Informacija apie virusinę COVID -19 infekciją.

Gerbiami klientai,

Kviečiame visus kartu ir kiekvieną atskirai prisiimti atsakomybę stabdant koronaviruso plitimą.

Siekdami užtikrinti savo darbuotojų, partnerių ir klientų saugumą bei reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus, informuojame kad nuo 2020 m. kovo 16 d. iki karantino pabaigos. Aeropolis naudotų automobilių pardavimų salonas dirbs nuotoliniu būdu – telefonu, internetu.

Toliau vyks atsarginių dalių e-prekyba, jas pristatant per kurjerius.

Siekdami užtikrinti savo klientų mobilumą, toliau teiksime automobilių remonto paslaugas tiems, kam susisiekimas šiuo metu yra labai svarbus.

-Serviso darbo laikas  I-V nuo 9:00 iki 18:00. Prašome į servisą registruotis iš anksto.

-Kėbulų serviso darbo laikas  I-V nuo  9:00 iki 18:00.

-Šeštadieniais ir sekmadieniais nei automobilių salonas, nei servisas NEDIRBS.

Siekdami užtikrinti visų saugumą, Jums pageidaujant mes paimsime Jūsų automobilį ir po serviso ar kėbulų serviso darbų grąžinsime jį atgal.

 Atsižvelgiant į COVID -19 protrūkį, Aeropolis vadovaujasi nustatyta epidemijos bei pandemijos valdymo politika, kuri papildomų prevencinių veiksmų pagalba stabdo bei maksimaliai užtikrina viruso plėtros valdymą. Nuolat stebime besikeičiančią situaciją ir atitinkamai imamės papildomų priemonių situacijai kontroliuoti:

-automobilių remonto ir priežiūros patalpos papildomai valomos bei dezinfekuojamos;

-papildomas biuro patalpų valymas, padidinto kontakto vietų (durų rankenos, turėklai ir pan.) reguliarus dezinfekavimas;

-visose patalpose klientai ir darbuotojai gali rasti dezinfekavimo priemonių;

-įvesta dirbančiųjų bendros savijautos stebėsena;

-apgailestaujame, tačiau karantino metu mes nespaudžiame rankų, vengiame bet kokio fizinio kontakto.

-minimizuojant kontaktą su klientais, rekomenduojame susilaikyti nuo mokėjimo grynaisiais pinigais, jį keičiant į atsiskaitymą banko kortele;

-labai prašome visų savo klientų nedvejoti ir atšaukti susitikimus ar vizitus, jei jie jaučiasi blogai ar įtaria galintys sirgti šia infekcija. Šiuo metu būsime ypač lankstūs perkeldami serviso vizitus;

-prašome klientų registruotis į servisą telefonu ar el. paštu, o atvykus į servisą laikytis saugaus atstumo nuo kitų žmonių.

Prekybos vietoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas.