Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė raimax » 2014 Geg 18, 10:59

Laba,

Ar naudojate video registratorius automobilyje? o gal ketina įsigyti? ar ką nors gal parekomenduotu galite?

Pastaruoju metu prabėgdamas pro parduotuvių vitrinas, e-shopus, ebėjų žvilgteliu pasiūlą. Bet kainų diapozonas, kaip ir DVR'ų įvairovė, tikrai didelis. Nuo kelių dešimčių litų iki galybės (greičiausia nereikalingų) funkcijų ir triženklės sumos.
Aišku pagal default ant visų puikuojasi HD užrašai, motion detection. Bet kaip realiai filmuoja šitie plastamsiukai vargiai ar pavyks išsiaiškinti pakol nebus paleistas vaizdo įrašas per pc ar tv. Tik tada greičiausiai jau ir pinigai bus sumokėti, o jei norimo rezultato nebus - keletas necenzūrinių žodžių ir į spintos kampą priguls.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Vartotojo avataras
TB
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2008 Spa 23, 01:12
Miestas: Klaipėda
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė TB » 2014 Geg 18, 11:35

Labai kažko neparekomenduosiu, tačiau pasidalinsiu nuomone.

Prieš kelis mėnėsius draugas pasidalino vaizdo įrašu iš kinietiško DVR'o. Kaina jo apie 200lt, tai reikia suprast kad ne pats pigiausias šlamštas, žinant jog ebay jų kainuos nuo 18 dolerių prasideda.

DVR'as va šitas:
http://www.ebay.com/itm/Ambarella-A2S60 ... 27e254b505

Vaizdo kokybė apniukusią dieną (filmuota draugo, o ne šiaip iš interneto ištraukta):

https://www.youtube.com/watch?v=h0Bs2aA ... e=youtu.be

Pagalvojau jog man nieko mandro nereikia, o kokybė tikrai pakankamai gera/normali (kaip kam), tad nusipirkau ir aš tokį. Pirkau su GPS.
Pagrindinis pliusas man - jis mažas, ir maitinimas jungiasi į tvirtinimą, tad pati registratoriu labai lengvai nuimti, ant stiklo lieka 1x1cm mažas kvadratukas, praktiškai nepastebimas.

Tiesa, pats jo dar nesusimontavau, tačiau manau savaitės ar kelių begyje montuosiu. Jei dar bus aktualu, pasidalinsiu video kokybę.
ex 900ng 2vnt
Saab 9-5 2.3T a.k.a. sodyba prie ežero
Saab 9-5 AERO SportCombi MT MY04 Glacier Blue
Vartotojo avataras
siderf
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2013 Vas 22, 10:38
Miestas: Klaipėda
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė siderf » 2014 Geg 18, 13:02

aš kaip tik irgi šitą žiūrėjau
http://www.youtube.com/watch?v=ZdPHXv8Hzj8
SAAB 9⁵ 2.3t. MY01
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė raimax » 2014 Geg 18, 15:08

aš ebejuj žiūrinėdamas dar užtikau įdomią opcią. Tik vat įdomu kaip kokybė :?

Parduodami galinio vaizdo veidrodėliai su registratoriaus funkcija, taip pat galima pajungti rear view cam.
http://www.ebay.com/itm/251508375236?_t ... EBIDX%3AIT


Teko matyti kelių rūšių tuos veidrodėlius. Vienas tai konkretus fuflo buvo, dvigubai didesnis nei originalus, jei įjungtas vaizdas jame tai visą plotą užima ekranas, ir nieko per jį nematai. Jei išjungtas - matai vaizdą tarsi per 2sluoksnius mėlynos šiltnaminės plėvelės.
Tačiau ne taip senai teko matyti ir kitokį veidrodėlį su mažu ekranu kamputyje (greičiausia OEM jis) tai gaminio kokybė tikrai aukštame lygyje.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Vartotojo avataras
darėnas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 807
Užsiregistravo: 2008 Geg 30, 20:59
Miestas: Mėmelis

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė darėnas » 2014 Geg 18, 15:24

http://www.ebay.co.uk/itm/310960379828? ... 1423.l2649
vienas klubietis iš kito forumo gyrė
:roll:
kaip ir jau ex: 9-5 3.0 LPT ARC '03 :(
Laikinas sprendimas - RWD.
Laukiu-nelaukiu žiemos :D
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė timeless » 2014 Geg 18, 18:25

Gal kas esat kur užmatę video registratorių su kameros lešiu ant laido?

raimax rašė:aš ebejuj žiūrinėdamas dar užtikau įdomią opcią. Tik vat įdomu kaip kokybė :?

Parduodami galinio vaizdo veidrodėliai su registratoriaus funkcija, taip pat galima pajungti rear view cam.
http://www.ebay.com/itm/251508375236?_t ... EBIDX%3AIT


Teko matyti kelių rūšių tuos veidrodėlius. Vienas tai konkretus fuflo buvo, dvigubai didesnis nei originalus, jei įjungtas vaizdas jame tai visą plotą užima ekranas, ir nieko per jį nematai. Jei išjungtas - matai vaizdą tarsi per 2sluoksnius mėlynos šiltnaminės plėvelės.
Tačiau ne taip senai teko matyti ir kitokį veidrodėlį su mažu ekranu kamputyje (greičiausia OEM jis) tai gaminio kokybė tikrai aukštame lygyje.
Tie visi veidrodėliai kiek pasirodė yra per platūs ir už jų kliūtų sun shield'ai …
Vartotojo avataras
bruzas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: 2013 Sau 30, 15:24
Miestas: Memelland

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė bruzas » 2014 Geg 18, 19:20

Del registratoriaus galiu parekomenduoti GPSmeistras.lt :) Niekaip as su jais nesusijes, apart to, kad teko pirkti registratoriu is ten (blacksys, labai isgirtas o dabar ir kaina afigiena padaryta). O su tokia aptarnavimo kokybe ir patarimais (savininko ypac) esu susidures tik keliuose forumuose, apie kazkokias imones net nesneku.

Pats turiu transcend drivepro200. Jei reikia realios raw medziagos galiu pasidalinti. Siaip esu labai patenkintas filmavimo kokybe, daugiau man ir nereikia.
9-5 B205E MY99 - Daily Wagon - Stage 1
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė raimax » 2014 Geg 18, 21:28

TB rašė:Pagrindinis pliusas man - jis mažas, ir maitinimas jungiasi į tvirtinimą, tad pati registratoriu labai lengvai nuimti, ant stiklo lieka 1x1cm mažas kvadratukas, praktiškai nepastebimas.

Tiesa, pats jo dar nesusimontavau, tačiau manau savaitės ar kelių begyje montuosiu. Jei dar bus aktualu, pasidalinsiu video kokybę.

Kai turėsi kokį įrašą, mestelk, įdomu pažiūrėti. Taippogi čia yra pliusas, kad maitinimas palieka ant "kelmo". Protingesnis žingsnis, kad nereiktų laidų kaišiot kiekvieną kart uždedant/nuimant 8)

AeroGriffin rašė:Gal kas esat kur užmatę video registratorių su kameros lešiu ant laido?

Nori pačią kamerą kažkur paslėpti? :)

AeroGriffin rašė:Tie visi veidrodėliai kiek pasirodė yra per platūs ir už jų kliūtų sun shield'ai …

am, kaip pasakius. yra vienų veidrodėlių kurie ant viršaus užsideda (kaip tėvai,seneliai žiguliuose, maskvyčiuose būdavo užsidėję panoraminį veidrodį) tai toks gali ir kliūt. Jei veidrodėlis keičiamas kitu, tai iš mano pateiktos nuorodos 9-3og nekliūtų, nors jo ilgis 26cm. Bet vietos iki atlošiukų šiek tiek liktų. Originalus veidrodukas 23,5cm ilgio ir 7cm aukščio.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė trance_inside » 2014 Geg 19, 00:02

raimax rašė:Laba,

Ar naudojate video registratorius automobilyje? o gal ketina įsigyti? ar ką nors gal parekomenduotu galite?

Pastaruoju metu prabėgdamas pro parduotuvių vitrinas, e-shopus, ebėjų žvilgteliu pasiūlą. Bet kainų diapozonas, kaip ir DVR'ų įvairovė, tikrai didelis. Nuo kelių dešimčių litų iki galybės (greičiausia nereikalingų) funkcijų ir triženklės sumos.
Aišku pagal default ant visų puikuojasi HD užrašai, motion detection. Bet kaip realiai filmuoja šitie plastamsiukai vargiai ar pavyks išsiaiškinti pakol nebus paleistas vaizdo įrašas per pc ar tv. Tik tada greičiausiai jau ir pinigai bus sumokėti, o jei norimo rezultato nebus - keletas necenzūrinių žodžių ir į spintos kampą priguls.


Aš kai rinkausi, tai nepasakyčiau, kad pas mus labai jau didelis pasirinkimas, arba fuflo arba kaina ~1k. Išsirenki ką nors, tai žiūri, kad LT ir nėra. Man svarbiausia buvo neskaitant vaizdo kokybės, tai padorus tvirtinimas ir nuėmimas lengvas, kad sukiotųsi lengvai ir kad būtų displėjus, nors dažniausiai jis tik reikalingas teisingam kampo nustatymui. Išsirinkau MiVue 366 (updatinus firmawara pasidare 368, dasidėjo pora funkcijų), kainavo berods 365lt. Diena visai neblogai filmuoja, naktį gal kiek neryškiai, nr naktį neina įžiūrėt, bet šaligatviai ir tt matosi neblogai. Iš esmės patenkintas. Ir šeip, sakyčiau, registratoriai kažkaip grudėtai filmuoja, tokiais kaip taškeliais. Motion detection gal būtų ir geras, jei registratorius visada kabėtų ant lango ir visada turėtų maitinimą, o taip tai nereikalingas bent man. Už GPS nesiryžau mokėti ~200-300lt daugiau vien tam, kad matytųsi kokiu greičiu važiuoju ir kurioj vietoj.
Fimavimo kokybe geriausia būtų žiūrėti radus gryna faila, o ne per youtube.


bruzas rašė:Pats turiu transcend drivepro200.


Svarsčiau apie jį, bet labai nepatiko, kad prisiklijuoja lipduku prie stiklo. O taip tai kainos ir kokybės santykis lyg neblogas.
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
bruzas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: 2013 Sau 30, 15:24
Miestas: Memelland

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė bruzas » 2014 Geg 19, 00:17

Aha, sitas dalykas ir man nepatiko is pradziu. Bet pasirodo, kad visai nebaisu - pacio registratoriaus nuemimas nuo laikiklio labai lengvas, 10s trunku su maitinimo pajungimu/isjungimu. Be to, dar egzistuoja http://www.ebay.com/itm/Anti-Vibrate-Wi ... 2c82f641f2 toks variantas (labai jau ilga alkune), bei as pats, turedamas antra laikikli stock'ini, greitai susilituociau su suction cup'u. Bet kaip ir sakiau - lengvai nusiima nuo laikiklio.
9-5 B205E MY99 - Daily Wagon - Stage 1
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė timeless » 2014 Geg 21, 18:47

raimax rašė:Nori pačią kamerą kažkur paslėpti? :)
Jo, kad nei potencialiems „kosėtojams“, nei man pačiam nekliūtų.

raimax rašė:am, kaip pasakius. yra vienų veidrodėlių kurie ant viršaus užsideda (kaip tėvai,seneliai žiguliuose, maskvyčiuose būdavo užsidėję panoraminį veidrodį) tai toks gali ir kliūt. Jei veidrodėlis keičiamas kitu, tai iš mano pateiktos nuorodos 9-3og nekliūtų, nors jo ilgis 26cm. Bet vietos iki atlošiukų šiek tiek liktų. Originalus veidrodukas 23,5cm ilgio ir 7cm aukščio.
Vadinasi tas įtilptų ir į 9-5. Pasimatavau dabar – pats veidrodėlis ~24,5 cm, max įtilptų dar ~27,5 cm.


Atskiras kl. – būna registratoriai su papildomu wireless rear cam'u, o ar būna su papildomu wired rear cam'u? Ar 3~4 m laido video signalui būtų per daug?
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė drh » 2014 Geg 21, 19:12

AeroGriffin rašė:
Atskiras kl. – būna registratoriai su papildomu wireless rear cam'u, o ar būna su papildomu wired rear cam'u? Ar 3~4 m laido video signalui būtų per daug?

wireless nepamenu gal ir buna, bet maitinimo kamerai vistiek reikia, jei ziureti i kainas neretai labiau apsimoka dvi atskiras nupirkti priekiui ir galui. Bet jei galas tamsintas tai uzmiestyje nakti beveik ner naudos is vaizdo medziagos.
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė timeless » 2014 Geg 21, 19:35

drh rašė:wireless nepamenu gal ir buna, bet maitinimo kamerai vistiek reikia, jei ziureti i kainas neretai labiau apsimoka dvi atskiras nupirkti priekiui ir galui. Bet jei galas tamsintas tai uzmiestyje nakti beveik ner naudos is vaizdo medziagos.
Aš tai kaip tik esu matęs wireless, tuo tarpu maitinimas jai įsivaizduoju būtų jungiamas nuo ~norimoje tvirtinti vietoje esančių laidų….
Ok, dėkui už ats. Tvirtinčiau turbūt stopo angoj (nors ji šiuo metu, mano pageidavimu, yra vientisai užtamsinta :))
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė raimax » 2014 Geg 21, 19:54

Dažniausiai būna bevielės galinio vaizdo kameros. Kurios neįrašinėja vaizdo
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Vartotojo avataras
TB
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2008 Spa 23, 01:12
Miestas: Klaipėda
Contact:

Re: Pašnekesiai apie Vaizdo Registratorius

Standartinė TB » 2014 Geg 25, 18:00

Pagaliau isidėjau. Tiesa, video labai trumpas nes neveikia maitinimas iš prikūrkės. Pati prikūrkė veikia, tad greičiausiai bus kaltas adapteris, savaitės begyje bandysiu testuot kame bėdos.
Kokybė panašiai tokia, nusistatyk 1080.
https://www.youtube.com/watch?v=Ui2qbD8 ... e=youtu.be
ex 900ng 2vnt
Saab 9-5 2.3T a.k.a. sodyba prie ežero
Saab 9-5 AERO SportCombi MT MY04 Glacier Blue

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių