kas tai check gear box?????????????

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
legacy1238
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Lap 14, 23:35
Miestas: Jurbarkas

kas tai check gear box?????????????

Standartinė legacy1238 » 2011 Bal 21, 22:02

Sveiki sabistai,sendien prietaisu skydelyja uzsidege stai sitas negrazus uzrasas check gear box ir tuo momentu variklis nepreme gaso,ta prasme gaza spaudziau iki dugno o traukos nulis,poto uzgesinau masina vel uzkuriau ir viskas kaip ir susitvarke tik ta lempute neuzgeso,gal galite kas nors man paiskinti kas cia po galais buvo??? aciu
BMW 520i,BMW 744,SAAB 9-5 GRIFFIN
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Re: kas tai check gear box?????????????

Standartinė Meshka » 2011 Bal 21, 23:55

legacy1238 rašė:Sveiki sabistai,sendien prietaisu skydelyja uzsidege stai sitas negrazus uzrasas check gear box ir tuo momentu variklis nepreme gaso,ta prasme gaza spaudziau iki dugno o traukos nulis,poto uzgesinau masina vel uzkuriau ir viskas kaip ir susitvarke tik ta lempute neuzgeso,gal galite kas nors man paiskinti kas cia po galais buvo??? aciu


Automatinės dėžės problema. Pajunk prie kompo-sužinosi tiksliai kokia klaida ir apytiksliai kiek paruošt banknotų.
9-5 '03 2.3t Arc
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Re: kas tai check gear box?????????????

Standartinė Perkūnas » 2011 Bal 22, 09:18

legacy1238 rašė:Sveiki sabistai,sendien prietaisu skydelyja uzsidege stai sitas negrazus uzrasas check gear box ir tuo momentu variklis nepreme gaso,ta prasme gaza spaudziau iki dugno o traukos nulis,poto uzgesinau masina vel uzkuriau ir viskas kaip ir susitvarke tik ta lempute neuzgeso,gal galite kas nors man paiskinti kas cia po galais buvo??? aciu
Kai sis uzsidega,variklio kompas ijungia "limp home"(avarini) rezima,del to dingsta trauka ir t.t. Jei ,po uzgesinimo,ta lempute uzgeso,tai gal nieko ir nenutiko.Tuo momentu,dezes kompas "pagavo" kokia tai klaida.Jei klaida kartosis,tada jau beda.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių