Kaip nustatote kokia yra jūsų navigacija?

Senų temų archyvas
MantasJm
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Spa 26, 23:30
Miestas: Vilnius

Standartinė MantasJm » 2010 Lap 22, 16:15

Va. jau konkreciau. Dekui :)
Saab 9-5 Aero
Vartotojo avataras
gut
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010 Lie 04, 16:49
Miestas: Vilnius, Alytus
Contact:

Standartinė gut » 2010 Lap 23, 12:09

ziopliai rašė:
MantasJm rašė: ...nes kazkaip tie vdo dayton blokai nera labai populiarus.. Nors gal esminis klausimas butu toks. Ar tai yra tiesiog gps? Ar jis turi garso nurodymus ir ar yra suristas su automobilio kolonelem? Ta prasme per ekrana pasijungus dvd? Ar garsas butu?

ekranas vietoj cigareciu uzdegejo buvo dedamas vykdant specialia SAAB akcija pries rukyma :roll:

...

Tai ka turi yra paprasta gps navigacija, kuris turi garsinius nurodymus per vidini garsiakalbi, taciau nera surista su automobilio garso kolonelemis


Pas mane identiskas stovi - viskas veikia.
Nezinau apie koki vidini garsiakalbi Ziopliai kalbejo, bet pas mane sita navigacija sneka per priekines paneles vidurini garsiakalbi. Garsinant maga garseja ir ikyrus navigacijos balsas :)

Na tai tau reik DVD disku leistuva susirasti ir turetu funkcionuot, o variantas jungti bet koki DVD leistuva ir ziureti video irgi variantas.

Kai bebutu jeigu tu megini susitvarkyt tiesioginei paskirciai - navigaciajai, tai tikrai neverta, nes nepatogesnes vietos nesugalvosi. Savo planuoju kadanors lupt lauk, ilgai zemyn nepriziuresi, plius rukantis :-D
9-5 MY02 2.3t
MantasJm
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Spa 26, 23:30
Miestas: Vilnius

Standartinė MantasJm » 2010 Lap 23, 16:05

Na jo, mane irgi nustebino jos montavimo vieta. Nepatogesne nebent bardacioke galejo but ir vykdyt kokia nors netvarkingumo akcija :D
Saab 9-5 Aero

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 34 ir 0 svečių