9-3 sėdynės

faster
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009 Vas 15, 14:43

9-3 sėdynės

Standartinė faster » 2012 Sau 27, 00:52

Sveiki , gal kas yra susidures su tokia problema. Suplyso sedyne, suradau kas imtusi ja susiuti. Taciau nerandu kur gauti tokios pat medziagos? Visa sedyne is sroto imt neapsimoka,del gabalelio medziagos.
Foto: http://imageshack.us/photo/my-images/689/saabsedyne.jpg/
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Del sedynes saab 93

Standartinė romask » 2012 Sau 27, 07:46

Jei ruosiesi persiuti visa ta "gabala" - pigiau nesigaus, nenorint kad ten viskas atrodytu kaip buve, tai tiesiog det reiktu ant skyles lopa ir vos ne rankom prisiuti. Vien paimk medziagos paiesku kastus, kiek Tu pravazinesi/praskambinsi kol atspalvi/medziaga atrasi. Tada ardymas, nuvilkimas, atidavimas siuti, pasiemimas, uzvilkimas, sudejimas ir visam laikui isliksiantis kleckas salone :)
Jei jau viska pasiskaiciavai ir nusiteikei, tai ieskot gali pradet nuo vietu panasiu i sia(miesto nenurodei, cia pirmas googlej papuoles rezultatas) - http://www.audiniai.lt/kontaktai
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
faster
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009 Vas 15, 14:43

Re: Del sedynes saab 93

Standartinė faster » 2012 Sau 27, 15:42

Na reikalas tame ,kad norisi palikti isvaizda tokia kaip buvo. Lopa jei buciau norejas buciau uzsidejas jau senokai :) Matyt vienintelis likes sprendimas yra keist visa sedyne. Kitas klausimas ar tinka sedyne vairuotojo puses srote nuo sabo is anglijos? Gal kas kokio didesnio sroto numeriuku mestumet (Vilniuje)?
Is anksto dekui.

Foto:http://imageshack.us/photo/my-images/689/saabsedyne.jpg/
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Del sedynes saab 93

Standartinė romask » 2012 Sau 27, 19:23

gali bandyt i haro(forumieti) kreiptis. mechanine sedyne neturetu skirtis lyg ir
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
faster
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009 Vas 15, 14:43

Re: Del sedynes saab 93

Standartinė faster » 2012 Vas 01, 01:20

Dekui, bandysiu
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 20, 21:53

Sveiki dar karteli. Na ka,sikart turiu nauja klausimeli. Galbut kasnors bande ar domejotes,saab priekiniu sedyniu pekeitimo i kitokias niuansais? Manau ne paslaptis,(tiesa nezinau kaip naujasnio)jog 9-3 1998-2003 priekines sedynes gal ir komfortiskos,vaziuojant ramiai,taciau pradedant saab naudoti pagal paskirti (juk visgi jet'as :) ) ,jos neturi normalaus prilaikymo is sonu. T.y. ivaziuojant greiciau i posuki,tu arba atsiremi i dureles (kas dar netaip blogai) ,arba atsisedi beveik ant rankinio,(o va cia jau blogai). Tai yra tikrai nekomfortabilu ir dar gan pavojinga,nes taip ir vaira is ranku pamesti galima.... Esu kazkada skaites,jog kazkoks vyrukas,buvo sudejas sedynes is kazkokios masinos,butent del mano paminetos problemos,taciau neberandu to forumo.. Todel susidomejau,gal be manes cia dar kazkas domejosi siais dalykais?


Ir dar vienas klausimelis. Taipat apie sedynes. Mano priekines sedynes,jau gana stipriai pagyvene,reikia keisti vienaip ar kitaip. Todel dabar idomu (jei nerasciau kitokiu,tinkanciu is kito auto) ar daug darbo pajungti elektrines sedynes is kito saab? Nes maniskio sedynes mechanines. Galbut saab turi pravodke el. sedynem,tereikia tik susipirkti komponentus? Galbut buvot kasnors susidures ir gali pasipasakoti placiau. Dekingas buciau.
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Rudik » 2013 Rgp 20, 22:17

O gal tiesiog uzteks prisisegti? :P Turejau GM900 su 9-3 salonu, kazkaip nepamenu, kad buciau tabalojas po salona... :roll:
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 20, 23:17

:D Prisisegu as :D Bet nejaugi nesi vaziaves kitokiose auto? Ta prasme sportiskesnese. Pas jas orginalios sedynes ir komfortiskos ir tikrai gerai prilaikancios,pvz celica gt four sedynes man visai patiko,nera baisiai kietos, bet posukiuose tu sedi kaip sedejas,o ne krypuoji kaip zasis.... :D Cia gal as per agresyviai vazineju,kad tik man toks ispudis susidares...... Bet siaip rimtai,niekas negali kazko patarti? Man sedynes vistiek keisti reikia,tai galimybe yra ir kokias nors kitokias sudeti,tik nzn nuo ko tiktu man jos... Is bedos ir nuo kito saab sudeciau,bet tada jau elektros norisi... O sunkoka info rasti apie tai..
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė raimax » 2013 Rgp 21, 08:22

Pats domėjausi 9-3 sėdynių keitimu į elektrines, tik po šei diena vis dar nerandu sau priimtino varianto... Tai jei dėsi nuo 9-3og, tai ten po vairuotojo sėdyne tupi kompas, ir iki jo pravodkė turėtų būti atvesta.

Lengviau rasti elektrines sėdynes iš 9-5 ar 9-3ss'o, bet ar nereiks užsiiminėti burtais didesniais jau tikrai nepasakysiu. + ar spalvų gama, dizainas per daug neišsiskirs nuo salono, galinių sėdynių..(?)..

O jei jau nori tvirčiau sėdėt, štai variantas - ViggenPaveikslėlis tik stiprybės jį rast :)
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 21, 14:35

O verta uz tokias sedynes moketi ~500lt? Bet visa komplekta? Elektrines,sildomos,nesuplyse geros bukles. Tik dabar kaip su ta elektra butu? Nesinori nusipirkti o poto parduoti nes pajungti neis..
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 21, 14:44

raimax rašė:Pats domėjausi 9-3 sėdynių keitimu į elektrines, tik po šei diena vis dar nerandu sau priimtino varianto... Tai jei dėsi nuo 9-3og, tai ten po vairuotojo sėdyne tupi kompas, ir iki jo pravodkė turėtų būti atvesta.

Lengviau rasti elektrines sėdynes iš 9-5 ar 9-3ss'o, bet ar nereiks užsiiminėti burtais didesniais jau tikrai nepasakysiu. + ar spalvų gama, dizainas per daug neišsiskirs nuo salono, galinių sėdynių..(?)..

O jei jau nori tvirčiau sėdėt, štai variantas - ViggenPaveikslėlis tik stiprybės jį rast :)




Nuo naujesnio saab,tai burtu reiks garantuotai. Nes naujasni 9-3 jau ten su didesnem GM isdaigom kiek man teko susidurti,todel is ju nemanau,kad kasnors tiktu i musiskius saab. Is 95 irgi man netinka,nes pas mane CV ir priekines sedynes turi buti atlenkiamos.....

Del spalvu ar dizaino skirtumo,tai bent pas mus pavieniui sedyniu niekas parduoti nenori,arba perki visas arba nei vienos.... Nes zinoma zmones dazniausiai imtu priekines tik,nes jos greiciausiai issidevi...

O dabar su tom elektrinem,ar neteks su tech2 bendrauti dar,norint jas pajungti?
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė raimax » 2013 Rgp 21, 14:47

Arunas1988 rašė:O verta uz tokias sedynes moketi ~500lt? Bet visa komplekta? Elektrines,sildomos,nesuplyse geros bukles. Tik dabar kaip su ta elektra butu? Nesinori nusipirkti o poto parduoti nes pajungti neis..

jei būtų europinės, ir jei tvarkingas komplektas, neišaudžius pirotechnika, su kompu, tai aš mokėčiau 500. o ar kažką reikės/nereikės pririšinėt jau manau išsiaiškinsi tik keisdamas jas :) tiesa, kad ir dabar savo sėdynę išsiėmęs/atsivertęs gali pasižiūrėti po ja ar yra dar kokia nors uždengta fyškė, į kurią ateina storoki laidai.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 21, 14:48

Matai cia su tom europinem..... Pas mane masina ne europine :D
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė raimax » 2013 Rgp 21, 14:51

Arunas1988 rašė:Matai cia su tom europinem..... Pas mane masina ne europine :D

tai šita žinau, kad pas tave ne europinė, ir sėdynės kur įdėjai foto ne europinės :) todėl ir pabrėžiau, kad už europines tiek mokėčiau :D
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Arunas1988
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lie 16, 19:57
Contact:

Re: SAAB 9-3 Sedynes

Standartinė Arunas1988 » 2013 Rgp 21, 14:56

raimax rašė:
Arunas1988 rašė:Matai cia su tom europinem..... Pas mane masina ne europine :D

tai šita žinau, kad pas tave ne europinė, ir sėdynės kur įdėjai foto ne europinės :) todėl ir pabrėžiau, kad už europines tiek mokėčiau :D



Siaip kaina manau nebloga jis praso,bet man su ta elektra tai klaustukas... Baisu,kad netektu sumokejus pinigus ismesti paskui,jei neis pajungti...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių