Garai iš tepalo užpylimo angos

saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 12, 16:50

Šiandien palikau, kad turbą įmestų naują. Žiūrėsim kaip su ja bus, nes dabar tai užspaudus daugiau praputinėja kažkur.

O grandinė tai žiauriai triukšmauja, erzina labai. Servise sakė nieko su ja nepadarysi, nebent keist viską...
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Daivanas » 2015 Rgp 12, 17:25

Tai gal ne turbinoj bėda buvo jeigu praputinėja? Man šiaip didžiausia bėda per mašinos turėjimo laiką, tai šlangos.. vis kažkur nori oras pratekėt..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 13, 21:32

Šiek tiek naujienų:

Pakeista turbina ir tepalas (dar kart);

Garsas, kuris maniau sklido iš turbos, nedingo :D, reiškias jį skleidė nei variklis, nei turba.. tai darau prielaidą kad šito pavargusio sabuko ir greičių dėžė artėja prie mirties.

Dar pastebėjau, kad nustojo šildyti pečiukas po variklio keitimo, gal kas turit idėjų, kodėl tai galėjo nutikti? Gal variklio aušinimo angos užakę ir antifryzo nesušildo?
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė CandyBoy » 2015 Rgp 13, 22:00

Duok tu tam mariui is vaduvos g spaudimo, o tai ziuriu cia tau sudus visokius sneka, jeigu po variklio keitimo nesildo, vadinasi kazko nedajunge.

O garsas gal kad siurbcioja ora pro kazkur.
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Daivanas » 2015 Rgp 13, 23:23

Aš tai nesuprantu ar tu neturi kur pinigų dėt ar ten meistrai tokie atsilupe kad ka tu jiem pasakai ta ir daro ir dzin kad ne tame problema.. Jeigu yra kažkoks garsas tai pirma atliekama diagnostika nustatyti iš kur tas garsas sklinda, jeigu sakei leidžia ora kažkur tai gali padaryt slėgio testa arba pats net galėjai pasidaryt jeigu kompresorių turi, dar yra dūmų testas irgi pasimato greit iš kur praleidžia slėgi.. Jau čia kiek suinvestavai servise tvarkant viską tai greit toks antras saabas išeis o bėdos dar nesutvarkytos poto kad nepaaiškėtų kad bėda ir ne dėžėje jeigu bėgiai gerai junginėjas tai garso jokio kaip ir neturėtų būti... :)

Man praputinėjimo garsas buvo ir nuo nusmukusios bpc compressor šlangutės ir nuo laisvos eigos vožtuvo trūkusios žarnos, ir be jokių testų atradau bėdas, tereikėjo gerai apžiūrėti..
Pabandyk įrašyt ta garsą gal atsiras atpažins kas vien iš garso..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Mark
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2014 Vas 07, 16:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Mark » 2015 Rgp 14, 06:05

Candyboy pats gerai zinai pizd... duodi biski pakrapsto bet nedakrapsto iki galo... Kuo toliau tuo blogiau su ta vaduvos... Nors dauguma servisu ispizdeje yra, norim darom norim nedarom savarbiausia masina kad uzvartu isvaziuotu o paskuj tavo bedos...
Saab 9-5 Aero MY01 AT B235R + CHIP'su pakelis
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 14, 07:47

Dėžė normaliai bėgius junginėja.

Išvis, kai su sport užmigu tapkę, tai nudūsta mašina :), gal kompą lievai suprogramino, kuro nepaduoda ar dar kokia velniava.

Na dabar darau pertrauką bent mėnesio, nieko nebeinvestuosiu, jau *** tiek išleidau kad tikrai antras toks būtų išėjęs :D..
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 16, 11:13

Pizdiec ir antram varikliui, užkūriau dabar mašinėlę, pradėjo kratytis visa, išjungiau variklį. Pakeliu kapotą, balti dūmai iš po tepalo užpilimo angis eina, vakar antifryzo buvo stipiria sumažėję, galvojau nedapylė vaduvoi. Nesiseka man su šituo sabu išskirtinai.

Dabar galvoju, ką daryt? Ar iš lul reikalaut pinigų ar iš vaduvos? Nes ***, šitiek sukišta.
Sudmis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015 Rgp 15, 12:48

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Sudmis » 2015 Rgp 16, 14:23

saabuolis rašė:Sveiki, pastebėta mano sabe (9-3) garavimas iš tepalo užpylimo angos. Nerimaut ar numot ranka?

uzsikimses alsuoklis karterio palei mane :)
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 16, 15:12

Toks vat gėris mano variklyje eina pro matuoklį :D.. spėju tie suodžiai jau sudegęs tepalas, nuo ko ir būna tie dūmai...
Gal aušinimas nebeveikia?

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Romeo » 2015 Rgp 16, 20:08

Sudmis rašė:uzsikimses alsuoklis karterio palei mane :)


Labas vakaras :lol:
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 16, 20:38

Romeo rašė:
Sudmis rašė:uzsikimses alsuoklis karterio palei mane :)


Labas vakaras :lol:


Jo, šitas geras :), aš čia jau antrą variklį spėjau užkalt.. :D
Vartotojo avataras
Povilas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 2012 Gru 30, 19:43
Miestas: Kaunas

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Povilas » 2015 Rgp 17, 15:39

Jeigu reikia, turiu garaže vieną B204L variklį ne už brangiai :D
O jei rimtai, tai užuojauta.
900NG '97 2.0Turbo
Stage 2, 181kW
Alcohol powered
saabuolis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2015 Kov 09, 20:54

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė saabuolis » 2015 Rgp 20, 15:05

Skambino iš vaduvos serviso. Sakė antram varikliui žopikė. Ketvirtas cilindras parėjo tipo, pro jį išeina oras į aušinimą, kažkas tokio. Rekomendoja keist variklį.

Gal kas galit pasiūlyt ką daryt? Ar mest lauk tą mašiną? Ar bandyt vėl keist variklį? Kaip gaut garantijas, kad vėl nebus toks pats šūdas?
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Garai iš tepalo užpylimo angos

Standartinė Daivanas » 2015 Rgp 20, 15:32

saabuolis rašė:Skambino iš vaduvos serviso. Sakė antram varikliui žopikė. Ketvirtas cilindras parėjo tipo, pro jį išeina oras į aušinimą, kažkas tokio. Rekomendoja keist variklį.

Gal kas galit pasiūlyt ką daryt? Ar mest lauk tą mašiną? Ar bandyt vėl keist variklį? Kaip gaut garantijas, kad vėl nebus toks pats šūdas?


Tai vietoj to kad čia keistum variklius ir turbinas atsisėsk ir pasiskaičiuok kiek viskas tau kainavo ir dar kainuos.. Sudėk sąmatą +- ir tada jau žiūrėk ka daryt.. Jeigu gautum iš pardavėjo garantiją bent mėnesio ar poros kad variklis laikys tai pirk sudėk ta variklį ir vistiek gausi daugiau negu dabar ant dalių paleisdamas ar parduodamas.. Visa ta kaina saabo tik variklyje ir tėra..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių