Musu degaliu kuras !!!

kuremis
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 2010 Rgp 26, 20:24
Miestas: vilnius
Contact:

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė kuremis » 2013 Sau 03, 17:56

tai va. kuras ne visur stebuklingas. parduoda bile ka. jau esu minejes, kad statoilas ideliais kiekiais ima dyzeli is bulbašu, po maišo su savo priedais ir parduoda. o bulbašu dyzelis ant kokybes ribos balansuoja.
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė romask » 2013 Sau 03, 18:18

bulbashai vazineja su tokiais kibirais, kuriu lt zemej ne nepamatysi, bet vaziuoja ir su tuo savo nekokybisku kuru... o mitai apie ju kura turbut kyla is kontrabandininku musu, kurie "priedus" naudoja...
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
kuremis
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 2010 Rgp 26, 20:24
Miestas: vilnius
Contact:

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė kuremis » 2013 Sau 03, 20:54

mitai ne mitai, bet pas mus atvezamas ne koks kuras.
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Khary900 » 2013 Sau 03, 21:30

Neblogai kai kurie čia šaudo..užsipyliau , nuleidau, praskiestas... Įdomu kiek reikia praskiest jog taip iškart užkurus pasijaustu,užkištu filtrus ir t.t..Juo labiau jog netuščiais bakais važinėju. Dėl Lietuvos degalinių - jos visos teršia savo vardą. Kaip šiom dienom -negaliu tiksliai pasakyt,bet seniau buvo tai jog pasibaigus kuriu cisternoje- ji pirma turėdavo būt išplauta ir tik po to užpildyta nauja partija, deje-to niekas Marijos žemėj nedarė ir nedaro,nes manau reikalavimas šitas dar nepasikeitė. Visa šita info iš žmogaus kuris kažkada vairavo dirbo už benzovežio vairo. Dėlto tas žmogus išmokė mane ir kitus savo artimus -atvažiuoji į kolonėlę, pamatai jog pildomos cisternos-apsisuki ir važiuojį į kitą,nes visas brudas nuo dugno pakeliamas ir kol nusės praeis laiko.
Dar vienas variantas- dabartinė temperatūra oro...man regis žemė nebuvo stipriai įšalusi ir manau jog dabar einantis pašalas iš jos- turi ir tam įtakos. Kiek teko susidurti- cisternos ne stebuklas- neapšiltintos ir t.t. Dėl temperatūrų skirtumu gali susidaryt kondencatas ir kuras savaime prasiskiest, bet čia tik pasvartimas toks ir reiktu grįšt į pirmus sakinius mano teksto. Pamąstant apie tokius kaip furistus,kurie į savo bakus pila tonom,bet kažkodėl nesimato pakelėse jų sustojusiu ir besikeikiančių jog vandenį užsipilė ar vietoj 30litrų/100km jiems dabar ryja visą 40 ir daugiau .Jei jau būtų toks pojūtis,kaip kai kurie čia pasakė, man regis iki žinaisklaidos tas būtų priėję.
Kas liečia bulbašo ir rusu kurą- jis tikrai labai geras ,tik reikia ne iš dėdės vasios pirkti ar to kas pasienyje jo užsipila ir parvaro čia. Reikia važiuot pas normalu, patikima žmogų jo užsipilinėt ,kuris pilasi šalies gilumoj.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
saaab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2010 Lie 25, 21:17

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė saaab » 2013 Sau 03, 21:54

Nesu mates niekad kad fura piltusi kura statoile ar nestei ;) bet kaip kitaip paaislinti tai , jei nea kuras :|:/ itarciau kad uzsiveze kaskoki kura lieva, pries kuri laika esu pastebejes kad statoile visose buvo uzdengtos salafanu kaikurios koloneles.
Peugeot 206 2.0 HDI
Saab 9-5 2.2 tid estate
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė raimax » 2013 Sau 03, 22:12

saaab rašė:Nesu mates niekad kad fura piltusi kura statoile ar nestei ;)

nestėj kelis kart mačiau, kai fūra pylės kurą. Bet čia manau jau priklauso nuo to, su kokiom degalinėm ir kokiom sąlygom yra sudarytos sutartys
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
Vartotojo avataras
hartke
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 925
Užsiregistravo: 2009 Geg 05, 12:22
Miestas: Klaipeda

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė hartke » 2013 Sau 03, 22:21

Jeigu vezejas vazinejasi tik Lietuvoje, jis negali pilti kitokio kuro, nes paskui VMI uzdulkins negyvai. Jeigu tarpatautinis, tai jis padaro reisa i Minska, uzsipila ten pora tonu dyzelio ir vaziuoja sau laimingas kur tik nori, paskui vel reisa i Minska :)
SAAB 9-5 MY00 2.0t bulviavežis
SAAB 9-5 MY03 2.3T Aero limuzinas
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Dancius » 2013 Sau 04, 07:32

saaab rašė:Nesu mates niekad kad fura piltusi kura statoile ar nestei ;) bet kaip kitaip paaislinti tai , jei nea kuras :|:/ itarciau kad uzsiveze kaskoki kura lieva, pries kuri laika esu pastebejes kad statoile visose buvo uzdengtos salafanu kaikurios koloneles.

del Nestes klystas pilasi ten, bet dauguma dalis yra Lietuvos imones pvz Heavy Logistic ar Palink kurie po rimekus ir iki prekes isvezioja.Isvis Nestes negaliu peigt nes ten kuro kokybe gera.
Del pasvarstymu kuriuos Minejo Khary yra tiesos,gal ir tiketinas variantas,kondensato susidarymas backose, tik musu bakai yra 40-70L Furu apie 600l kuro padavimo slangos,purkstukai visai kitokiu diametru, tad jie ir nepajauce gal to. mes juk ir nenaudojam furom skirto tepalo su kuriuo jie gali vaziuot po 10.0000 km :D
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
Myndoza
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2012 Lap 04, 20:40
Miestas: Vilnius

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Myndoza » 2013 Sau 04, 08:06

Kiek teko iš nestės piltis dyzelį, tai niekad bėdų neturėjau... Aišku niekad žiemą su pustuščiu baku ilgai neužsibūdavau, kad kondensato nesidarytų...

Šiaip vienas meistrelis, dirbantis oficialm autoservise, o ne garaže, pasake tokį dalyka, nežinau tikėt ar ne, jums patiems spręst: kas pilasi degalus nestei turi mažiau bėdu nei besipilantieji statoile... kalba eina taip pat apie dyzelius.
SAAB 9-5 2.3t Vector MY03
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Dancius » 2013 Sau 04, 08:42

Del nestes man niekad nekyla abejoniu,ten ir rizikos nulis,kad darbuotojai sumaklins ka nors. Gal del to,kad degalines automatines. Tik retkarciais nervina,kai ju aparatai palanxtytu kupiuru nenori priimti :)
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė romask » 2013 Sau 04, 09:28

Dancius rašė:....
Del pasvarstymu kuriuos Minejo Khary yra tiesos,gal ir tiketinas variantas,kondensato susidarymas backose, tik musu bakai yra 40-70L Furu apie 600l kuro padavimo slangos,purkstukai visai kitokiu diametru, tad jie ir nepajauce gal to. mes juk ir nenaudojam furom skirto tepalo su kuriuo jie gali vaziuot po 10.0000 km :D

Furose kuras nera stovintis ir gan smarkiai filtruojasi bevaziuojant - visa laika vyksta cirkuliacija kuro per filtra, tai bent jau pacius didziausius baubus, manau, issigaudo filtras.
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Dancius » 2013 Sau 04, 10:39

Gali but,kad pas juos yra ir kondensato filtrai ir t.t pats turejau alfa su filtrais panasaus tipo. Bet nereiske,kad tas filtras sugeba atskirt idealei viska. Idomumo delei reiks kada susirast ji ir paardyt
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Re: Musu degaliu kuras !!!

Standartinė Khary900 » 2013 Sau 04, 12:44

[/quote]
del Nestes klystas pilasi ten, bet dauguma dalis yra Lietuvos imones pvz Heavy Logistic ar Palink kurie po rimekus ir iki prekes isvezioja.Isvis Nestes negaliu peigt nes ten kuro kokybe gera.
Del pasvarstymu kuriuos Minejo Khary yra tiesos,gal ir tiketinas variantas,kondensato susidarymas backose, tik musu bakai yra 40-70L Furu apie 600l kuro padavimo slangos,purkstukai visai kitokiu diametru, tad jie ir nepajauce gal to. mes juk ir nenaudojam furom skirto tepalo su kuriuo jie gali vaziuot po 10.0000 km :D[/quote]

Tepalo keitimo intervalai priklauso nuo karterio turio. Ten turis nuo 20litru prasideda. Tai ir keiciasi tokiais intervalais. O tepalai eina tie patys. Pats su jom turiu reikalu darbe.Kondencato surinkimo ,bent pas mano transporta nera-kita kalba orine systema-ten visko yra.
Myndoza del nestes kuro kokybes-pilnai teisus, del statoilo nebesigincisiu lygevertis ar ne nestej. Su nertes degalinem dirba rimi, teko pazinot kelis vairuotojus, tai tarkim saldytuvu "atstoiniku" nera nueme per vienerius metus ne karto.skaidru,grazu.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių