Kompensatoriu kalimas

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
TadasDesign
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Lap 21, 14:29
Contact:

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė TadasDesign » 2015 Kov 13, 11:52

i4rilu rašė:Jei labai kabinėtis, tai šitas tepalas tau netinka, nes dexos1 / GM-LL-A-025 standarto neturi ;)

Na tie skaiciai ir pavadinimai man sunkiai suprantami.
Tuo pačiu kai vešiu apžiūrai į servisą, būtų gerai pakalbėti ir apie tepalą, kodėl jie netinkamą supylė.
Kaip man jiems tai paaiškinti? :D
Paveikslėlis
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė CandyBoy » 2015 Kov 13, 12:05

O dieve, maziau jus vaikykites tu standartu. Reikia rodyti masina, kas zino kur ziuret. Kita karta 5w/50 pilkis ir pasirink ka nors kito vietoje DP serviso ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 CandyBoy. Iš viso redaguota 2015 kartus.
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė timeless » 2015 Kov 13, 12:07

CandyBoy rašė:Kita karta 5w/50 pilkis.
Jei čia rimtas siūlymas gal tuomet geriau 5W40?
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė CandyBoy » 2015 Kov 13, 12:08

BENT 5w40, bet jeigu vazineji su turbo pagal paskirti, tai 50. Kad po to nebutu kaip musu forumieciui MARK su treciu cilindru :D
Vartotojo avataras
TadasDesign
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Lap 21, 14:29
Contact:

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė TadasDesign » 2015 Kov 13, 12:16

CandyBoy rašė:O dieve, maziau jus vaikykites tu standartu. Reikia rodyti masina, kas zino kur ziuret. Kita karta 5w/50 pilkis ir pasirink ka nors kito vietoje DP serviso ;)

Supratau, ačiū už patarimą.
Tuo pačiu paklausiu apie servisus.
DP servisas yra man labai patogioje vietoje, todėl ten pirmą kartą nusipirkęs automobilį ir važiavau.
Kiek esu skaitęs forume, apie Aeropolio servisą atrodo geri atsiliepimai. Kas buvo daugiau servisų aplankę žinosit, ar ten kainos lyginant su tuo pačiu DP servisu nėra išpūstos?
Paveikslėlis
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė CandyBoy » 2015 Kov 13, 12:17

Vaduvos g.2a, ten varyk ir viskas. DP servisas garseja kaip labai ispustom kainom ir kreivais darbais.
Paskutinį kartą redagavo 1 CandyBoy. Iš viso redaguota 2015 kartus.
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė timeless » 2015 Kov 13, 12:20

DP servis vadovauja buvęs Daudriaus vadovas D.P. … :) Į kurį irgi gali užsukt, iš kitos pusės :)
Vartotojo avataras
TadasDesign
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Lap 21, 14:29
Contact:

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė TadasDesign » 2015 Kov 13, 13:10

Ačiū, bandysiu varyti kitą savaitę.
Dar jei neatsibodau, paklausiu.

Visada maniau, kad alyvos piltuvėlio formos indikatorius skydelyje užsidega tada, kai yra nepakankamas jos kiekis.
O dabar paskaičiau manualą, kad tai yra Oil pressure indicator.
Tai klausimas dėl įdomumo: ar tas slėgis ir nuo kiekio priklauso? Kuo mažiau alyvos, tuo mažesnis slėgis? Tai paaiškintų kodėl aš nuo vaikystes manydavau, kad tas indikatorius dega kai jau reikia pilt tepalus. :)
O dar klausimas tada pamastymui: pas mane tas indikatorius įjungus degimą užsidega ir iškart užgęsta, kaip ir priklauso. Bet jei jau per mažas mano alyvos slėgis tai jis turėtų degti pastoviai? Gal vis dėl to kalti netinkami tepalai? Taip pat ar gali kompensatoriai klaksėti nuo per didelio kiekio alyvos? Nes pas mane atrodo jau kad lipa per matuoklės maksimumo viršų.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė aurissan » 2015 Kov 13, 13:20

TadasDesign rašė:1.Tai klausimas dėl įdomumo: ar tas slėgis ir nuo kiekio priklauso? Kuo mažiau alyvos, tuo mažesnis slėgis?
2. pas mane tas indikatorius įjungus degimą užsidega ir iškart užgęsta, kaip ir priklauso. ...
1. Slėgis nuo kiekio nepriklauso. Jei dar kiek alyvos paima (kad ir kiek mažai jos būtų) tai slėgį sukelia tokį patį kiek ir jei alyvos būtų ant maks.
2. Įjungus degimą indikatorius užsidega, bet užgęsta tik užkūrus variklį. Šiaip pilnai nereikia vadovautis tuo indikatorium, nes jam labai mažo slėgio reikia, kad užgestų. Gal reiktų alyvos ėmiklio sietelį pravalyt. Na bet vistiek jei remontuosi tai nuims karterį.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
timeless
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2013 Geg 22, 20:27

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė timeless » 2015 Kov 13, 16:01

Dėl to alyvos trūkumo mūsų lėktuvuose gan savotiškai padaryta su informavimu apie tai – skydelyje tas piltuvėlis degs (arba iš pradžių tik akimirkai sumirksės) kai alyvos jau ženkliai truks, o kai jos irgi truks, bet mažiau – piltuvėlis net nemirksės, o bus tik kas kažkiek laiko garsas dong (ir tiktai)!
Vartotojo avataras
Remigijus86
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2013 Rgp 28, 13:08
Miestas: Klaipėda
Contact:

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė Remigijus86 » 2015 Kov 13, 17:16

Ir savotiška dar tai, kai jau praneša, gali būt šiek tiek ir per vėlu :lol:
9-5 Aero
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė Rudik » 2015 Kov 13, 17:55

Cia ne pranesimas, o pulsas... dong.....dong.... piiiiiyyyy New donor already on the market... :-D

https://www.youtube.com/watch?v=R3Mt2E1M6dU
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė Romeo » 2015 Kov 13, 22:04

romask rašė:O tepalo lygis kaip? Siekia matuokle? :)

P.S. del mazu bedu, isskyrus neapsiziurejima ar ziopluma, tepalo spaudimas nekrenta tiek kad kompensatoriai stuksent pradetu :)

Kai tik nupirkau Saabą ir gerai pavaikiau autostradoj pradėjo klaksėti kompensatoriai ir, žinoma, užsidegė spaudimo lempečka. Problema buvo - užsinešęs karteryje siurblio sietelis. Taip kad dėl tepalo spaudimo gali klaksėti kompensatoriai ;)
P.S. Jei tikrai buvo badas su tepalo padavimu gali tekti restauruoti ir turbiną ;) (Čia jei viskas gerai baigsis su varikliu :) )
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Kompensatoriu kalimas

Standartinė romask » 2015 Kov 14, 01:06

Uzsineses paemimas jau beda nemaza ;) plove pas mane karteri pries tokius reikalus, nestukseno siaip sau konpensatoriai... Oooooj kokia ten smala gyveno... Vargsas siurblys :)
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių