Apsvetimas

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Bir 27, 21:20

Saabe :) rašė:
mini gee rašė:o tai viena vienintelė dega ar prie visų keturių durų?

logiškai mąstant nesuveikia uždarytų durų daviklis

o mašina nestreikuodama užsirakina?

arba gal su neuždarytu kapotu važinėji?


taip, tik ši lemputė dega. Jei tiksliau, ji yra po daiktadėže („bardačiokas“ :-D bijau, kad eilinį kartą koks lituanistas užpultų :-D ) keleivio pusėje. Mašina užsidaro puikiai, ir iš vidaus ir iš išorės, beje kapotas irgi uždarytas :)

Tai turi omeny ne durelėse lempelę, o grindų apšvietimo? Tai dar turėtų degti ir vairuotojo pusėje. Jei neperdegusi, žinoma. Šiaip užsižiebia nuo bet kurių atidarytų durų.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2007 Bir 28, 07:06

ALDU rašė:Tai turi omeny ne durelėse lempelę, o grindų apšvietimo? Tai dar turėtų degti ir vairuotojo pusėje. Jei neperdegusi, žinoma. Šiaip užsižiebia nuo bet kurių atidarytų durų.


Gedimo paieška išsiplečia iki visų keturių durų jungiklių... Jei priekinių jau patikrinai, liko dar du
BioPower
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Bir 28, 14:14

Tai va, pasižiūrėjau kaip maniškiame. Kitaip, nei teigia WIS (o gal vakar ne taip supratau english), Grindų apšvietimą (tą po "dėtuve") valdo salono 3-jų pozicijų jungiklis lubų šviestuve. T.y., kai jis įjungtas pastoviam švietimui, dega ir grindų šviestuvas. Galima spėti, jei lemputė lubose perdegusi, jis nešviečia, bet grindinis žybi. Reiktų pajunginėti tą jungiklį...
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
Jamiro
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007 Kov 24, 13:33

Standartinė Jamiro » 2007 Bir 28, 15:10

na taisingai, pas mane taip ir yra, su tuo jungikliu reikia zaisti, buvo perdegusi lempecka lubuose, tai ne supratau irgi is pradziu kur ir kas...
SAAB 9-5 SE, 2.0 LPT, (MY99)
www.myspace.com/andrejpolevikov
Saabe :)

Standartinė Saabe :) » 2007 Lie 02, 15:22

ALDU rašė:Tai va, pasižiūrėjau kaip maniškiame. Kitaip, nei teigia WIS (o gal vakar ne taip supratau english), Grindų apšvietimą (tą po "dėtuve") valdo salono 3-jų pozicijų jungiklis lubų šviestuve. T.y., kai jis įjungtas pastoviam švietimui, dega ir grindų šviestuvas. Galima spėti, jei lemputė lubose perdegusi, jis nešviečia, bet grindinis žybi. Reiktų pajunginėti tą jungiklį...


Oho, geras, teks pabandyti! aciu jums :)
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Lie 02, 20:44

I kaip?
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Saabe :)

Standartinė Saabe :) » 2007 Lie 03, 06:58

ALDU rašė:I kaip?


ne kaip :-D , man dar sake, kad gal kai keitė oro filtrą supainiojo laidus - dėtuvės vidaus apšvietimo ir šio „kojų“ apšvietimo....nu, Gytis žadėjo sutvarkyti...bet čia nieko tokio....Bet kokiu atveju, dėkoju už patarimus :)
Snatch
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1211
Užsiregistravo: 2006 Spa 05, 23:11
Miestas: Vilnius

Standartinė Snatch » 2007 Lie 03, 10:52

Saabe :) rašė:
ALDU rašė:I kaip?


ne kaip :-D , man dar sake, kad gal kai keitė oro filtrą supainiojo laidus - dėtuvės vidaus apšvietimo ir šio „kojų“ apšvietimo....nu, Gytis žadėjo sutvarkyti...bet čia nieko tokio....Bet kokiu atveju, dėkoju už patarimus :)

Nesąmonė! Už tokį absurdą turi duoti dovanų purkštuką! Blemba, gerai kad supainiojo tik apšvietimo laidus, o jeigu būtų rimtesnis atvejis? :shock:
e85
Vartotojo avataras
Oldb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 461
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 18:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Oldb » 2007 Lie 03, 10:56

Saabe :) rašė:
ALDU rašė:I kaip?


ne kaip :-D , man dar sake, kad gal kai keitė oro filtrą supainiojo laidus - dėtuvės vidaus apšvietimo ir šio „kojų“ apšvietimo....nu, Gytis žadėjo sutvarkyti...bet čia nieko tokio....Bet kokiu atveju, dėkoju už patarimus :)


9-5 neturiu, bet sakykit mielieji, kokius laidus galima supainioti keiciant oro filtra :roll:
SAAB'alas NG 900 S coupe B234 MY96 - buvo
Volvo 855 T-5R wagon B5204T MY 95 green shadow - buvo
VW Sharan 1.9 TDI 1Z MY96 green bug
Nissan X-Trail T31 2.0 MR20DE MY2009 chitrila
Snatch
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1211
Užsiregistravo: 2006 Spa 05, 23:11
Miestas: Vilnius

Standartinė Snatch » 2007 Lie 03, 10:59

salono oro filtrą. galima, bet reikia labai stengtis, supainioti bardačioko ir grindų apšvietimo laidus.
e85
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Lie 03, 11:50

Aha, salono oro filtrą. Reikia tą dėtuvę mesti žemėn. Variklio oro filtras keičiamas labai paprastai - reikia tik iš mašinos apačios dangtelį atskukt. Jokių ten jungčių nėra.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Saabe :)

Standartinė Saabe :) » 2007 Lie 03, 14:42

ALDU rašė:Aha, salono oro filtrą. Reikia tą dėtuvę mesti žemėn. Variklio oro filtras keičiamas labai paprastai - reikia tik iš mašinos apačios dangtelį atskukt. Jokių ten jungčių nėra.


sorry, matyt jis taip ir sakė, salono oro filtrą :) nu vienžo......moteris aš :-D
vava
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2006 Bal 04, 19:05
Miestas: Vilnius

Standartinė vava » 2007 Lie 03, 16:46

Saabe :) rašė:
ALDU rašė:Aha, salono oro filtrą. Reikia tą dėtuvę mesti žemėn. Variklio oro filtras keičiamas labai paprastai - reikia tik iš mašinos apačios dangtelį atskukt. Jokių ten jungčių nėra.


sorry, matyt jis taip ir sakė, salono oro filtrą :) nu vienžo......moteris aš :-D


o tai ner vyro, katras masina tvarkytu?
ir kad nereikt gilintis kieno ten filtras - oro, salono, benzino ar tepalo....
Saabe :)

Standartinė Saabe :) » 2007 Lie 04, 13:16

vava rašė:
Saabe :) rašė:
ALDU rašė:Aha, salono oro filtrą. Reikia tą dėtuvę mesti žemėn. Variklio oro filtras keičiamas labai paprastai - reikia tik iš mašinos apačios dangtelį atskukt. Jokių ten jungčių nėra.


sorry, matyt jis taip ir sakė, salono oro filtrą :) nu vienžo......moteris aš :-D


o tai ner vyro, katras masina tvarkytu?
ir kad nereikt gilintis kieno ten filtras - oro, salono, benzino ar tepalo....


Ai, tokių klausymų negalima moterims užduoti....čia tas pats kaip ir klausimai dėl amžiaus :-D
Saabe :)

Standartinė Saabe :) » 2007 Lie 05, 14:31

Saabe :) rašė:
vava rašė:
Saabe :) rašė:
ALDU rašė:Aha, salono oro filtrą. Reikia tą dėtuvę mesti žemėn. Variklio oro filtras keičiamas labai paprastai - reikia tik iš mašinos apačios dangtelį atskukt. Jokių ten jungčių nėra.


sorry, matyt jis taip ir sakė, salono oro filtrą :) nu vienžo......moteris aš :-D


o tai ner vyro, katras masina tvarkytu?
ir kad nereikt gilintis kieno ten filtras - oro, salono, benzino ar tepalo....


Ai, tokių klausymų negalima moterims užduoti....čia tas pats kaip ir klausimai dėl amžiaus :-D


Ir apšvietimą sutvarkiau!!!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 46 ir 0 svečių