saab 93 2,2 dyzelis 85kW

Senų temų archyvas
sinkro
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010 Rgs 14, 16:42

saab 93 2,2 dyzelis 85kW

Standartinė sinkro » 2010 Rgs 14, 17:02

sveiki. planuoju isigyt saab 93 2,2 dyzeli 85kW mazdaug 1998m (girdejau ten opelio variklis) tad perskaiciau visa foruma ir nepastebejau naudingos info. gal nepastebejau :) zodziu galiu sau leist max iki 5k lt ir manau kad sitas saab butu geriausias variantas. tai noriu suzinoti: kaip sitas variklis, patvarus ar ne, dirzas ar grandine, kuro sanaudos, kebulo polinkis rudyjimui, vaziuokles patvarumas, ir zinoma remontu kaina :) dekui is anksto kolegos ;)
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Rgs 14, 17:41

Pataupyk dar iki 6,5-6k(kaina nuleidau nes turi nedideli kėbulo įlenkimą) ir aš tau savąjį parduosiu -1998-12-04(MY99) triduris chačbekas,sidabras.2,2Tid 85Kw.Greičių dėžei šia savaitę darau kapitalinį.Smulkiai papasakosiu ką apie jį žinau,dariau. Aš noriu bendzo.
Už 5t gali paimti tik nuvaikyta Tid'a .
Trumpai-važiuoklė kaip ir visų 9-3Og -patvari,jei turi rankas ir žinai kur ką gauti -remontas nebrangus.Variklis-grandinė,kompas ir smegenys atskirai,tad nelaimės(gedimo) atveju remontas pigesnis, variklis patvarus,nėra labai lepus(nors aš jį lepinu) Trasoj ryja 5,5-6/7,2 (vasara/žiema) Mieste iki 7/8,5(vasara/žiema).
Rūdys-Saabai nelinkę rūdyti+pas mane kas savaitę gauna vaško doze.
Ir dar-Saab'ui reikia meilės,nes tai ne tik mašina,tai dar vienas šeimos narys.Pamąstyk.Nemylėsi-neskraidysi.
Jei kažkas dar neaišku-visas yra min.10 kartų aptarta forume-tik pasiieškok,jei nerasi-PM
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
Vytas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 2009 Vas 20, 20:59
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: saab 93 2,2 dyzelis 85kW

Standartinė Vytas » 2010 Rgs 14, 20:25

sinkro rašė:sveiki. planuoju isigyt saab 93 2,2 dyzeli 85kW mazdaug 1998m (girdejau ten opelio variklis) tad perskaiciau visa foruma ir nepastebejau naudingos info. gal nepastebejau :) zodziu galiu sau leist max iki 5k lt ir manau kad sitas saab butu geriausias variantas. tai noriu suzinoti: kaip sitas variklis, patvarus ar ne, dirzas ar grandine, kuro sanaudos, kebulo polinkis rudyjimui, vaziuokles patvarumas, ir zinoma remontu kaina :) dekui is anksto kolegos ;)



Ir ka darysi uz 5000 nusipirkes lavona?
9-5 SE Wagon 2.3t AT MY01, ex
Vectra C Station Wagon 1.9 CDTi '07
Pikc
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2010 Lie 24, 10:26
Miestas: Rugby

Standartinė Pikc » 2010 Rgs 14, 21:00

Drysciau priestaraut forumo "asams" del nuomones jei pigus tai lavonas.

As uz savo MY98 9-3 2.2 TiD sumokejau 3.6k litu(nors pardavejas norejo 4.9k). Islaidu deklaracijos temoje yra mano investicijos i si agregata. Preliminariai 400 Lt. Kompas po diagnostikos nerado nei vienos klaidos(apart SID'o). Automobilio pirkimas, kazkuria prasme yra loterija. Mano atveju as laimejau.

Autoriui: tau galiu pasakyt tiek, kuro sanaudos vidutiniskai 7ltr misriu ciklu vaziuojant (sunki koja pas mane), seip nerudija kaip golpai, nebent mustas kazkur. Vaziuokle gan minksta, del patvarumo negaliu nieko teigti, nes dar neseniai turiu "lektuva". O remontas tai priklauso nuo to kur remontuosi, kaip pavyzdi galiu pasakyt "Aeropolyje" uz detales ir remonta paprase 450Lt, man atsistojo 80Lt. Vairuoju analogiska auto, tavo dominanciam. Sekmes automobilio paieskose.
9-3 1.9 TiD Vector Sport Estate MY07 VRUM VRUM
Vartotojo avataras
Vytas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 2009 Vas 20, 20:59
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Vytas » 2010 Rgs 14, 21:13

Pikc rašė:Drysciau priestaraut forumo "asams" del nuomones jei pigus tai lavonas.

As uz savo MY98 9-3 2.2 TiD sumokejau 3.6k litu(nors pardavejas norejo 4.9k). Islaidu deklaracijos temoje yra mano investicijos i si agregata. Preliminariai 400 Lt. Kompas po diagnostikos nerado nei vienos klaidos(apart SID'o). Automobilio pirkimas, kazkuria prasme yra loterija. Mano atveju as laimejau.

Autoriui: tau galiu pasakyt tiek, kuro sanaudos vidutiniskai 7ltr misriu ciklu vaziuojant (sunki koja pas mane), seip nerudija kaip golpai, nebent mustas kazkur. Vaziuokle gan minksta, del patvarumo negaliu nieko teigti, nes dar neseniai turiu "lektuva". O remontas tai priklauso nuo to kur remontuosi, kaip pavyzdi galiu pasakyt "Aeropolyje" uz detales ir remonta paprase 450Lt, man atsistojo 80Lt. Vairuoju analogiska auto, tavo dominanciam. Sekmes automobilio paieskose.



Ar tik ne pats ir gyreisi, kad nupirkai ta Saab beveik uz dyka? :) Uzrodyk daugiau tokiu geru variantu, gal ir as paimsiu pora vnt.
9-5 SE Wagon 2.3t AT MY01, ex
Vectra C Station Wagon 1.9 CDTi '07
Pikc
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2010 Lie 24, 10:26
Miestas: Rugby

Standartinė Pikc » 2010 Rgs 14, 21:35

Vytas rašė:Ar tik ne pats ir gyreisi, kad nupirkai ta Saab beveik uz dyka? :) Uzrodyk daugiau tokiu geru variantu, gal ir as paimsiu pora vnt.


Kaip ir minejau, laimes dalykas ;) Man pries Saab'a labai nesiseke su auto. Pasak jusu nusipirkdavau lavonus. Bet gi negali visalaika taip nesisekti :-D
Uzrodyt galiu :-D jis ten ne viena turejo kai pardave.
9-3 1.9 TiD Vector Sport Estate MY07 VRUM VRUM
sinkro
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010 Rgs 14, 16:42

Standartinė sinkro » 2010 Rgs 15, 16:20

dekui kolegos uz nuomones ir info. kuo toliau tuo labiau patinka man tie saabai, juolab kad uz 5-6k lt gali 2000m pasiimt (negi tada uz tokius pinigus 93 metu golfuka pirksi). :-D

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 54 ir 0 svečių