SID remontas namu salygomis uz dyka

kamutatorius
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015 Rgs 04, 20:46

SID remontas namu salygomis uz dyka

Standartinė kamutatorius » 2015 Rgs 13, 14:55

taigi, turiu žinių SID'ų savininkam, nerodo pusė displėjaus? įmanoma sutvarkyt nieko neperkant, jei turit kruopščias rankas ir kalną kantrybės, viskas įmanoma :) SKAITYKIT VISKĄ IKI GALO del ilgaamžiškumo, garantijos neduodu, bet manau, turi veikt tvarkingai :)

Paveikslėlis

1. reikes skociaus, peiliuko, mamos feno, valymo priemones (naudojau laptopu ekrnanam valyt serveteles), smulkaus svitrinio popieraus.

2. isardyta sid'o plokste apziurim, pas mane per centra buvo atsokusi kontaktine juosta nuo plokstes, ja pasildziau su fenu (nesildykit per daug, gali baigtis BLOGAI), ir LABAI, LABAI ATSARGIAI nulupau nuo plokstes, pasizymekit vidine puse su markeriu, kad nesumaisyt, pries sviesa turi matytis ar visi kontaktai ant kontaktines juostos sveiki

Paveikslėlis

3. su svitru nuvalom nesvarumus, kontaktai turi blizgeti, pavalom su servetele. jei ant juostos visi kontaktai sveiki, atsargiai nuvalom juos su servetele. jei yra pazeistu kontaktu, as dariau taip: nupjoviau apie 1mm juostos galiuko

Paveikslėlis

4. atsipjaunam skociaus juostele, tokio plocio, kaip juostos nuo ekrano, prilipinam ja prie kontaktines juostos, taip, kad jos liktu prilipinti prie plokstes

Paveikslėlis

5. turit pataikyti kontaktus taip, kad jie sutaptu su plokstes ir taip, kad guma, esanti ant baltos plastmases juosta prispaustu, atverciam ekrana i kita puse, kad matytume juostos ir plokstes kontaktus, vel svariai nuvalom, kad neliktu dulkiu ir kates plauku.

Paveikslėlis

6. nuimam nuo baltos plastmases gumyte, i ta grioveli as idejau siaura dvipuses lipnios juostos juostele, dazniausiai guma toj vietoj kur prispaudzia juosta prie ekrano buna storesne, ja perkeliam i plokstes vieta.

Paveikslėlis

7. prisukam plastmase prie plostes dar neuzdeje ekrano ant plastmases, tada netempdami juostos uzdedam ekrana.

Paveikslėlis

8. ant plokstes toj vietoj, kur kontaktine juosta, reikia prilipinti kazka, kad galinis korpusas spaustu plokste, man veike ir be to, bet taip, bus didesne tikimybe, kad veiks ilgiau.

Paveikslėlis

9.viska surenkam

VUALIA. einam alaus gert

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

VISKA DARYKIT ATSARGIAI, UZ SUGADINTUS DAIKTUS NEATSAKAU. nemokat, bijot, nelyskit, atvezkit man, pabandysiu padaryt uz simboline suma ;) man jau valanda be priekaistu veikia :cyclops:

Pats viska sugalvojau, isbandziau ir pasiteisino, neaisku ar ilgam, bet kadangi tereikia tik truputi laiko ir kantrybes, galima megint :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių