet patarimu geru dave.
9-3 Anniversary NOT so soon...
chipaz
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2005 Lap 27, 21:34
Miestas: Vilnius

Standartinė chipaz » 2006 Vas 08, 00:13

UmR rašė:
chipaz rašė:klasikini saaba policija su transportavimo mashina nusitempe nuo daudriaus garazo duru.

Kokia spalva, kėbulo tipas, etc.?

Umr, dabar bandau atgaminti - 4 duru lyg ir shviesiai melynas arba shviesiai pilkas (purvinokas buvo) tiesa pasakius labiau domino ka ten policininkai rashe bei diskutavo su Daudriaus remontininkais.
Beje dar apie daudriu - chebryte net nepasikuklina uzdet koki nors lipduka ant rakteliu su bent jau uzhrashytu valst nr, nes ta pati penktadieni vienas is ju meistru bande atidaryt saba, nepastebedamas kad i rakteli reaguoja visai kitas saabas stovintis aiksteleje. kad sukineja rakta duryse... vien zho kaimas
S-a-a-B 9-5, 2,0 2006 / automatas
UmR

Standartinė UmR » 2006 Vas 08, 11:44

chipaz rašė:Umr, dabar bandau atgaminti - 4 duru lyg ir shviesiai melynas arba shviesiai pilkas (purvinokas buvo) tiesa pasakius labiau domino ka ten policininkai rashe bei diskutavo su Daudriaus remontininkais.

A, jis ten ilgai stovėjo. Jie man kaip supratau iš to sabo vieną smulkią detalę įdėt norėjo. Tai gali būt kad ne man vieninteliam..
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Vas 08, 12:03

Tai jis ten gal jau kaip "donoras" buvo pasidaręs?
BioPower
UmR

Standartinė UmR » 2006 Vas 08, 12:56

draivas rašė:Tai jis ten gal jau kaip "donoras" buvo pasidaręs?

Negaliu to tvirtinti, bet buvo tokia istorija:
Pacukai išlaužė man spynelę ir sulankstė duris toj vietoj kur ji statosi, be to ir pačios spynelės neradau.
Tai paėmiau kitą spynelę (didelis ačiū Virgiui iš Panerių g.), sakau Dariui, atlankstykit ir nudažykit duris, bet pačios spynelės neperdarinėk pagal mano raktą ir į duris nedėkit. Tiesiog palikau spyną kad duris atlankstytų. Be kita ko, spyną laiko tokia geležinė detalė, kurios jiems nepalikau.
Tai paimant mašiną pasirodo kad spyna įdėta, perdaryta, už tai įpaišyta tradiciška daudriui pinigų suma, durys prie spynos apdažytos kažkokiais lievais dažais neblizgančiais... Dabar jau pradedu galvot kad durų jie net neatlankstė, reikės pavasarį pasižiūrėt kai mašina iš garažo išvažiuos.
Anyway, atsiimant sako kad ten nebuvo tokios tai detalės, tai mes nuo kito sabo įdėjom :)) Tą detalę turėjau savo tai jam atidaviau, tikiuosi gražino į vietą.
Dar kartą noriu pabrėžt jog negaliu tvirtinti kad jie ėmė detales iš kito kliento mašinos, bo už rankos nepagavu. Bet istorija buvo būtent tokia.
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Vas 08, 13:05

Na pritariu viskam, kas cia parasyta.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių