Jei tau nėra 25 metų...

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
Smartas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:22
Miestas: Vilnius - Klaipėda

Jei tau nėra 25 metų...

Standartinė Smartas » 2006 Kov 21, 15:41

...tai civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (Lietuvos Draudime) metams kainuotų lygiai 1006,- lt :!: :!: :!: :evil: :x

Taigi, iki kol pagaliau "suaugsiu" (o tai įvyks gruodžio mėnesį), teks perrašyt tėvukui savo saabą :roll: absurdas kažkoks, bet kokius 700 litų tokiu būdu sutaupysiu...
SAAB 9000 2,3i MY93 (TVL078) - parduotas
Peugeot 307cc 2,0i MY05 - ir to neber..
Opel Astra 1,7 SDI MY03 - ...
Subaru Legacy Outback 2,5 MY99
Alfa Romeo 147 1.9 JTD MY01
viskonsinas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 10:01
Miestas: Siauliai

Standartinė viskonsinas » 2006 Kov 21, 15:50

99' SAAB 9-5 SE B235E LPT
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2006 Kov 21, 17:59

Vakar iš seesam gavau pasiūlyma už 310 privalomą, o ir draivas tik keliomis dešimtinėmis brangiau pasiūlė :!:
Pamiršk LD :!: :!: :!:
SAAB 9000CSE
UmR

Standartinė UmR » 2006 Kov 21, 18:29

Ta proga draudimo verslo atstovai gal galėtų man paquotint kainas maniškiams žvėriukams (abu dulitriniai kasbeko), su sąlyga kad vairuotojas 28 metų, o beavarinis stažas - nuo 1997-09?
Gerai būtų ne Ergo.
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 21, 18:47

UmR rašė:Gerai būtų ne Ergo.


O kas su Ergo blogai ??? siaip idomu pasidare, nes pats ten viska apsidraudes esu.

O kas del tu 25 metu tai niekaip nesuprantu kodel tai yra ivesta kaip rodiklis. pagal mane geriausiu rodikliu turetu buti vairuotojo stazas.

Ir dar LD jau senai pamirsau, mano praktikoje iki ausu apsisikusi kompanija, bet cia mano praktikoje.
viskonsinas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 10:01
Miestas: Siauliai

Standartinė viskonsinas » 2006 Kov 21, 19:06

UmR rašė:Ta proga draudimo verslo atstovai gal galėtų man paquotint kainas maniškiams žvėriukams (abu dulitriniai kasbeko), su sąlyga kad vairuotojas 28 metų, o beavarinis stažas - nuo 1997-09?
Gerai būtų ne Ergo.


va cia galima suzinoti orientacine kaina -
http://www.bta.lt/epolisas/p_octa.php
99' SAAB 9-5 SE B235E LPT
UmR

Standartinė UmR » 2006 Kov 21, 19:26

Gedux rašė:O kas su Ergo blogai ??? siaip idomu pasidare, nes pats ten viska apsidraudes esu.

Nelankstūs buvo. Ir mano akimis žiūrint - neprotingi.
Ir dar LD jau senai pamirsau, mano praktikoje iki ausu apsisikusi kompanija, bet cia mano praktikoje.

O kas su LD blogai? Konkrečiai pls.
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 21, 20:00

1. Draudziant tiek civilini tiek casco niekaip nepavyko prisiprasyti, kad agentas atvaziuotu pas mane. Teko grustis paciam.

2. Po autoivykio kuriame nukentejau skambinau tiesiog pasidomauti ka ir kaip daryti (tada dar zalias buvau ir siaip pirmas kartas). Atsakimai buvo tokie lakoniski, kad tipo "neknisk man proto".

Ir siaip ivairiausios smulkmeneles is kuriu susidarai ispudi kad LD tikrai nesivadovauja "klientas visada teisus" principu.
Vartotojo avataras
Robertas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 00:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Robertas » 2006 Kov 22, 11:47

Gedux rašė:1. Draudziant tiek civilini tiek casco niekaip nepavyko prisiprasyti, kad agentas atvaziuotu pas mane. Teko grustis paciam.

2. Po autoivykio kuriame nukentejau skambinau tiesiog pasidomauti ka ir kaip daryti (tada dar zalias buvau ir siaip pirmas kartas). Atsakimai buvo tokie lakoniski, kad tipo "neknisk man proto".

Ir siaip ivairiausios smulkmeneles is kuriu susidarai ispudi kad LD tikrai nesivadovauja "klientas visada teisus" principu.


Mazdaug ta pati galiu pasakyti ir apie ERGO. Tik dar tam kad irodyti kad masina visiskai netaisoma(kas ir taip buvo akivaizdu is foto), reikejo dar nepriklausoma eksperta kviesti.
Paveikslėlis
9-5, Aero, 2000m., MT.
Kaip siam lektuvui sutraukti shasi?
Alex
AEROpolio forumo įkūrėjas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 16:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Alex » 2006 Kov 22, 18:20

Gedux rašė:1. Draudziant tiek civilini tiek casco niekaip nepavyko prisiprasyti, kad agentas atvaziuotu pas mane. Teko grustis paciam.

2. Po autoivykio kuriame nukentejau skambinau tiesiog pasidomauti ka ir kaip daryti (tada dar zalias buvau ir siaip pirmas kartas). Atsakimai buvo tokie lakoniski, kad tipo "neknisk man proto".

Ir siaip ivairiausios smulkmeneles is kuriu susidarai ispudi kad LD tikrai nesivadovauja "klientas visada teisus" principu.


tiesiog pasirinkai neteisinga agenta :roll:
mes irgi draudziames kai kada LDR, tai net ir po avarijos, kai kaltininkas buvo apsidraudes civilke LDR, o as be kasko, vistiek agentas patarpininkavo "teisingai" sureguliuojant zala ;)
batsiuvys be batų
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 22, 21:33

Alex rašė:tiesiog pasirinkai neteisinga agenta :roll:


Tai faktas, uztat dabartine esu labai patenkintas :))
Alex
AEROpolio forumo įkūrėjas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 16:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Alex » 2006 Kov 22, 21:37

Gedux rašė:
Alex rašė:tiesiog pasirinkai neteisinga agenta :roll:


Tai faktas, uztat dabartine esu labai patenkintas :))


ADITIONAL OPTIONS :?: :twisted:
batsiuvys be batų
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Kov 22, 21:39

:mrgreen:
BioPower
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 24, 17:46

Alex rašė:ADITIONAL OPTIONS :?: :twisted:


AHA bet cia tik ypatingai svarbiems klientams :queen:
Gedux

Standartinė Gedux » 2006 Kov 24, 17:48

REIKALINGA PAGALBA


zodziu niekaip nesugalvojau kokioje temoje uzduoti si klausima, tai rasau cia. Sian buvau ergo, dave servisu, kuriuose galeciau pasiremontuoti savo apdauzyta SAAB (daugiausia kebulo darbai) sarasa:

UAB Sirstas (gelezinio vilko 6a)
UAB Gratualas (graiciuno 36)
VŠI Kaukaras (Kairenu 48 )
UAB "Vestros servisas" (zariju 2)
UAB Autovarka (saltupio 3)
UAB Remlyga (kirtimu 41)
UAB Nemta (svencioniu 63, nemencine)
UAB Autodersva (mokslininku 18 )
UAB Elektra (gedimino 24, trakai)
UAB Karoliniksiu Kemi ir Martonas (Asanaviciutes 17)
UAB Kemi

Zinau viena - i Autodersva nevarysiu - tempia guma nerealiai.
Klausimas gal kas nos ka nors zino apie kitus servisus. Kas pakankamai gerai ir netempiant gumos padarytu. Siaip apie "Kaukaras" neblogi lik ir atsiliepimai.

Zinau kad yra variantas paimti tiesiog pinigus, bet ji manes nelabai vilioja. Daug parkiu: derinti samatas, moketi is savu, laukti draudimo pinigu ir t.t.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 44 ir 0 svečių