Carrotcake SAAB 9-3 2.2 SE

Laukiam gražių aprašymų ir fotografijų
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: Carrotcake SAAB 9-3 2.2 SE

Standartinė aurissan » 2014 Lap 25, 12:32

Tai draugas moteriškas pėdkelnes nešiojo? Nu bet, kolega, rašote tai kaip iš užpakalio.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
myjami
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014 Bir 17, 13:17

Re: Carrotcake SAAB 9-3 2.2 SE

Standartinė myjami » 2014 Lap 25, 12:46

Aš atsiprašau už savo rašybą :oops: pasistengsiu pasitaisyti :roll: pedkelnių nenešioja, tiesiog tai buvo trumpalaikė priemonė, o paskui ir užmiršo apie tai. :)
SAAB 9-5 AERO MY2000
Carrotcake
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014 Rgs 29, 18:37

Re: Carrotcake SAAB 9-3 2.2 SE

Standartinė Carrotcake » 2014 Lap 25, 14:47

myjami rašė:Ooo, jau seniai matytas šitas daiktas! Draugo pirmas saabas, taip pat draugas pirmas savininkas lietuvoje buvo, tai spėju tas tinklelis nuo jo bus likęs :] pamenu kaip važiavom į kauno turgų jį pirkti ir kaip pardavėją sunervinom, kol viską ištikrinom. Šiaip puikus atomobilis, būtent po to kai draugas nusipirko šita ir davė pravažiuoti tai ir aš nusprendžiau, kad sekantis mano automobilis bus SAAB. Draugas jį taip mylejo, kad net tryse gale sedėti neleisdavo :D sake tam autobusai yra :-D
gal autorius nesupyks kad ikelsiu, kažkodėl pas mane šito saab tik pora foto liko :)
Pirmoje nuotraukoje atkrepkite dėmėsį į užrašą virš mašinos 8)
O antroje buvo išimami žibintai perklijavimui, nes rasojo :)



Ištikro labai malonu matyti kad manasis laineris buvo gerose rankose :)


Irrmantas rašė:Mmmmm.... buvęs maniškis ,,Vaikas" . Dar ir iki šiol mano kompiuteris ir telefonas prifarširuotas šito Saabo nuotraukų ir visai nesiruošiu jų ištrinti, kad ir kas bebūtų :D Smagu prisiminti šį gražuolį.

Džiaugiuosi, kad kolkas be kaprizų šitas bernas :D tikiuosi, kad ir toliau taip bus.


Dėl salono filtro, tai... ką aš galiu pasakyti... labai išmanus :D

Būtų smagu, kad dažniau pasirodytum saviškį. Įkelk nuotraukas, kaip dabar jis atrodo ;)


na Irmantai, mašinoje tikrai dabar daug nėra ko pakeista, ruošiames žiemai. O po žiemos tikiuosi jeigu kišenės leis, norėčiau pakeisti galini bamperi į orginalų kiek daugiau papūstą (apie tai dar reikės pasidomėti) bei sutvarkyt pobiški kylančias pusles ant arkų :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių