saab 9-3 2.2 TID 2001 vel griztam prie ECU

Senų temų archyvas
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 07, 15:36

dar Khary atsimeni buvom užkure mano ta autonomini šildima kai mašina šilta buvo jisveike o šiandien iš ryto ijungiau degima ijungiau ta šildituva usidege Heater bet išgirdau tik trumpa varikliuko veikima ir daugiau nieko palaukiau ir nič nieko neiviko ar čia normalei gal reikejo palaukti dar ilgiau ?? taip buvau gal kokius 4 kartus pabandes bet kiekviena karta vis tas pats varikliukas suveikia ir tyla tik Heater užrasas dega ant borto kompo :shock:
Vartotojo avataras
Melagis
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2005 Lap 28, 06:46
Miestas: Klaipeda
Contact:

Standartinė Melagis » 2010 Kov 07, 16:00

Emer, o kurioj vietoj pas Tave heater dega? SID'e? Pas mane iš vis nereguliuojamas, ir nesusigaudau, kada jis veikia, kada ne. Tik iš cypimo galima spėti, kad veikia, kai variklis neįšilęs. Bet nesu tikras, ar apskritai jis veikia, nes nė dūmų pro jo išmetimą, nė kokio realesnio jo veikimo įsodymo, išskyrus akumo sodinimą ir tą aukšto dažnio cypimą nepastebėjau. Kaip įsitikint, kad jis veikia? :roll:
9-3 2,2 TiD 2001 MY
Traktorius su lėktuvo charakteriu parduodamas,
Lancia Pheddra ( SAAB minivenų negamino, o gaila...)
Viktoras
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2006 Bir 13, 08:05

Standartinė Viktoras » 2010 Kov 07, 16:49

Emer rašė:Na ka aciu labai Khary už pagalba ;) pasirodo gribauja pats kompas o ne oro srauto matuokle, reikes dbr i srota važiot bandyti pakeisti kompa ir žiureti kas gausis kiek kompas gali kainuoti gal kas gali pasakyti ??


Jeigu ištikrųjų kaltas kompas, bus brangu. Tavo modelyje kompas imontuotas į aukšto slėgio siurblį, ir juos negalima atskirti. Todėl jeigu užsilenkė kompas, reiks keisti siurblį. Mano modelyje ir pas Khary kompas atsirai, ir jegu jam kas atsitiktų, dar ne taip baisu kaip tau. Nebent kalba eina apie kažkokį kitą kompą.
_____________________
9-3tid,2000.
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 07, 17:21

na vat man irgi sake kad kompas siurblije stovi bet kazkaip nesinori tiket kad kito bloko jokio nera daugiau :shock: negi vas info is davikliu iskarto eina i siurblio kompa :?:
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Kov 07, 20:57

Kas liečia Eberspacher (autonominį šildymą) tai kai jis tvarkingas dūmo praktiškai ir nėra-tik lengvas garavimas.Dūmija,kai yra besibaigianti žvakė arba nusibaigusi tarpinė.
Melagi-pažiūrėk ar veikia Eberspacher kuro siublys-gale prie bako turi girdėtis jo veikimas,pasiklausyk prie galinio rato,bako pusėj. Beje-dėl autonominio šildymo yra atskira tame,tad aiškinkimės apie tai ten-nedarykim daugiau bardako.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Kov 07, 21:02

Užjaučiu Emer dėl siurblio,kai buvom susitikę ir kalbėjom apie kompą ,kažko užsimiršau pasakyt jog jis pas tave ant siurblio...mintys sukosi apie neišlaikyta vairavimo egzaminą ir nesusipratimus darbe... :roll:
Beje ar išsiaiškinai kur tas bio ar kaip jis ten ,daviklis statosi,del kurio klausei?
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 09, 00:37

kas per DICE blokas i ji kap matau WIS manuale stambi fiske ieina ji grinai po vairu randasi ar ne jame gali visa ifa buti apdirbama ??
Paskutinį kartą redagavo 2 Emer. Iš viso redaguota 2010 kartus.
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 09, 00:40

eko daviklis prie erg voztuvo grinai yra kaip supratau is rusisko forumo :roll:
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 09, 00:44

viktorai ar pats buvai gal ta siurbli ardes nejau ten kompas jau taip glaudziai su kuro siurblu surištas nes kaip supratau tai siurblis sitas yra plunzernis tik pats plunzeris valdomas kompu tai tokiu atveju ta dalis elektronine turetu keistis nesunkiai :roll:
Viktoras
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2006 Bir 13, 08:05

Standartinė Viktoras » 2010 Kov 09, 09:21

Ne. Aš gyvai to siurblio nemačiau ir neardžiau (šiaip pas mus brolis ardytojas-mėgėjas, o aš paprastai jį morališkai palaikau :) ). Be to pas mane juk kitoks siurblys ir senesnis kompas-pas tave PSG16, pas mane EDC15. Žinau tik, kad tie pas ką užsilengdavo šitas kompas (beje tokių netaip jau ir mažai), be variantų keitė siurblį. Tiesa skaičiau kitame saab-forume, kad yra firma kurį šiuos siurblius remontuoja, bet ji randasi ... Slovėnijoje, ir jei nebūtų viskas taip graudu, galima būtų pajuokauti, tipo "kai važiuosi slidinėt į Alpes, užsuk pas juos, jie ten visai netoli". Bet ar tu tikras kad kompui chana, gal nuvažiuok į saab-servisą, ir tegu jie patvirtina diagnozę,
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 09, 12:18

na dar 100 lt sumoked tam kad man pasakytu taip cia kompas gryba pjauna kazkaip nesinor :lol: i beto jie uz menknekius poto nesveikus pinigus lupa tipo mes cia dar tikrinom atskrai ir t.t kaip dizel servise buvo :shock: na ka apie alpes geras prikolas man patiko :D
reikes usirasyt i slidininku kluba :D seip tai kaip atsils manau reikes dar paciam pasikrapštiti prie tu laidu ir visu sujungimu kadangi dbr išajškejo kad mano OSM OK reik žiuret nuo paprastu dalyku kodel tai atsitiko pirma tai gerokai patampiau ta toki kabeli kuris per velenelio dangtel eina nes sunkei buvo ta dangteli nuimt tai vat galvoju gal ten ir uzkliuvau ka :roll: ir dar taip man ir nepasaket kas per DICE blokas po vairu yra ?? beto cia jusu modeliose jis irgi yra nes pas mane WIS 98 metu !
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Kov 09, 18:12

Susisiek su Kęstu,gal jis ką patars.Kaip sakaiu-diagnostika pas jį nieko ten nekainuoja,bent jau man už norėjo padaryt...tai tau gal tik kelionė kainuos.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 10, 20:05

Reikalai dar blogiau dbr nes pasibaige TA gavau 100lt baudos o tam kad TA praeit reikia pakeisti angliskus žibintu stikliukus i europietiškus suregulioti faras rasti del ko priešruknes galines nedega beja ar jiem eina atskiros lemputes ar tos pačios galines eigos ?? dar apatinio sarniro guma pakeist nes plišo, šarnira tikrinau su montiruote stovi kaip ikaltas tai manau tik gumos užteks pakeist dar profilaktiškai reikia kuro filtra pakeisti sutvarkyti žarneles apatines kuro nes kažkokie daunai bande kuro nupilt :evil: tai vat jau sumele susideda po viso šito košmaro reikes tada užsiiti esmine problema :) bus bajeris je ta problema pati dengs kaip ir atsirado :D masina jau 3 dienas stovi manau jai tai i nauda bus :D
saab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2009 Gru 04, 10:41
Miestas: Ignalina

Standartinė saab » 2010 Kov 15, 22:54

Emer rašė:Reikalai dar blogiau dbr nes pasibaige TA gavau 100lt baudos o tam kad TA praeit reikia pakeisti angliskus žibintu stikliukus i europietiškus suregulioti faras rasti del ko priešruknes galines nedega beja ar jiem eina atskiros lemputes ar tos pačios galines eigos ?? dar apatinio sarniro guma pakeist nes plišo, šarnira tikrinau su montiruote stovi kaip ikaltas tai manau tik gumos užteks pakeist dar profilaktiškai reikia kuro filtra pakeisti sutvarkyti žarneles apatines kuro nes kažkokie daunai bande kuro nupilt :evil: tai vat jau sumele susideda po viso šito košmaro reikes tada užsiiti esmine problema :) bus bajeris je ta problema pati dengs kaip ir atsirado :D masina jau 3 dienas stovi manau jai tai i nauda bus :D


Sveiki tai kiek tas kompas gali kainuoti? nes panašu kad ir maniškis durniuoja...čia tas kur su siurbliu
Emer
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2009 Kov 21, 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Emer » 2010 Kov 19, 16:18

jo tas pats kur su siurbliu bet manuale dar yra aprašytas toks DICE blokas randasi jis po vairu ir kaip aš supratau išpradziu visa info patenka pas ji o veliau i kompa :roll: ar aš klistu ?? šita tema yra manau aktuali ne vien man vienam ir tas kompas kaip supratau ne man vienam yra mistika taigi rekes man padet taška ant šitos ale neišsprendžiamos problemos ir nereikes vaziot atostogaut i alpes kad pataisytu kompa :-D
SAAB 9-3 2.2 TID 2001

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių