DIY: SAAB 9-5 bagažinės laidų remontas

Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

DIY: SAAB 9-5 bagažinės laidų remontas

Standartinė Atoms » 2010 Lie 21, 23:38

SAAB 9-5 pakankamai dažna problema.

Simptomai:

1. Neveikia numerio apšvietimas
2. Neatsirakina bagažinė
3. Naveikia parkingo davikliai arba veikia nuolat
4. Neįsijungia kruizo kontrolė
5. Neveikia automatiškai tamsėjantis galinis veidrodėlis, t.y. neužtamsėja
6. Nedega galiniai priešrūkiniai, atbulio bėgio lemputės

kadangi pas mane kai kurie laidai jau buvo lituoti po keletą kartų nusprendžiau problemą spręsti iš esmės. Eigą įdėjau čia:

http://atomo-diy.blogspot.com/2010/07/s ... laidu.html

Gal kam bus naudinga.
SAAB 9-5 2.3t AT '02
Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

Standartinė Atoms » 2010 Lie 22, 08:22

Gofroje, bent jau toje vietoje kuri lankstosi, yra naujai įlituoti galai, o sujungimai jau eina dangtyje. Prie kėbulo IMHO ne taip ir svarbu, tiesą sakant ten labai ir netaikiau kur bus jungimas.
SAAB 9-5 2.3t AT '02
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2010 Lie 22, 10:21

Teko tokią bėdą tvarkyti ASTRA'i universalui. Žmogaus pageidavimu keičiau visus laidus. Turėjau dvi nuobodžias dienas. Atoms'o būdas daug patogesnis.
Norint pavėlinti šio gedimo pasirodymo laiką, rekomenduočiau žiemą šluoteles ir ledo gremžiklius laikyti salone.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
kondro
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Gru 03, 11:41

Re: DIY: SAAB 9-5 bagažinės laidų remontas

Standartinė kondro » 2010 Rgp 13, 12:41

Atoms rašė:SAAB 9-5 pakankamai dažna problema.

Simptomai:

1. Neveikia numerio apšvietimas
2. Neatsirakina bagažinė
3. Naveikia parkingo davikliai arba veikia nuolat
4. Neįsijungia kruizo kontrolė
5. Neveikia automatiškai tamsėjantis galinis veidrodėlis, t.y. neužtamsėja
6. Nedega galiniai priešrūkiniai, atbulio bėgio lemputės

kadangi pas mane kai kurie laidai jau buvo lituoti po keletą kartų nusprendžiau problemą spręsti iš esmės. Eigą įdėjau čia:

http://atomo-diy.blogspot.com/2010/07/s ... laidu.html

Gal kam bus naudinga.


Geras post'as! O sitas esminis pakeitimas issprendzia visas 6 problemas? Man yra 2 is 6 neveikia bagazines atidarymo mygtukas ir neuzfiksuoja greicio kruiz kontrolas...
SAAB 9-5 Griffin '99
Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: DIY: SAAB 9-5 bagažinės laidų remontas

Standartinė Atoms » 2010 Rgp 13, 14:18

kondro rašė:Geras post'as! O sitas esminis pakeitimas issprendzia visas 6 problemas? Man yra 2 is 6 neveikia bagazines atidarymo mygtukas ir neuzfiksuoja greicio kruiz kontrolas...


Viskas priklauso nuo to kokie laidai nulūžta. Pas mane yra buvę skirtingų variantų.

Kai neveikė kruizo kontrolė tai ir parkingo davikliai nuolat veikė (važiuojant į priekį jei priartėdavo kas iš galo pypsėdavo) taip pat neužtemdavo galinio vaizdo veidrodis.
SAAB 9-5 2.3t AT '02
Vartotojo avataras
SS
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2008 Bal 12, 13:55
Miestas: Klaipėda

Standartinė SS » 2010 Rgp 14, 07:55

labai geras postas, aš tą bėda turėjau 3 kartus, visada nefiksuodavo cruise'o, neveikdavo atbulinio apšvietimas ir neužtemdavo galinio vaizdo veidrodėlis, sujungdavau liaudiškai sakant "ant snarglių" ir puse metų būdavo ramu :) jau matau ateinančių savaitgalių darbus :-D dėkui, kad pasidalinai savo išradimu, jei ką patobulinsiu būtinai duosiu žinoti :)
SAAB 9-5 SE 2.3t MY01 [CBN 501]
Vartotojo avataras
MADaccountant
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007 Bal 22, 19:13
Miestas: Vilnius

Standartinė MADaccountant » 2010 Rgp 23, 08:03

Sveiki,

ar be šitų yra dar kokie nors laidai kurie galėtų nusilankstyti ar nekontaktuoti?

Bėda ta, kad padarius viską nuoširdžiai pagal šį postą bėda neišisprendė - įjungus atbulinį parktronikas rėkia be paliovos arba trukčioja kažkaip nesveikai - pipipipyyyyypipipipyyyyy... :(

Nusprendę, kad ką nors blogai padarėm ėmėmės darbo vėl ir pakeitėm visus laidus naujais nuo pat kištuko iki sujungėjų ir vėl nepadėjo. Problema išsisprendžia dienai-kitai, poto vėl tas pats. Beje išjungus/įjungus variklį parktronikas susivarko, net nedarinėjant bagažinės, bet pavažiavus vėl rėkia... Kas dar galėtų būti, nes aeropolis parktroniko klaidų nerado, sakė tik tie laidai gali būti kalti..
Paveikslėlis
kondro
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008 Gru 03, 11:41

Re: DIY: SAAB 9-5 bagažinės laidų remontas

Standartinė kondro » 2010 Rgs 02, 10:44

Atoms rašė:
kondro rašė:Geras post'as! O sitas esminis pakeitimas issprendzia visas 6 problemas? Man yra 2 is 6 neveikia bagazines atidarymo mygtukas ir neuzfiksuoja greicio kruiz kontrolas...


Viskas priklauso nuo to kokie laidai nulūžta. Pas mane yra buvę skirtingų variantų.

Kai neveikė kruizo kontrolė tai ir parkingo davikliai nuolat veikė (važiuojant į priekį jei priartėdavo kas iš galo pypsėdavo) taip pat neužtemdavo galinio vaizdo veidrodis.


works like charm ;) tik pas mano aparata buvo 10 laidu kuriuos pakeiciau ne 9
dekui!
SAAB 9-5 Griffin '99

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių