SAAB '83 900

Klasikiniai SAAB
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Bir 26, 22:49

Na va, po savaites darbu OGis vel kely :)
Darbo vel daug padaryta, o paziuret nera y ka :) Ydomiausia tai buvo ygrusti interculery nuo 9000. Nemazai metalo nuo ogio priekio teko nupjaut. Ismeciau lempu valytuvus, nupjausciau buksyravimo kilpas, perdariau tepalo radiatoriaus tvirtinima, ispjausciau plasmasiny sijona ir is kokio penkto karto viskas tilpo y savo vietas:
Paveikslėlis

Tada surinkau viska ka buvau isardes ir vel su bulgarke gerokai papjausciau saba, kad eitu pravesti interkulerio vamzdyna. Buvau snd srote slangu pasiieskoti. Ydomiausia, kad abu interkulerio galai po 60 mm, turbinos isejimas 50 mm, o droselio sklende 70 mm :) tai bus kurybos su vamzdiais. Sakiau desiu plonasienius duslintuvu vamdzius.
Paveikslėlis

Dar ispurskiau posparnius ir dugna antikorozine smala, nors sita saba kazkas jau buvo uzkonservaves ir dugne jokiu rudziu nesimato, gal kur nors giliai po smala ir yra parudija, bet is lauko to nesimato.

Vakare nusiploviau OGy, uzsidejau bufery ir isvariau test drive'o :) tai buvau tik viena chamuta nedaverzes, todel pro slanga siek tiek sunkesi antifryzas, bet viskas jau sutvarkyta :)

Rytoj paskutine atostogu diena, bet planuoju dar suvirint sankabos pedala, kad dingtu laisvumas, isplauti salona, susitvarkyti akumo/turbinos pertvara, susirinkti smutkes ir dumti atgal y kauna ilsetis po atostogu :)
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2010 Bir 27, 10:02

Tikiuosi Kaune bus kokybiškesnių fotkių. Ir dar - bus įdomu kaip trauks su nauju IC. Gali tekti pareguliuoti (padidinti) bazinį slėgį.
SAAB 900
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Bir 28, 07:27

Audris rašė:Tikiuosi Kaune bus kokybiškesnių fotkių. Ir dar - bus įdomu kaip trauks su nauju IC. Gali tekti pareguliuoti (padidinti) bazinį slėgį.


Isoriskai OGis nelabai ir pasikeite, bet pabandysiu snd su normaliu fotiku pora kadru padaryt ;)
Vakar kaip ir planavau, susivirinau sankabos pedala. Y pedalo vidury ykisau kokiu 4mm storio metalo gabaliuka, viska suliejau su svarke, naujai isgreziau skyle y kuria tvirtinasi sankabos "master cylinder" stumuoklio asis ir nuputes dazais viska surinkau. Tai iskarto kitas jausmas vaziuojant, ir pavaros lengviau jungiasi ir startuot is vietos lengviau, zodziu verta buvo daryt :)
Paveikslėlis
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Bir 29, 08:10

Vakar pakeliui y Panevezy:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Edas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2008 Kov 19, 17:46
Miestas: Kazlų Rūda

Standartinė Edas » 2010 Lie 02, 07:35

Pastebėtas ---> http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f ... 8219057839 8)

Kadangi jums turbūt rašys "Puslapis nerastas", tai tiesiog "reloading" puslapį. Jeigu ir tai nepadės, adreso juostoje ištrinkite paskutinį skaičių ir įrašykite jį iš naujo. ;)

EDIT:
VOLVO 850 2.0 MY95
ex. SAAB 9000 CD 2.0t MY88
mazas ponas

Standartinė mazas ponas » 2010 Lie 03, 16:27

Gražus Tavo OGis tapo, Maiklai. Ypač pavydžiu, kad radai tuos ratus.. Aš kadaise dėl jų būčiau inkstą pardavęs :)

Sveikinu ir žaviuosi, kaip kruopščiai tvarkai jį.
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Lie 07, 10:24

mazas ponas rašė:Gražus Tavo OGis tapo, Maiklai. Ypač pavydžiu, kad radai tuos ratus.. Aš kadaise dėl jų būčiau inkstą pardavęs :)

Sveikinu ir žaviuosi, kaip kruopščiai tvarkai jį.


Aciu uz gera zody ;)
Ratus tai Audris uzrode, man tik reikejo nuvaziuoti ir nusipirkti :) O del OG'io isvaizdos, tai dar yra ka daryti, jis visas banguotas ir subraizytas, bet man svarbu kad is technines puses viskas butu gerai, o isvaizda rupinsimes kai nebus ka veikt :)
P.S. kadangi OGis benzino megsta daugiau nei as uzdirbu, tai nusipirkau kasdieniam vazinejimui dar Peugeot dyzely, tai sabas dabar bus kaip iseigine masina :)
mazas ponas

Standartinė mazas ponas » 2010 Lie 12, 22:51

maiklas rašė:
Aciu uz gera zody ;)
Ratus tai Audris uzrode, man tik reikejo nuvaziuoti ir nusipirkti :) O del OG'io isvaizdos, tai dar yra ka daryti, jis visas banguotas ir subraizytas, bet man svarbu kad is technines puses viskas butu gerai, o isvaizda rupinsimes kai nebus ka veikt :)
P.S. kadangi OGis benzino megsta daugiau nei as uzdirbu, tai nusipirkau kasdieniam vazinejimui dar Peugeot dyzely, tai sabas dabar bus kaip iseigine masina :)


Žinai, man kažkaip smagu žinoti, kad dalis manojo OGio atsidurs ant tavojo... Iš Audrio juk nemažai dalių paimi.. O maniškis liūdesys kaip tik jo rankose.. Jo galas jau seniai nutiko... Tai lyg viltis matyti savosios meilės pėdsakus, likučius ant naujo, gimstančio recipiento... Na, manau nesunku suprasti, ką noriu pasakyti :)
mazas ponas

Standartinė mazas ponas » 2010 Lie 12, 22:58

dabar supratau, kad tau verkiant reikia 205 padangų. nežinau, ar ant šitų diskų jos įsiteks, bet, pats turbūt supranti, kaip viskas pasikeistų.. čia ne "bachūriški" triukai, - tiesiog vizualiai OGis atrodytų daug stabilesnis ir labiau "pasitikintis savimi" stovėdamas ant kelio...
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Lie 13, 07:26

mazas ponas rašė:dabar supratau, kad tau verkiant reikia 205 padangų. nežinau, ar ant šitų diskų jos įsiteks, bet, pats turbūt supranti, kaip viskas pasikeistų.. čia ne "bachūriški" triukai, - tiesiog vizualiai OGis atrodytų daug stabilesnis ir labiau "pasitikintis savimi" stovėdamas ant kelio...


Kol kas su OGiu neplanuoju y jokias varzybas vaziuot, tai kazkaip nesinori aukoti komforto del yvaizdzio, todel apie kietesne/zemesne vaziuokle ir platesnes padangas negalvojau :) Buvusy Peugeot 205 buvau 'sudarkes' su dujiniais Bilstein, kietom spyruoklem ir torcionais is GTI, zemo profilio padandom, tai gavosi toks kartingas kad nustojau su juo kasdien vazinet :)

Pries kelias dienas buvau pas Prusa paziureti kaip pas 9000 IC pajungtas ir pasikonsultuot kaip man su OGio IC vamzdynu daryt. Tai gavau genialu patarima: pas OGy turbinos isejimas stovi vos ne vertikaliai y virsu, o IC isejimas gavosi apacioj, tai reiktu vos ne 180 laipsniu vamzdzio alkunes, bet kad to nereiktu, galima turbos saltaja puse atleidus varztus pasukti per tuos 180 laipsniu ir tada jos isejimas gaunasi y apacia, kur jau netoli ir IC :) Snd vaziuosiu y Birzelio 23 g. duslintuvu firma, kurie turbut vieninteliai kaune turi vamzdziu lankstymo yranga ir ziuresiu ka galima suburti :)
saab fanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2007 Rgp 25, 20:28
Miestas: Kaunas

Standartinė saab fanas » 2010 Lie 13, 07:44

Kaune dar neblogai lanksto Elektrenu gatvei. ;)
SAAB 9-5 2.0T ir SAAB ng900 2.0T talladega SAAB 900ng;9000;9-3;9-5 Aero DALIMIS
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Lie 13, 14:35

Daugmaz susirinkau alkuniu kokiu reikes darant visa IC vamzdyna, palikau 100 lt ir dabar lauksiu kol grys draugas is Danijos ir varysiu pas jy y garaza su kempu zaist :)
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Lie 20, 07:12

Prie kempo dar pora savaiciu neprieisiu, tai savaitgaly susitvarkiau turbos/akumo pertvara ir vakar ydejau ja y vieta:
Paveikslėlis
Pikc
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2010 Lie 24, 10:26
Miestas: Rugby

Standartinė Pikc » 2010 Lie 29, 13:00

Tau nobelio premija reiktu duoti :-D
9-3 1.9 TiD Vector Sport Estate MY07 VRUM VRUM
maiklas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 2010 Geg 06, 07:37
Miestas: Kaunas-Jurbarkas

Standartinė maiklas » 2010 Lie 29, 13:37

Pikc rašė:Tau nobelio premija reiktu duoti :-D

Ydomu uz kokios srities pasiekimus? :lol:

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių