Nuleido padanga... ka darom?

Senų temų archyvas
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Nuleido padanga... ka darom?

Standartinė pjezo » 2006 Sau 26, 09:28

Vakar nuleido padanga, turejau tablete ir turejau tu putu kur supurskus i padanga uzsihermetizuoja ir prisipucia iki 1.5 atmosferos ir kilo toks klausimelis, ka daryti, ar terliotis keician tablete ar pripurksti putu...
Kolega itikino kad verta padirbeti keiciant rata nes putos kenkia padangos gumai...
Taigi gal kas zinote kaip is tiesu? Ar putos purskiamos i padanga kazkai ja sugadina ar yra dar kokiu minusu?
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Re: Nuleido padanga... ka darom?

Standartinė Conger » 2006 Sau 26, 09:40

pjezo rašė:Vakar nuleido padanga, turejau tablete ir turejau tu putu kur supurskus i padanga uzsihermetizuoja ir prisipucia iki 1.5 atmosferos ir kilo toks klausimelis, ka daryti, ar terliotis keician tablete ar pripurksti putu...
Kolega itikino kad verta padirbeti keiciant rata nes putos kenkia padangos gumai...
Taigi gal kas zinote kaip is tiesu? Ar putos purskiamos i padanga kazkai ja sugadina ar yra dar kokiu minusu?


Medvarzti ar vini bent istraukei (radai) :?: :-D 15-20 Lt ir suras skyle ir uzlopys ir permontuos ir subalansuos ir pastatys i vieta rata :-D
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Re: Nuleido padanga... ka darom?

Standartinė pjezo » 2006 Sau 26, 09:51

Conger rašė:Medvarzti ar vini bent istraukei (radai) :?: :-D 15-20 Lt ir suras skyle ir uzlopys ir permontuos ir subalansuos ir pastatys i vieta rata :-D


:) radau 3 cm medvarzty naudojama gipskartonio montavimui :roll: perdaug nenustebau, nes isikeliau i nauja buta dar aplink trijuose namuose zmones isirengineja butus, tai medvarzciu apsciai galima rasti kieme :twisted:

O kar sutvarko tai as zinau, man idomu tiesiog kaip veikia tos "tyre repair" putos, nes man jau buvo toks bajeris kai nuleido rata, zapaske pasirode besanti kiaura...... Teko pripusti putu... Lyg ir nieko blogo neatsitiko :roll: bet kaikurie itikineja kad "tyre repair" tai blogis :roll:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Martaz
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:06
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Nuleido padanga... ka darom?

Standartinė Martaz » 2006 Sau 26, 10:36

pjezo rašė:
Conger rašė:Medvarzti ar vini bent istraukei (radai) :?: :-D 15-20 Lt ir suras skyle ir uzlopys ir permontuos ir subalansuos ir pastatys i vieta rata :-D


:) radau 3 cm medvarzty naudojama gipskartonio montavimui :roll: perdaug nenustebau, nes isikeliau i nauja buta dar aplink trijuose namuose zmones isirengineja butus, tai medvarzciu apsciai galima rasti kieme :twisted:

O kar sutvarko tai as zinau, man idomu tiesiog kaip veikia tos "tyre repair" putos, nes man jau buvo toks bajeris kai nuleido rata, zapaske pasirode besanti kiaura...... Teko pripusti putu... Lyg ir nieko blogo neatsitiko :roll: bet kaikurie itikineja kad "tyre repair" tai blogis :roll:

Na kazkada kai buvau JAV mes savo Lincolnui iputem is flakonelio, nes padanga viena pastoviai nuleisdavo. Na ir viskas suveike chiki, daugiau problemu su ja nematem. Na zinoma, kas viduje ten dedasi po tokiu veiksmu velnias tik ir te suzinos. :)
9-3 Anniversary NOT so soon...
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Sau 26, 23:22

Įdomu, ar po permontavimo, tarkim ant kito disko, tokia padanga islieka sandari ar vel atsiveria buvęs pradūrimas...? :roll: :roll: :roll:
BioPower
Vartotojo avataras
Martaz
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:06
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Martaz » 2006 Sau 27, 08:25

draivas rašė:Įdomu, ar po permontavimo, tarkim ant kito disko, tokia padanga islieka sandari ar vel atsiveria buvęs pradūrimas...? :roll: :roll: :roll:

as kiek supratau tos chemojos veikima, tai ji vidine padangos puse padengia kazkokia plevele ir tiek. Nes priputus is to flakonelio reikia pravaziuoti keleta km, kad skystis visuje tolygiai pasiskirstytu.
9-3 Anniversary NOT so soon...
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Sau 27, 09:01

draivas rašė:Įdomu, ar po permontavimo, tarkim ant kito disko, tokia padanga islieka sandari ar vel atsiveria buvęs pradūrimas...? :roll: :roll: :roll:



Siaip tai tos putos skirtos laikinam sandarinimui, kiek pamenu ant flakonelio yra net isntrukcijoje nurodyta, kad jas panaudojus veliau reikia kreiptis i servisa kad normaliai uzlopytu...
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
chipaz
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2005 Lap 27, 21:34
Miestas: Vilnius

Standartinė chipaz » 2006 Sau 28, 01:25

pjezo, gal pasakysi kur galima tu medvarshchiu pasirankiot, nereiks i senukus vazhiuot? :)
S-a-a-B 9-5, 2,0 2006 / automatas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Sau 28, 15:57

draivas rašė:Įdomu, ar po permontavimo, tarkim ant kito disko, tokia padanga islieka sandari ar vel atsiveria buvęs pradūrimas...? :roll: :roll: :roll:

Vienas kolega pasakojo, kad, pradūręs padangą, pripurškė iš to balionėlio - iki ratų serviso užteko. Ten išvalė visą vidų nuo to purškalo ir uždėjo "grybą".
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Sau 30, 09:03

chipaz rašė:pjezo, gal pasakysi kur galima tu medvarshchiu pasirankiot, nereiks i senukus vazhiuot? :)


Atvaziuok pas mane i kiema, daug sansu susirasti, ne man vienam jau ten pasiseke :lol: statybos yra statybos ;) :lol:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
balrogas
Administratorius
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 14:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė balrogas » 2006 Spa 03, 07:59

Vat ir man si ryta atsitiko tokia nelaime... Ironiska, bet ruosiantis vaziuoti i ekskursija po Oro navigacija.
Radau grazu medvarsti, pasilikau atminimui :)

Moralas toks - pasiziurekit, ar jusu atsarginiuose ratuose yra oro. Maniskiame jo beveik nebuvo. Teko eiti i degaline ir pirkti pompa :evil:
SAAB 9-5 2.3LPT MT MY1998
Vartotojo avataras
shapeshifter
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 13:28
Miestas: Sankt-Peterburgas
Contact:

Standartinė shapeshifter » 2006 Spa 03, 09:07

balrogas rašė:Vat ir man si ryta atsitiko tokia nelaime... Ironiska, bet ruosiantis vaziuoti i ekskursija po Oro navigacija.
Radau grazu medvarsti, pasilikau atminimui :)

Moralas toks - pasiziurekit, ar jusu atsarginiuose ratuose yra oro. Maniskiame jo beveik nebuvo. Teko eiti i degaline ir pirkti pompa :evil:


Buvo sename forume apklausa apie tai... Moralas geras, reikės ir man pasitikrinti į degalinę užvažiavus. O tai į ekskursiją spėjai?
900 Aero, MY1985
Vartotojo avataras
balrogas
Administratorius
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 14:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė balrogas » 2006 Spa 03, 09:12

shapeshifter rašė:Buvo sename forume apklausa apie tai... Moralas geras, reikės ir man pasitikrinti į degalinę užvažiavus. O tai į ekskursiją spėjai?


Deja deja... Teks kita karta prasytis.
SAAB 9-5 2.3LPT MT MY1998
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Spa 03, 09:15

Aga, kalbėjom prieš ekskurdiją apie tuos balionėlius, kur paglebsti kai ratas nuleistas. Pjezo sakė, kad iki kokios 1,5 atm "pripučia", iš vidaus tartum užvulkanizuoja ir bent jau iki artimiausios kolonėlės gali datraukti, kad prisipūstum normaliai.
BioPower
Vartotojo avataras
balrogas
Administratorius
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 14:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė balrogas » 2006 Spa 03, 09:22

draivas rašė:Aga, kalbėjom prieš ekskurdiją apie tuos balionėlius, kur paglebsti kai ratas nuleistas. Pjezo sakė, kad iki kokios 1,5 atm "pripučia", iš vidaus tartum užvulkanizuoja ir bent jau iki artimiausios kolonėlės gali datraukti, kad prisipūstum normaliai.


Dabar jau ir pas mane bagazineje apsigyvens toks isradimas :) Nors pompa jau irgi yra.
SAAB 9-5 2.3LPT MT MY1998

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių