SAAB R900

Laukiam gražių aprašymų ir fotografijų
myjami
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014 Bir 17, 13:17

SAAB R900

Standartinė myjami » 2016 Lie 29, 16:29

Sveiki visi.
Ka tik nupirktas ir į Kauną parvarytas SAAB R900, Po metų laiko pauzės ir vėl vairuoju nuostabu lėktuvą. Pirmi įspūdžiai labai geri, automobilis atrodo išskirtinai, pakaba gan kieta bet į posukius įvažiuoja nuostabiai, salone labai mažai girgždėsių o sėdynės labai patogios, nors ir sportinės Recaro. Pagal trauką man atrodo nusileidžia SAAB 9-5 Aero (tech pase registruota 158kw), bet gal ir klystu, nes važinėjama pagal kelių eismo taisykles. Registruojant Regitroje sulaukta ir pasiūlymo parduoti (apie tai irgi svarstoma (jau nesvarstoma) ). Žinoma automobilis turi ir defektų, reikia rankas pridėti, bet kol kas automobilis pastatomas ir truputi palauks nes kilo kebli situacija. Kol aš varvinau seilę žiūrėdamas į SAAB markės automobilius, mano Mylimoji irgi varvino seilė žiūrėdama į nuosavą bustą, tad dabar mano "noriu" prieš jos "reikia" :D . Tiesa pasakius ne velnio jis nebūs paliktas vienas, jau numatyti artimiausi darbai :!:
Dabar Pūkis skraiduoklis (pravardę sugalvojau ne aš) atrodo taip:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Mano nuomone pernelyg jis retas, kad bandytų kopijuoti 9-3 AERO, todėl bus gražinami originalus bamperiai, ratai ir t.t. Žodžiu noriu, kad jis atrodytų taip
Paveikslėlis

Kam įdomu čia yra truputi info apie R900 viewtopic.php?t=6695&start=75

Beje štai nuotrauka kuri nepalieka abejingų, vienos iš gražiausiu ir labai patogios sportinės RECARO sėdynės
Paveikslėlis
Na ir žinoma karbonine panelė
Paveikslėlis
Čia pabandysiu aprašyti viską kas bus su juo daroma, nes darbu laukia kalnai :]
Sėkmes visiems.
P.S. atsiprašau už autogido ft, tiesiog savo dar nepadarytos :oops:
Paskutinį kartą redagavo 1 myjami. Iš viso redaguota 2016 kartus.
SAAB 9-5 AERO MY2000
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: SAAB R900

Standartinė Daivanas » 2016 Rgp 11, 16:28

Įdomus variantas, pats turėjau 900NG coupe ir taip svajojau apie recaro sėdynes nes ant posūkių greičiau įvažiuojant linguodavo ir versdavo iš sėdynės.. :D Jeigu nepaslaptis už kiek nusipirkai ar už kiek parduotum? Nežadu pirkt tik smalsu..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
myjami
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014 Bir 17, 13:17

Re: SAAB R900

Standartinė myjami » 2016 Rgp 17, 11:39

Daivanas rašė:Įdomus variantas, pats turėjau 900NG coupe ir taip svajojau apie recaro sėdynes nes ant posūkių greičiau įvažiuojant linguodavo ir versdavo iš sėdynės.. :D Jeigu nepaslaptis už kiek nusipirkai ar už kiek parduotum? Nežadu pirkt tik smalsu..


Sedynes kartu su masina pirkau :D beveik 1.5 k
SAAB 9-5 AERO MY2000
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Re: SAAB R900

Standartinė drh » 2016 Rgp 18, 22:22

yr siokia tokia nostalgija su tais 900'iniais :)
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių