Jei tau nėra 25 metų...

Senų temų archyvas
Alex
AEROpolio forumo įkūrėjas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 16:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Alex » 2006 Kov 24, 19:42

Gratualas ir Kaukaras man butu arciausiai dusios...
batsiuvys be batų
UmR

Standartinė UmR » 2006 Kov 24, 19:51

Gedux rašė:Zinau kad yra variantas paimti tiesiog pinigus, bet ji manes nelabai vilioja. Daug parkiu: derinti samatas, moketi is savu, laukti draudimo pinigu ir t.t.

Apie nurodytus servizus žinau tik tiek kad reikia pamiršt Kemi.
Vienok kai man į užpakalį buvo įskridus audinė, nuvaživau į Vytukus, jie padarė sąmatą, kurią suderinau su draudimu ir gavau iš draudimo grynus pinigus, kurių pilnai užteko remontui. IMHO irgi variantas kai kuriais atvejais.
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Kov 24, 20:22

UmR rašė:Apie nurodytus servizus žinau tik tiek kad reikia pamiršt Kemi.
Vienok kai man į užpakalį buvo įskridus audinė, nuvaživau į Vytukus, jie padarė sąmatą, kurią suderinau su draudimu ir gavau iš draudimo grynus pinigus, kurių pilnai užteko remontui. IMHO irgi variantas kai kuriais atvejais.

Siaip ir visai neblogas sakyciau... Tikrai galimas variantas susitart su tau patinkanciu servisu del kainos, tada eit pas draudika ir siulyt sia kaina sumoket.
Paskutinį kartą redagavo 1 aKa_Rio. Iš viso redaguota 2006 kartus.
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 25, 13:20

Gerai tada gal galite parekomenduoti servisa, kuriame padarytu gerai ir uz draudimui priimtina kaina ??? Nes man tai tikrai neateina jokia mintis (tiesiog neteko su tuo susidurti)
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Kov 25, 14:51

Gedux rašė:Gerai tada gal galite parekomenduoti servisa, kuriame padarytu gerai ir uz draudimui priimtina kaina ??? Nes man tai tikrai neateina jokia mintis (tiesiog neteko su tuo susidurti)

Bent jau mano pazistami draudimo ekspertai yra mineje, kad servisiukas avizieniuose yra jiems priimtinas
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 27, 08:19

Gal daugiau apie ta avizieniu servisiuka gali papasakoti. Nes cia laiks nuo laiko isgirstu apie ji, bet naudingos informacijos skyrelyje tokio lyg ir neradau :(
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Kov 27, 08:33

Gedux rašė:Gal daugiau apie ta avizieniu servisiuka gali papasakoti. Nes cia laiks nuo laiko isgirstu apie ji, bet naudingos informacijos skyrelyje tokio lyg ir neradau :(

vadinasi Vytukai (ar kazkas panasaus). Ju tel. 8 699 47807, tai turbut viska ir paaiskintu...
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
pvaidas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 12:53
Miestas: Vilniaus rajonas

Standartinė pvaidas » 2006 Kov 27, 12:13

Iš to sąrašo, kur servisai suminėti, gali drąsiai braukti dar vieną - "Autovarką" Šaltupio g. :evil: ERGO mane ten nusiuntė, kai atsisakiau jų siūlomų grašių ir pareikalavau sutvarkyti mano OG900-uko pažeistą lonžeroną ir kt. Tai jie vietoj to, kad atitrauktų geometriją ir suvirintų duslintuvą, elementariai pasukiojo galinių durų varžtus. O duslintuvas po poros dienų nukrito :( Jokių garantinių sąskaitų ar pan. neišduoda, tad įrodyti, kad blogai padarė, neišeina - nėr dokumentų. Pagal įstatymus, draudimo firmos nurodytame servise atliktiems darbams pusei metų privaloma garantija. ERGO man šitai nuslėpė :twisted:
Įtariu, kad būtent ERGO dėka nepadaryta lonžerono geometrija pernai pavasarį padarė savo - sulūžo priekinio dešinio rato tvirtinimo (kas? įvorė?šakė?) :(
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Kov 27, 15:28

pvaidas rašė:Iš to sąrašo, kur servisai suminėti, gali drąsiai braukti dar vieną - "Autovarką" Šaltupio g. :evil: ERGO mane ten nusiuntė, kai atsisakiau jų siūlomų grašių ir pareikalavau sutvarkyti mano OG900-uko pažeistą lonžeroną ir kt. Tai jie vietoj to, kad atitrauktų geometriją ir suvirintų duslintuvą, elementariai pasukiojo galinių durų varžtus. O duslintuvas po poros dienų nukrito :( Jokių garantinių sąskaitų ar pan. neišduoda, tad įrodyti, kad blogai padarė, neišeina - nėr dokumentų. Pagal įstatymus, draudimo firmos nurodytame servise atliktiems darbams pusei metų privaloma garantija. ERGO man šitai nuslėpė :twisted:
Įtariu, kad būtent ERGO dėka nepadaryta lonžerono geometrija pernai pavasarį padarė savo - sulūžo priekinio dešinio rato tvirtinimo (kas? įvorė?šakė?) :(


pritariu - buvau susidures... :(((
www.vdk.lt + SAAB

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 53 ir 0 svečių