del forumo atnaujinimo

Klausimai moderatoriams, bendra forumo informacija
Mantvydas83
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 17:28
Miestas: Šakiai

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė Mantvydas83 » 2012 Sau 10, 16:37

parašysiu ir aš vieną pastebėjimą ir gal atnaujinimams vykstant kažką būtų galima padaryti, taigi einant per paiešką įvedus žodį iš 3 raidžiu pvz.: SID ar EGR neranda nieko. Tokie būtų pastebėjimai. Ačiū.
Saab 9-5 Vector 2.2 TiD, B202 16V MY03 Wagon (FEP 905)
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė domas.j » 2012 Sau 10, 19:28

selvedre rašė:o kokios problemos tiems kurie nesigaudo? ateis - ras variklius: benzas, dyzelis. Pas mane dyzelis, einu ten ir klausiu. Ir kaip tik, jei kas nesigaudo apie saabus, tai jiem tie OG, NG dar mažiau sako. O dar įvertinus, kad kas ieško, tas randa :D tai viskas gerai:)
o dar geriau bus, kai techninių dalykų potemės bus iškeltos į pagrindinį forumą, ir nereiks lįst giliai norint ką pamatyt.

Eini ir klausi :lol: :lol: . Man idomu po kelinto to pacio uzduoto klausimo zmogu ant triju raidziu pasiusi????? Busi toks protingas ir patarsi paieska pasinaudot? O zmogui paieskoj ziuret 100psl sudo malimo, kad viena sakini rast? Man asmeniskai px koks tas forumas. Norit gyvent apsisike, tai ir gyvenkit. Kelis kartus teko paieskot sitoj sudu kruvoj to ko reikia. Zinai as per ta valanda bergzdzio ieskojimo, geriau naudingesniu darbu atliksiu, ne kad sedesiu ibedes akis i ekrana ir skaitysiu visas nesamones, kol gal netycia atrasiu ko reikia.
Mano supratimu: turiu problema, noriu pasieskot info. Uzeinu, randu savo varikli, randu tema apie man rupima klausima ir persiskaitau, tai ko man reikia, jei nera info, uzklausiu. Tai padarom gal tema:
Saab'ai,
perku/parduodu
Laisvalaikis
ir pilam viska i tris temas?
Kas iesko tas randa juk :D
Vartotojo avataras
selvedre
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2010 Rgs 20, 15:13
Miestas: Kaunas

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė selvedre » 2012 Sau 10, 21:37

pagal modelius geriau? kai trys skirtingi modeliai turėjo tą patį variklį pvz 2,2 TiD? Nemanai, kad tai ir būtų atsakinėjimas į tuos pačius klausimus po kelis kartus?
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė romask » 2012 Sau 10, 22:08

domas.j rašė:...Man asmeniskai px koks tas forumas. Norit gyvent apsisike, tai ir gyvenkit. Kelis kartus teko paieskot sitoj sudu kruvoj to ko reikia....

domas.j rašė:...Is forumieciu didelio palaikymo nesitikek... Aisku atsiras reksniu, kurie putosis, kad tas nepatogu, anas nepatogu, bet po savaites kitos pripras ir nusiramins.
...

- Turi problemos sprendima, sukuri tema, aprasai kaip issprendei, moderatorius uzdeda sticky, uzrakina kad nepridergtu ar tiesiog sticky. Bet ne moderatoriai turi reziume daryt. Forumas siaip diskusijos, ir tai nereiskia kad kiekviena tema turi buti DIY, klaidos aprasymas ir t.t.

- Paieska, - taip, nukreipia i smarkiai ispletotas temas, is kuriu info issitraukti reikia daug laiko. Bet cia pasaka be galo, prisiktos daugiausia tos temos, kurios dubliuoja buvusias ir turincias reikiama/aktualia informacija ir prisika i jas tik del to, kad kazkas kazkada nusprende kad jo pvz. EGR beda didesne uz ankstesneje temoje nagrineta EGR beda. Nebuvo kas grieztai trintu tokias - dabar turim pasekmes, kai kiekvienas pora minuciu paziurejes paieskoje nusprendzia, kad info nera ir kuria tema, kurioje prasideda pasiulymai naudotis paieska. Jei as maciau, tokias bedas aptarinejamas, bet nesigilinau ir neatsimenu/neaktulu kas ten ir kaip isspresta, tai negi as turiu uz ta zmogu ieskoti jam info? Ir ar jam butina isizeisti, sulaukus tokio pasiulymo, kai aiskiai matosi, kad tingi zmogus suformuluot uzklausa normaliai, kad issitrauktu reikiama info, ar bent susirastu tema, kurioje be sikimo forume galetu diskutuot :)
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė Perkūnas » 2012 Sau 10, 22:20

Jau minejau,kad vienas lauke ne karys.Pradzia padariau,tech.forume,po truputi trinsiu nereikalingas zinutes ir temas.Jei laikysimes tvarkos,kurdami temas ir neblevyzgosim,manau,viskas bus gerai.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė domas.j » 2012 Sau 11, 12:50

Visiskai neturiu noro gincytis :) Esme, kad egzistuoja milijonai forumu ir visi kazkaip susitvarko ir pasidaro tvarka. Koks VW tur N kartu daugiau modeliu, bet kazkaip ispredzia forumo problemas. Na o mes turintys kelis saab'u varinatus niekaip nesugebam to padaryt :)
Nu jbtvmt. Galu gale atsidaryt bet koki uzsienio padoresni saab'u foruma ir nukopint nuo jo visas temas, pagal ju tvarka. :)
Niekada nebus taip, kad visiem butu gerai. Zmones stengiasi ir kazka daro, kad butu patogiau. Tobulybes nepasieksim, bet bent jau kazkiek tvarkingiau nei buvo ;)
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė sabusa » 2012 Sau 11, 20:30

Davidson rašė:Pas mane - normaliai.Istryniau.



Ačiū :)
SAAB 9000CSE
Vartotojo avataras
selvedre
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 2010 Rgs 20, 15:13
Miestas: Kaunas

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė selvedre » 2012 Sau 15, 02:34

galima pvz "klasiką" ir "naujienas" kelti į "cafe", o techninius suforumus iškelti į pagrindinį puslapį?
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė Rudik » 2012 Sau 15, 16:49

selvedre rašė:galima pvz "klasiką" ir "naujienas" kelti į "cafe", o techninius suforumus iškelti į pagrindinį puslapį?

Nu jo, gaidziai pagrinde :lol:
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė Dancius » 2012 Vas 20, 21:02

Kaip dėl tapatalk aplikacijos ji veikia ar dar ne?
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė drh » 2012 Vas 20, 22:25

Uzejus ant forumo siulo parsipust, o ar veikia nezinau.
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė Dancius » 2012 Vas 20, 22:33

na naudoju senesne versija tai neranda kazkodel servas
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
00Justas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011 Lie 28, 13:44

Re: del forumo atnaujinimo

Standartinė 00Justas » 2012 Vas 27, 20:53

Įdiegtas Tapatalk, dabar atsisiuntę Tapatalk programėlę (Android, iOS), galite greitai naršyti forumą.
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

del forumo atnaujinimo

Standartinė drh » 2012 Kov 01, 20:48

Veikia
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

del forumo atnaujinimo

Standartinė drh » 2012 Kov 01, 23:51

00Justas rašė:Įdiegtas Tapatalk, dabar atsisiuntę Tapatalk programėlę (Android, iOS), galite greitai naršyti forumą.

veikia, bet rašo, kad signature disabled by forum. Skaitant žinutes nerodo, vartotojų parašų, nors ir galima prisiminti ką dauguma vairuoja, būtų geriau jei įjungtumėt parašus. Ar čia ant pačio tapatalk reikia reguliuoti ką nors?
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių