Uzvedus purtosi...

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Uzvedus purtosi...

Standartinė acidal » 2006 Vas 27, 12:43

Tokia problema: ilgiau pastovejus, po nakties pvz, nenoriai vedasi - uzvedus purtosi, panasu kad vienas cilindras neveikia. Padirbus 10s, viskas normalizuojasi, sukasi graziai. Vedant silta sukasi is karto graziai. Pakeitus zvakes problema liko. Kitokiu neigiamu simptomu kaip ir nera.
Kur toliau ieskoti slieku?

Dar vienas pastebejimas - kai issukau senas zvakes, ju centrinis ir virsutinis elektrodai buvo svarus-balti, taciau visas kitas korpuso plotas apsineses suodziais. Ar cia labai blogai?

p.s. visas veiksmas ant benzino
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Vas 27, 13:56

Šiaip tai žvakių centrinio elektrodo cokolio (balto keraminio) ideali apnašų spalva - šviesiai pilka. Gali būti (ir būna) juodų suodžių ant vtnalinio cokolio briaunų. Žvakės nurėtų savaime išsivalyti ilgiau pavažiavus dideliu greičiu, t.y., esant kurį laiką aukštoms apsukoms. O kad visos juodos - ar tepaliniai žiedai pasidėvėję, ar jų užraktai į vieną pusę susisuko, ar per riebų mišinį vadymas nurodo laikyti. O čia dar dujos "painiojasi"... Gali koks cilindras - "silpniausioji grandis" - dėl šių priežasčių ir durniuoti. O gal kasetė jau kažką negero nori pranešti... Sunku čia kažką konkretaus pasakyti.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2006 Vas 27, 14:12

ALDU rašė:Šiaip tai žvakių centrinio elektrodo cokolio (balto keraminio) ideali apnašų spalva - šviesiai pilka. Gali būti (ir būna) juodų suodžių ant vtnalinio cokolio briaunų. Žvakės nurėtų savaime išsivalyti ilgiau pavažiavus dideliu greičiu, t.y., esant kurį laiką aukštoms apsukoms. O kad visos juodos - ar tepaliniai žiedai pasidėvėję, ar jų užraktai į vieną pusę susisuko, ar per riebų mišinį vadymas nurodo laikyti. O čia dar dujos "painiojasi"... Gali koks cilindras - "silpniausioji grandis" - dėl šių priežasčių ir durniuoti. O gal kasetė jau kažką negero nori pranešti... Sunku čia kažką konkretaus pasakyti.


Suodinos butent taip - centrinis cokolis svarus, isorinis vidinis korpuso ziedas - juodas. Prasyciau dar negasdinti ziedais manes :)
Bet tai del kokiu priezasciu ant saltu cilinderis gali neveikti? Kasete, pukstukas, kas dar? Elektronika purkstuko valdymo ar gali buti?
beje, perkant tech'as buvo pajungtas, klaidu nemete.

Aisku, problema gal nedidele, bet as megstu buti pedantas savo transporto priemonese...
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Vas 27, 14:40

Nu jau per daug iš manęs reikalauji :lol: Ne šamanas, kad galėčiau taip iš karto imti ir atspėti :) . Gali būti ir purkštukas - TECH2 purkštuko klaidų nerodo. Rodo, kai neateina signalas iš daviklių arba nustato gędimą pagal praleistus degimo ciklus cilindruose. Taigi, visai įmanoma, kad testo metu jokių klaidų nenustatė. Valdymo gędimas mažai tikėtinas - labai reta būna.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2006 Vas 27, 16:54

Hmm.. nuo ko cia dabar pradeti, ar pas koki razuvanova varyt pravalyt purkstukus, ar palikt pas ka nors kas turi techa kad pasijunge is ryto uzvestu...
O gal tiesiog palaukt pavasario ir paziuret kaip pernakvojes prie +10 vedasi...
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
Vartotojo avataras
Robertas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 00:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Robertas » 2006 Vas 27, 18:46

o tepalus nebandei pakeisti? gal jau seni... 8)
9-5, Aero, 2000m., MT.
Kaip siam lektuvui sutraukti shasi?
Vartotojo avataras
balrogas
Administratorius
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 14:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė balrogas » 2006 Vas 27, 19:47

Robertas rašė:o tepalus nebandei pakeisti? gal jau seni... 8)


O i rata ar paspardei?
SAAB 9-5 2.3LPT MT MY1998
viskonsinas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 10:01
Miestas: Siauliai

Standartinė viskonsinas » 2006 Vas 27, 20:05

balrogas rašė:
Robertas rašė:o tepalus nebandei pakeisti? gal jau seni... 8)


O i rata ar paspardei?


gal oras padangose vasarinis :shock:
99' SAAB 9-5 SE B235E LPT
Vartotojo avataras
virgis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 846
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:45
Miestas: vln
Contact:

Standartinė virgis » 2006 Vas 27, 21:42

balrogas rašė:
Robertas rašė:o tepalus nebandei pakeisti? gal jau seni... 8)


O i rata ar paspardei?
geriausei yr papust i vamzdi,ismetimo :roll: :lol:
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2006 Vas 28, 10:57

virgis rašė:
balrogas rašė:
Robertas rašė:o tepalus nebandei pakeisti? gal jau seni... 8)


O i rata ar paspardei?
geriausei yr papust i vamzdi,ismetimo :roll: :lol:


Kai atsils - nuplausiu. O po to apibegsiu tris kartus pusdamas varini trimita. Mazu pamacys... :?:
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Vas 28, 23:41

IMHO gali pabandyti ultragarsu pravalyti, bet jei nelabai jau nervina, palauk, pastebėk... Tikras automobilistas važiuoja, kol "liuboj stuk naružu ne vylezet". :lol:
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
auris
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2006 Geg 08, 18:52
Miestas: Vilnius

Standartinė auris » 2006 Lie 18, 20:07

Acidal,
ar radai problemos prizasti, nes pas mane irgi kazkas panasaus.Purtosi, bet tik kai silta uzvedineji (ir tai ne visada). jei uzvedus purtosi, pradedi vaziuot pradeda trukcioti ir gana stipriai. kartais tas trukciojimas uzeina ir vaziuojant trasoj. tada pazaidi su tapke ir dingsta.
Buvau ZR, ziurejo su tech'u bet nieko nerado, sake gal jau DI eina i pabaiga.
Savaitgali dar pakeiciau zvakes, tai tas purtymasis uzkurus dingo, bet vistiek pora kartu sutrukciojo vaziuojant.

Norejau dar paklauskt, kokie simptomai buna kai DI baiginejasi. Ar ji ten iskarto paruksta?
dekui
MY2008 9-3 2.0T, AT- sedanas
EX MY2001 9-5 2.3t, MT - vagonas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Lie 18, 20:31

auris rašė:
Norejau dar paklauskt, kokie simptomai buna kai DI baiginejasi. Ar ji ten iskarto paruksta?
dekui

Įvairūs. Gali ir parūkti, gali - ne. Gali pvz. tik detonacijos daviklis pareiti - jis ten įrengtas.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Lie 18, 22:04

auris rašė:Acidal,
ar radai problemos prizasti, nes pas mane irgi kazkas panasaus.Purtosi, bet tik kai silta uzvedineji (ir tai ne visada). jei uzvedus purtosi, pradedi vaziuot pradeda trukcioti ir gana stipriai. kartais tas trukciojimas uzeina ir vaziuojant trasoj. tada pazaidi su tapke ir dingsta.
Buvau ZR, ziurejo su tech'u bet nieko nerado, sake gal jau DI eina i pabaiga.
Savaitgali dar pakeiciau zvakes, tai tas purtymasis uzkurus dingo, bet vistiek pora kartu sutrukciojo vaziuojant.

Norejau dar paklauskt, kokie simptomai buna kai DI baiginejasi. Ar ji ten iskarto paruksta?
dekui


99,9 % kad DI :(((
www.vdk.lt + SAAB
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Lie 19, 09:07

auris rašė:Acidal,
ar radai problemos prizasti, nes pas mane irgi kazkas panasaus.Purtosi, bet tik kai silta uzvedineji (ir tai ne visada). jei uzvedus purtosi, pradedi vaziuot pradeda trukcioti ir gana stipriai. kartais tas trukciojimas uzeina ir vaziuojant trasoj. tada pazaidi su tapke ir dingsta.
Buvau ZR, ziurejo su tech'u bet nieko nerado, sake gal jau DI eina i pabaiga.
Savaitgali dar pakeiciau zvakes, tai tas purtymasis uzkurus dingo, bet vistiek pora kartu sutrukciojo vaziuojant.

Norejau dar paklauskt, kokie simptomai buna kai DI baiginejasi. Ar ji ten iskarto paruksta?
dekui


Kada pas tave trukcioja, kokios pasukos buna?
Pas mane panasiai buvo, ipatingai "purtymasis islysdavo ant 2500-300 rpm esant apkrovai. Zaiborati niekaip nieko nerado, buvau net testine plokste is ju pasiemes, nepadejo...
Problema aptiko audrimantas - pas mane buvo kiauras APC solenoidas. Beto kaip isaiskejo pas mane jis buvo isdetas netinkamas, nuo aerinio... Pasikeitus solenoda trukciojimai pasibaige.
:)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių