Automobilio patikra prieš pirkimą

Automobilis – svarbus ir brangus pirkinys ir kiekvieno lūkestis yra įsigyti kokybišką ir techniškai tvarkingą automobilį. Kad mūsų klientai žinotų realią savo perkamo automobilio būklę, mes teikiame paslaugą - automobilio patikra prieš pirkimą.

Patikrinę Jūsų pasirinktą automobilį mes Jus informuosime apie dabartinę automobilio būklę, ar neturi kokių nors užslėptų problemų ar automobilio kėbulas buvo pažeistas, bei kokių investicijų gali prireikti artimiausioje ateityje.

Į patikrą įeina:

1. Automobilio dažų sluoksnio storio patikra, atkreipiant dėmesį ir į statramsčius, lanžeronus bei kitas laikančiąsias kėbulo dalis. (pvz. Jei dažų sluoksnis gerokai storesnis ar plonesnis, nei nustatytas gamintojo, tikėtina kad automobilio kėbulas toje vietoje buvo pažeistas);

2. Apžiūrimas variklis, pavarų dėžė, kiti įrengimai. Įvertinamas tepalo ir kitų skysčių pratekėjimai, vamzdžių bei šlangų susidėvėjimo lygis;

3. Pakėlus automobilį įvertinamas automobilio stovis iš apačios: pakaba, pavarų dėžė, tepalo ar kitų skysčių prasiskverbimai, stabdžių vamzdelių ir šlangelių esama būklė, kėbulo ir kitų detalių koroziniai pažeidimai. Patikrinami ratų guoliai, amortizatorių, stabdžių kaladėlių, vairo kolonėlės, bei padangų esama būklė. Patikrinamas ir duslintuvo bei dujų išmetimo sistemos sujungimų sandarumas.

4. Diagnostiniu įrenginiu patikrinama automobilio sistemų būklė, įvertinamos užfiksuotos klaidos sistemose ir jų sudėtingumas (jei tokių klaidų yra). Apžiūrima turbinos būklė.

5. Atskiru susitarimu kliento pageidavimu galime patikrinti automobilio ratų geometriją.

6. Kliento pageidavimu automobilis gali būti patikrinamas ir važiuojant, įvertinant automobilio pakabos darbą, bendrą važiavimo kokybę (garsas automobilio salone ir kiti).

7. Pastebėti automobilio pažeidimai ar neatitikimai yra surašomi patikros lape, kuris gali būti atiduodamas klientui. Mes paaiškinsime Jums gedimus ir nurodysime tikėtiną pažeidimų pašalinimo kainą.