XENON problemos

Senų temų archyvas
Sirijus
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2008 Bir 02, 15:00
Miestas: Vilnius

Standartinė Sirijus » 2008 Lie 22, 08:43

Gerasis Senelis Saltis rašė:
Sirijus rašė:Buvau ZR servise.
Pakeite lempute - sumokejau 800lt.
Del self levelingo, man pasiseke. Buvo issokes is kazkokio tvirtinimo. Sumokejau 35lt, daba lamingas..
Tik del xenono pinigeliu gaila :(

Sirijus
Bet tu idomus zmogas,gi rasiau,kad nepirk lemputes is atstovu :!: Gavosi ne dvigubai,o vos ne trigubai brangiau.



Mjo.. regis konkreciai papuoliau. bet jie man dar telefonu sake, kad neoriginali bus be 12men garantijos ir gali skirtingai sviesti.. taigi kaip rusai sako.. "kupilsa.."
SAAB 9-3 AERO 2006 2.8L-TURBO (250HP (184kW))
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2008 Lie 22, 08:53

Sirijus rašė:Mjo.. regis konkreciai papuoliau. bet jie man dar telefonu sake, kad neoriginali bus be 12men garantijos ir gali skirtingai sviesti.. taigi kaip rusai sako.. "kupilsa.."
Melagiai totalus...Xenon lemputes,kur eina kartu su blokeliu,kaip pas tave,sviecia visos vienodai,nepriklausomai nuo gamintojo.O 12 men.,tai sviecia ir tos disovos,kur visas komplektas 200 Lt. kainuoja,apie tikras net nekalbu :lol: .Papasakok,kas per gamintojas tos vadinamos "originalios",jauciu,saab zenkliukas ant dezutes nupiestas,vat tau ir originalas.As kur pirkau,tai Philipso.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Sirijus
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2008 Bir 02, 15:00
Miestas: Vilnius

Standartinė Sirijus » 2008 Lie 25, 11:37

Ok. nebesuvarinekit.
Rakinam tema, nes mane tuoj nervinis priepuolis istiks.
SAAB 9-3 AERO 2006 2.8L-TURBO (250HP (184kW))
kinglet
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2007 Gru 19, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė kinglet » 2008 Gru 23, 10:27

Sveiki, nors tema jau ir senoka, bet...
Del tu paciu xenonu. Pas mane 93 2003, stovi orginalus, taciau viena perdege. Galvojau pasiskambinsiu i ZR ir paklausiu kiek kainuoja lempute. O jie man - kazkur 600 LT. :shock: Tai net nesigilines nieko ir neklausiau. tai taip pagalvojau, kad tikriausiai jie parduoda su tuo blokeliu (balastu, ar kaip jis ten). Siaip anglu forume radau toki viena pasakyma, kad vienas keite lempute ir jam ji nedege, atseit reikejo TECH2, kad ja iziebti. Ar gali tai buti tiesa? :?: Ar paprasciausiai nusipirkes lempute galiu statyti i ta pati blokeli, ar reikia ir ji keisti? (tik nemuskit uz gal ir kvailus klausimus - niekad nebuvau susidures su xenonais). Ir kur galima nusipirkti Philips D2S 35W 4300K?
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2008 Gru 23, 11:11

kinglet rašė:Sveiki, nors tema jau ir senoka, bet...
Del tu paciu xenonu. Pas mane 93 2003, stovi orginalus, taciau viena perdege. Galvojau pasiskambinsiu i ZR ir paklausiu kiek kainuoja lempute. O jie man - kazkur 600 LT. :shock: Tai net nesigilines nieko ir neklausiau. tai taip pagalvojau, kad tikriausiai jie parduoda su tuo blokeliu (balastu, ar kaip jis ten). Siaip anglu forume radau toki viena pasakyma, kad vienas keite lempute ir jam ji nedege, atseit reikejo TECH2, kad ja iziebti. Ar gali tai buti tiesa? :?: Ar paprasciausiai nusipirkes lempute galiu statyti i ta pati blokeli, ar reikia ir ji keisti? (tik nemuskit uz gal ir kvailus klausimus - niekad nebuvau susidures su xenonais). Ir kur galima nusipirkti Philips D2S 35W 4300K?
Kiek teko susidurti,tai xenon lemputes buna dvieju rusiu : lempute ir blokelis - viena detale,lempute ir blokelis - dvi atskiros detales.Ant saabo eina pirmas variantas,t.y. lempute kartu su blokeliu.Man teko keisti,kainavo virs 300 Lt.Bandyk ieskoti bet kurioj auto daliu parduotuvej,tik tikimybe nusipirkti yra nedidele,nes jos eina tik "tikros" ir nera paklausios.Pakeitus,jokio techo nereikejo,uzsidege iskart.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Justelis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008 Lie 14, 09:25
Miestas: Vln-Ukm
Contact:

Standartinė Justelis » 2008 Gru 23, 11:14

Pas mane irgi buvo viena perdegusi, tai as nusipirkau kinietiskas d2s 2 vnt. , kad atspalvis nesikeistu, susidejau ir jokiu problemu. Mokejau po 80lt liktai.
O jei nori originaliu, tai gali pasiieskoti Osram'u D2S, zaibo rate jie tokias stumdo tik su kosmine kaina :-D, seip jos kainuoja kazkur apie 200-250lt.
SAAB 9-3SS
Justelis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008 Lie 14, 09:25
Miestas: Vln-Ukm
Contact:

Standartinė Justelis » 2008 Gru 23, 11:23

Davidson rašė:
kinglet rašė:Sveiki, nors tema jau ir senoka, bet...
Del tu paciu xenonu. Pas mane 93 2003, stovi orginalus, taciau viena perdege. Galvojau pasiskambinsiu i ZR ir paklausiu kiek kainuoja lempute. O jie man - kazkur 600 LT. :shock: Tai net nesigilines nieko ir neklausiau. tai taip pagalvojau, kad tikriausiai jie parduoda su tuo blokeliu (balastu, ar kaip jis ten). Siaip anglu forume radau toki viena pasakyma, kad vienas keite lempute ir jam ji nedege, atseit reikejo TECH2, kad ja iziebti. Ar gali tai buti tiesa? :?: Ar paprasciausiai nusipirkes lempute galiu statyti i ta pati blokeli, ar reikia ir ji keisti? (tik nemuskit uz gal ir kvailus klausimus - niekad nebuvau susidures su xenonais). Ir kur galima nusipirkti Philips D2S 35W 4300K?
Kiek teko susidurti,tai xenon lemputes buna dvieju rusiu : lempute ir blokelis - viena detale,lempute ir blokelis - dvi atskiros detales.Ant saabo eina pirmas variantas,t.y. lempute kartu su blokeliu.Man teko keisti,kainavo virs 300 Lt.Bandyk ieskoti bet kurioj auto daliu parduotuvej,tik tikimybe nusipirkti yra nedidele,nes jos eina tik "tikros" ir nera paklausios.Pakeitus,jokio techo nereikejo,uzsidege iskart.


Pas 9-3SS eina paprasta D2S tipo lempute,
http://www.a2g.lt/images/Lemputes/d2s1.jpg
kur vienas blokelis dedasi iskart ant lemputes (kaip daugeli originaliai sumontuotu xenon'u), o kitas stovi bendras abiem lemputem. Ir keiciant, nebutina keisti blokelio, uztenka tik lempute.
Kiek zinau 9-5 stovi D1S tipo lemputes, kurios jau keiciasi su blokeliu
http://www.a2g.lt/images/Lemputes/D1S.JPG
SAAB 9-3SS
kinglet
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2007 Gru 19, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė kinglet » 2008 Gru 23, 11:24

Nu kai bandziau isimti lempute tai blokelis nuo lemputes atsijunge ir issitrauke tik lempute su tuo cokoliu. Tai kaip isivaizduoju cia turetu but kaip dvi dalys. O tikriausiai ZR jas traktuoja kaip viena. Dekui labai uz informacija 8)
kinglet
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2007 Gru 19, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė kinglet » 2008 Gru 23, 11:33

Taip Justelis, ta ir norejau pasakyt, :)
tom@s
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2007 Sau 31, 15:59
Miestas: vilnius

Standartinė tom@s » 2008 Gru 23, 11:47

turiu ir as klausima, pas mane 9-5, 2003, xenonai lyg ir originalus, kraiposi ir vartosi ten viskas kai uzvedi masina.
Xenonai sviecia sakyciau ne taip kaip noretusi, t.y. per zemai. O ant slapio asfalto tai ir priesrukus reikia uzsidegt kad normaliai matytusi.. Cia visiems taip ar tik pas mane kazkas negerai?
SAAB 9-5 Aero MY03
Vartotojo avataras
aeropilot
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2005 Gru 09, 21:01
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė aeropilot » 2008 Gru 23, 11:56

tom@s rašė:turiu ir as klausima, pas mane 9-5, 2003, xenonai lyg ir originalus, kraiposi ir vartosi ten viskas kai uzvedi masina.
Xenonai sviecia sakyciau ne taip kaip noretusi, t.y. per zemai. O ant slapio asfalto tai ir priesrukus reikia uzsidegt kad normaliai matytusi.. Cia visiems taip ar tik pas mane kazkas negerai?


Man irgi panasiai buvo, tai pastacius masina prie sienos ir paemus sesiakampi atsuktuva pats viska sureguliavau kaip priklauso ...
Nepriklausomai nuo "selfleveling" funkcijos sviesos spindulio auksti gali nustayti ir pats.
9-5 Aero, 2004, AT Sentronic
STI Commemorative Edition .40 S&W
jurik2002
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 2008 Bir 29, 08:58
Miestas: Vilnius

Standartinė jurik2002 » 2008 Gru 25, 10:50

cia kaip pavizdys, kazkas ten rase kad originalios osram lemputes kainuoja 200lt, tai originalios niekada tiek pigiai nekainuos, gal jei pirksi tiesiai is tiekejo pas mane 2003m 9-5 lemputes D1S, osram kainuoja aeropolyje 600lt uz vieneta 4300K, pasikrapscius tinklapiuse suradau kitaiskas 6000K uz lempute 200lt ir niekom jie nesiskeria nuo osram, vazineju jau pusmety ir nekarto nebuvo kad neuzsidegtu, kitaicai dabar visai neblogai daro xenonus
Vartotojo avataras
Nemo
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2008 Gru 11, 19:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Nemo » 2008 Gru 26, 23:57

Davidson rašė:Kiek teko susidurti,tai xenon lemputes buna dvieju rusiu : lempute ir blokelis - viena detale,lempute ir blokelis - dvi atskiros detales.Ant saabo eina pirmas variantas,t.y. lempute kartu su blokeliu.Man teko keisti,kainavo virs 300 Lt.Bandyk ieskoti bet kurioj auto daliu parduotuvej,tik tikimybe nusipirkti yra nedidele,nes jos eina tik "tikros" ir nera paklausios.Pakeitus,jokio techo nereikejo,uzsidege iskart.


Ir jai nepasiseka, prietasu skydelije usidega viena lempute, raudona ir nakti lb gerai matoma. :lol:
O gal klistu?
jurik2002
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 2008 Bir 29, 08:58
Miestas: Vilnius

Standartinė jurik2002 » 2008 Gru 27, 09:59

Nemo rašė:Ir jai nepasiseka, prietasu skydelije usidega viena lempute, raudona ir nakti lb gerai matoma. :lol:
O gal klistu?


Tu klisti, neoriginalios pilnai tinka ir jokia raudona lempute neuzsidega
Vartotojo avataras
Nemo
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2008 Gru 11, 19:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Nemo » 2008 Gru 29, 17:58

jurik2002 rašė:Tu klisti, neoriginalios pilnai tinka ir jokia raudona lempute neuzsidega


Nera dvieju vienodu keitikliu. O masinoje yra kontroluojama, srove. Nebent yra keiciama tik lemupute, nepasitaike.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 71 ir 0 svečių